Skocz do zawartości

Co kieruje facetami wiążącymi się z brzydkimi kobietami?


Rekomendowane odpowiedzi

14 hours ago, Mosze Red said:

Odpowiedź prosta:

 

Ok według teorii SMV to jest tak, że loszka celuje zazwyczaj w faceta 2 oczka wyżej od siebie w skali, bardzo sporadycznie w gościa na tym samym poziomie.

 

Tak więc masz sytuację gdzie loszki brzydkie 3-4 łaszą się do facetów 5 - 6 czyli przeciętnych.

 

Odpowiedź jest prosta typ nie był w stanie podbić swojego SMV więc wybierał zonę spośród loszek, które do niego uderzały czyli 3-4.

 

 

Teraz odpowiedź bardziej skomplikowana:

 

- facet się przyzwyczaja, jeśli jest w relacji koleżeńskiej z loszką przestaje ją oceniać przez pryzmat urody i zaczyna zauważać, że ona jest "fajna i wartościowa", zwyczajnie brzydka laska musi być fajna, miła, oczytana, pomocna itp. ponieważ nie wzbudzi zainteresowania gościa, nie może polegać na urodzie musi mieć charakter ;)  Tak naprawde jest taka sama jak każda inna tylko bozia urody poskąpiła, ale wielu facetów daje się na to nabrać.

 

- inny scenariusz, atrakcyjny facet świadomie wybiera na żonę mało atrakcyjna laskę, ponieważ jeśli ma nad nią dużą przewagę i dopilnuje aby ta przewaga nie malała to loszka będzie zapatrzona jak w obrazek, będzie tolerowała bardzo wiele łącznie ze zdradami, ponieważ wysokiej jakości samiec zapewnia jej status, jeśli odejdzie ona ma zerowe szanse na drugiego takiego adonisa, więc loszka chodzi jak w zegarku ;)  Często tak robią faceci, którzy są i zarobieni i oruchani, wiedzą z czym wiąże się związek z loszką 8,9,10 / 10 i na żonę biorą posłuszną, zwykłą szarą myszkę, rzucą trochę hajsu na kosmetyki i ciuch, żeby nie wyglądała tragicznie i można było się pokazać i tyle.

 

- ostatnia opcja, to jest taka, ze facet wpadł i poczucie obowiązku/ presja ze strony rodziny/ przesądy religijne/ presja społeczna zmuszają go do małżeństwa

 

 

Red gdzie w tym wszystkim jesteś Ty?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem w tym, że te całe piękne żądne  atencji najczęściej nie mają nic do zaoferowania. Wiem z doświadczenia, że są cholernie leniwe, najczęściej bez studiów wyższych oraz występuje brak porozumienia. Taka kobieta ciągła by kasę ile może na telefony czy wycieczki.

Wbrew pozorom to te kobiety na które mówimy "zwykle" mają bardzo dużo do zaoferowania. Wiadomo, że każdy za dobrą dupą się obejrzy a co potem? To co napisałem wyżej. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Mosze RedZnaczy chodziło mi czy jesteś gdzieś wpisany w ten temat lub kiedys bedzesz? Czy zona i potomstwo nigdy? Czysta ludzka ciekawość. Bez urazy.

 

Bardzo ciekawy temat ja lubię podbijać do do wyższego SVM - i fakt jeżelijeżeli cos by mi się zmieniło to żona musi mieć niższe.... I zawsze są Divy te od 400/h w górę.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, PanDoktur napisał:

Chociaż trzeba przyznać, że niektóre kobiety z wagi półciężkiej (60-70) mają nieraz bardzo sympatyczną i miłą twarz.

 

Dokładnie. Raz się zdziwiłem jak dowiedziałem się ile znajoma waży. Wyglądała na max 60 kg , a tutaj 70 kg . Czasami można się zdziwić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@zuckerfrei - już odpisywałem na to pytanie wielokrotnie przy różnych okazjach, na chwilę obecną nie odczuwam potrzeby posiadania dzieci, czy to się kiedyś zmieni nie mam pojęcia.

 

Co do żony raczej spasuję, zresztą posiadanie żony nie jest konieczne do posiadania potomstwa.  Jeśli już by się kiedyś zdecydował na żonę to z innego kręgu kulturowego.

 

Nasza cywilizacja się stacza jeśli chodzi o relacje damsko - męskie i około rodzinne. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok dzięki - @Mosze Red co do dziecka to czasem zastanawiał się nad surogatką nawet - ale jeszcze poczekam. 5

 

Ps. A co z tym czego się dorobiłes i wypracowałes chyba warto to przekazać dalej... 

 

Mimo iz syn bogatego ojca jest zepsuty.....

 

No chyba ze dom samca.... Hehe

Edytowane przez zuckerfrei
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Waga to tylko liczba. Wiele zależy od budowy ciała, czego jestem wyśmienitym przykładem. Mam budowę zbitego kloca i ważę tyle co znajomi, którzy są ode mnie wyżsi o 10-20 cm, a nie wyglądam źle.  

 

Jeżeli chodzi o teorię SMV to wychodzi na to, że będę musiał celować w 3 i niżej. Heheh 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SMV u mężczyzny (po 30-ce ) to przede wszystkim kasa i pozycja społeczna, wygląd o wiele mniej się liczy, niż u kobiet...

Wystarczy, że dobrze się ubierzesz, ostrzyżesz, będziesz zawsze czysty i pachnący ....z twarzy wcale nie musisz być Bradem Pittem , żeby mieć SMV 7 czy 8...

 

Więc nie gadaj mi tu o jakiejś 3-ce, tylko bierz się za siebie, i potem podbijaj do 6-ek co najmniej...:P

Pewność siebie to podstawa!

 

Znałem kiedyś gościa, który był po prostu brzydki, no brzydki jak chuj...

"Twarzowiec" tak zwany, z budowy ciała też nic specjalnego, był dość niski...ale wysportowany, to fakt...

Otóż kolega ten zawsze startował do najładniejszych lasek, do średnich i pasztetów nawet nie podchodził (!) i co więcej - często te najładniejsze WYRYWAŁ !

Czym u nich wygrywał - pewnością siebie, kasą, poczuciem humoru...to wszystko ! Wystarczy, i działało !

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te trochę brzydsze wiedzą, że muszą mieć coś do zaoferowania mężczyźnie. Natura nie dała urody, więc trzeba nadrabiać w inny sposób.

Te ładne wychodzą z założenia, że nie muszą niczego robić, bo przecież mają urodę. Wystarczy tylko złowić odpowiedniego faceta i już nic nie trzeba robić :)

Edytowane przez Dobi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rynek matrymonialny ulega teraz transformacji, z "regulowanej seksualności", czytaj społeczno-religijnej presji na małżeństwo, dzieci, zasady "każda zmora znajdzie swojego amatora" etc. wracamy z powrotem do pierwotnych, dzikich zasad(rysunek poniżej).  Widać to szczególnie w dużych miastach, jeśli laska jest niezależna, ma mieszkanie, pracę, to zaczynają się wymagania z kosmosu i przeciętnemu facetowi zostają zwyczajne niewiasty. Wystarczy poczytać ten artykuł:

 http://nowosci.com.pl/301267,Brutalny-rynek-matrymonialny-WYWIAD.html

Jak wiadomo to droga donikąd, jeśli tak dalej pójdzie to społeczeństwa rozwinięte będą wymierać a zastąpią je te prymitywne typu islam, gdzie kobieta jest z definicji niżej od faceta.

mating_cad_dad-copy.jpg?w=620

Edytowane przez jake
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@RedBull1973 Żeby podnieść swoje SMV to musiałbym wjebać w siebie coś koło 60tys. Co do zarobków to najpierw muszę podłapać jakąś pasję i przekuć ją w pracę, ale jak na razie myślę tylko o bezsensowności mojej egzystencji. Tak, mój nick nie jest przypadkowy heheh. Jestem niezbyt cierpliwy i raczej wolałbym toksyczny związek od samotności. Po prostu brakuje mi kogoś z kim mógłbym posiedzieć i pogapić się bez celu w pustą przestrzeń. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie 60 tys. , o czym Ty mówisz...???

Wcale nie musisz kupować fury, czy wynajmować apartamentu - to są drogie inwestycje, które wcale nie przynoszą aż tyle korzyści...

Nie opłaca się!

 

Aby szybko podnieść swoje SMV, popraw przede wszystkim swój wygląd!

To naprawdę będzie kosztowało znacznie mniej, niż 10% z tych 60 tys....

 

1. Markowe ubranie , nowa kurtka, porządne buty, ogólnie modny styl (ale dopasowany do Twojego wieku)- modna fryzurka, modne dodatki, okulary, zegarek, jakieś zajebiste perfumy,

    do tego lekkie solarium, jeśli nie masz naturalnie ciemnej karnacji...

 

2. Wyciąć włosy z uszu, nosa, wyregulować brwi, ogolić jaja i pachy, być może klatę, ale tu bym uważał :D....

    Zainwestować w porządne bokserki, porządne skarpetki, podkoszulki - takie szczegóły potrafią zniechęcić większość pań! A i Ty lepiej się poczujesz...

    Sprawdzić przed lustrem lub popytać znajomych, czy lepiej prezentujesz się gładko ogolony na twarzy, czy może z dwudniowym zrostem...bo broda to już raczej obciach na dzień dzisiejszy...:P

 

3. Bezwzględnie wyleczyć zęby, jeśli tego wymagają!

    Kupić wybielacz do zębów (te w paskach są dobre i niedrogie, uważaj na podróby w żelu!) oraz dobrą pastę wybielającą...używaj ZAWSZE gumy do żucia lub innego odświeżacza, świeży oddech to podstawa!

 

4. Siłownia, lub jakiś sport, co tam lubisz, aby zrzucić brzuszek lub nabrać muskulatury...

 

5. Sobota: Walnąć ze dwie setki wódeczki z energetykiem, zaopatrzyć się w gumy do żucia/ducia :lol:, i udać się do najlepszego lokalu w okolicy na sobotni melanż, ALE bez nastawiania się na podryw...! :lol:

   Absolutnie nie pij piwa, raz że to słabo wygląda, dwa - wali z gęby, trzy - zamula...Tylko wódka lub inne porządne alkohole - bo panie już Cię obserwują !

 

   Nic nie wyrwiesz za pierwszym razem - nie przejmuj się , idziesz na razie po to ,aby poczuć się pewnie w tym lokalu, poznać barmanów ,ochronę itp.

   Za trzecim razem laski same Cię będą zaczepiać, bo zobaczą ,że czujesz się tam swobodnie i pewnie, jak u siebie w domu...

 

 

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wcale nie mówię o rzeczach materialnych. Miałem na myśli zabiegi medyczne. Więc zrobimy wyliczankę. 

Usunięcie 8 - 1600zł 

Aparat ortodontyczny plus wizyty - 4-5tys. 

Wstawienie koron - coś około 17tys. 

Wstawienie śrub do szczęki - 20tys. 

Laserowa operacja oczu - 8tys. 

Plus minus zabiegi kosmetyczne i auto - 10tys. 

 

Hehe natura nie była dla mnie łaskawa. Mam czas na to do 30, więc chyba uzbieram, a jeżeli nie to kupię sobie kota. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 12.10.2016 at 10:50 AM, PanDoktur said:

Chociaż trzeba przyznać, że niektóre kobiety z wagi półciężkiej (60-70) mają nieraz bardzo sympatyczną i miłą twarz.

To ile laska ma ważyć? Dla mnie optymalna waga loszki to 80 kilogramów przy wzroście 175cm. Moja niestety waży tylko 65, ale ma za to fajny charakter.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, ArthurS. napisał:

Wcale nie mówię o rzeczach materialnych. Miałem na myśli zabiegi medyczne. Więc zrobimy wyliczankę. 

Usunięcie 8 - 1600zł 

Aparat ortodontyczny plus wizyty - 4-5tys. 

Wstawienie koron - coś około 17tys. 

Wstawienie śrub do szczęki - 20tys. 

Laserowa operacja oczu - 8tys. 

Plus minus zabiegi kosmetyczne i auto - 10tys. 

 

Hehe natura nie była dla mnie łaskawa. Mam czas na to do 30, więc chyba uzbieram, a jeżeli nie to kupię sobie kota. 

 

1. Usunięcie zęba 8-ki - kosztuje nie 1600, a tylko jakieś 150 zł. Wiem , bo sam usuwałem parę lat temu sobie to cholerstwo.

   Poszukaj dobrego specjalisty, u mnie też tak było ,że nikt nie chciał się tego podjąć i wymyślali, aż w końcu trafiłem do doświadczonej stomatolog, która mi jednym dobrym podważeniem to usunęła...

2. Korony i śruby do szczęki - nie znam cen, ale czy na pewno są konieczne ?

3. Zabiegi kosmetyczne - wypalanie znamion laserem to ok 150 zł za jedno większe...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, ArthurS. napisał:

Usunięcie 8 - 1600zł 

 

Ja płaciłem za usunięcie 8: 200 zł.

 

17 godzin temu, ArthurS. napisał:

Laserowa operacja oczu - 8tys. 

 

Ja płaciłem ~6tys. metodą SBK-lasik (nie bierz femtolasik). A teraz widzę ceny około 5 tys. i spadają. W Czechach jeszcze taniej.

 

17 godzin temu, ArthurS. napisał:

Wstawienie koron - coś około 17tys. 

 

To chyba o całej szczęce piszesz z najdroższymi implantami. Ja mam jeden implant zęba i dałem ~3k . Implant Made in... Israel :P 

 

Dzisiaj patrzyłem na kobiety, to większość z nich tak się stroi, że masakra. Buty stylowe, płaszczyk, perfumy, szale jakieś wymyślne, makijaż nawet do sklepu, jakieś błyskotki na ręce, pierścionki itd.

A z drugiej strony faceci w byle jakich bluzach, buty zazwyczaj sportowe, zapach chyba ok.

Muszę chyba zmienić styl ubioru, bo kobiety naprawdę nieźle się ubierają!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@RedBull1973 @ThePowerOfNowU mnie usunięcie jednej ósemki będzie kosztować ok. 400 zł. Koronka jednego zęba 600 zł.  Nie urwałem się z choinki, by myśleć o implantach. Muszę je wstawić i to jak najszybciej, bo po 40 mogę się pożegnać z zębami. Od strony ojca większość rodziny ma bardzo słabe uzębienie, więc będę musiał oszukać naturę wstawiając sobie korony. Na początek zajmę się przednimi i stopniowo będę szedł w głąb. Na dodatek, gdy byłem mały, to stomatolog zlekceważył problem i od tamtej pory mam problem ze zgryzem. Śruby są konieczne. Myślę, że po tych zabiegach uda mi się podciągnąć pod 5/10 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Tamten Pan...tak ,wiele atrakcyjnych lasek jest samotnych, ale nie dlatego , że mężczyźni do nich nie startują...

Startują, tylko one mają takie wymagania, i tak zawyżone mniemanie o sobie, że pozostają ciągle same...

 

Z drugiej strony, związać się "z byle kim", to istotnie słabo...Już lepiej być samemu.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minutes ago, RedBull1973 said:

Startują, tylko one mają takie wymagania, i tak zawyżone mniemanie o sobie, że pozostają ciągle same...

Zawyżone wymagania jeśli chodzi o poszukiwanie sługusa na męża. Bo jeśli chodzi o sex na weekend to mają proste kryteria wyboru i bez problemu znajdują chętnych, którzy przetrzepią im bobra ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.