Skocz do zawartości

W co aktualnie gracie?


Eredin

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie.

 

Jako, że jest już na forum temat o tym, jakiego utworu aktualnie słuchamy, postanowiłem iść za ciosem i założyć temat o tym, w co aktualnie gramy + trochę własnych wrażeń. 

 

Ja z dniem wczorajszym przeszedłem GTA 4 po raz pierwszy. Grałem na XBOX 360, bo aktualnie tylko do konsol mam dostęp (no i do laptopa, ale nie lubię na tym grać). GTA jak to GTA - trzyma wysoki poziom przez cały czas od wyjścia trójki (poprzednie części też są dobre, ale traktuję je trochę inaczej) głównie fabularnie, ciekawymi miastami / terenami, na których się rozgrywa, no i świetnymi dialogami (a w 3 monologami :P

 

Teraz chwila przerwy od serii GTA, a potem uderzam w Vice City Stories na PS2. Aktualnie zamierzam dokończyć Battlefield 3 i będę miał dylemat: zaczynać Fable 2 czy Red Dead Redemption. Ach te problemy niedojrzałych chłopców. :P

 

Zachęcam wszystkich do udzielania się w tym temacie. Ja jako zapalony gracz będę bardzo aktywny. :P 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio w Battlefield 4, tryb multi, trochę w RainbowSix:Siege (chyba najlepszy taktyczny shooter sieciowy, przynajmniej najlepszy z jakim się spotkałem). 

Poza strzelankami wieloosobowymi, to w Enderal(przerwałem, bo czekam na spolszczenie) i Pillars of eternity grałem ostatnimi czasy(Tutaj przeszedłem dwa dodatki, większość głównego wątku i trochę mnie znużyło, jeszcze wrócę do tej gry). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj zaliczylem Doom'a 2016 super sprawa :) mozna naprawde odreagowac :)
GTA pamietam za mlodzika :) pierwsza stycznosc gta 2 totalna ropierducha na kodach :) u kumpla na PSone potem swoj pierwszy PCet i GTA jedynka :) i potem cala reszta :) Dzis lubuje sie RPG'ach i rozwalkach machajac mieczem np. Seria Dark Souls :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W chwili obecnej wyzwalam Amerykę spod Sowieckiej okupacji w grze Freedom Fighters. Gra jest całkiem wymagająca i skłania do myślenia taktycznie a nie bezmyślnego atakowania. Liczę jej to na plus, bo ostatnio jakoś mniej takich produkcji się pojawia.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Borderlands 2 GOTY - niesamowity humor, niesamowity świat, gra z jajami.
Czekam na remaster Call of Duty Modern Warfare - tysiące godzin spędziłem na multi przy oryginale.
Ostatnio przeszedłem DLC do Bioshocka Infinite (polecam gorąco i serdecznie) oraz Transistor (również godny polecenia - prawdziwa sztuka zamknięta w grze).

Edit: Proszę każdego forumowego gracza o dodanie mnie na platformie Steam. Mój nick to "PERCEPTIF".
Jako avatar mam Mię z Pulp Fiction w kreskówkowym stylu (dominujący kolor - czerwony).

Edytowane przez Guliver
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, Guliver napisał:

 

Borderlands 2 GOTY - niesamowity humor, niesamowity świat, gra z jajami.

 

Borderlands jest genialne !!! 2jke zaliczylem ^^ w jedynce stoje w miejscu samemu sie slabo gra i dosc ciezko :)
Firma Telltale Games ogarnela Borderlands w trybie fabularnym naprawde polecam ! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zachęciłeś mnie, udzielę się :).

 

Aktualnie męczę Planescape: Torment. Jako, że gram w to pierwszy raz, to nie za wiele mogę powiedzieć - klasyczny RPG, stawiany za wzór gatunku. Akcja, z tego, co się doczytałem, nastawiona jest bardziej na wczucie się w historię świata i głównego bohatera niż walkę (w porównaniu z, np. Wrotami Baldura), co, przyznam, czasem mnie nużyło. Poza tym: ciekawy świat, mnóstwo pobocznych zadań, świetnie zarysowani kompani i niezła muzyka. Jest trochę irytujących błędów, ale da się przywyknąć. W przyszłym tygodniu skończę, więc dopiszę więcej wrażeń, w każdym razie, jestem już pewny, że wrócę do tego tytułu za jakiś czas.

Ech, mam tyle RPG-ów do nadrobienia :rolleyes:.

 

Poza tym pykam też w nieśmiertelne Diablo 2 ]:->.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedawno za radą braci z forum kupiłem swoją pierwszą konsolę i relaksuje się przy Assassin Creed 2 (zamierzam przejść po kolei wszystkie części oprócz jedynki, którą skończyłem lata temu na PC) oraz GTA 5.

 

Niedawno skończyłem Heavy Rain, który ostatecznie przekonał mnie do tej formy rozrywki :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Eredin ja w nic nie gram tylko dziewczyny szukam i Tobie też to radzę bo zobaczysz, jeszcze pożałujesz. GTA Ci wody do łóżka nie poda.

 

A na serio, jak mi tylko ten radiator przyjdzie i będzie działał to pomęcze dalej tego Fallouta 1- chciałbym go w końcu przejść a potem Fallout 2 lub Planescape Torment, w którego pogrywa obecnie Terteus. Do listy dopisuje Baldurs Gate i Morrowinda choć na moim gracie z tym ostatnim miałem problemy bo za słaba grafika w nim jest. 

Ale jeśli tylko wrócę do domu gdzie mam lepszego kompa to instaluje Wiedźmina 2 ?

I łącze się z kolegą @Terteus w bólu bo sam mam mnóstwo RPG do nadrobienia.

 

A obecnie gram tylko na komórce w symulator prowadzenia schronu czyli Fallout Shelter  i śmiało Wam mogę polecić choć nie jest to jakaś wybitna gra ale rozbudowywanie schronu bywa satysfakcjonujące. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@BigDaddy mogę się dopisać w Twoim temacie o kupnie PS3? Bo mam pewne pytanie, a uważam, że temat się nadaje.

 

Ja to ogólnie czekam na grudzień w utęsknieniu, bo w końcu pogram w dodatki do Wiedźmina 3. Ekscytuje mnie fakt, że jeszcze wiele godzin tej wspaniałej gry przede mną - mimo, że podstawkę znam niemalże na pamięć.

 

No a potem powrót do tego, co ukształtowało mój pogląd na gatunek RPG czyli Gothic. :) 

 

A później dam szansę Morrowindowi, Planescape Torment, Baldurs Gate, Icewind Dale - zobaczymy, co z tego wyjdzie. Nigdy się nie mogłem zmotywować by w te gry zagrać - jedynie w Morrowinda parę minut. 

 

Edytowane przez Eredin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Eredin napisał:

 

No a potem powrót do tego, co ukształtowało mój pogląd na gatunek RPG czyli Gothic. :) 

 

A później dam szansę Morrowindowi, Planescape Torment, Baldurs Gate, Icewind Dale - zobaczymy, co z tego wyjdzie. Nigdy się nie mogłem zmotywować by w te gry zagrać

 

No jakbym siebie czytał w tym momencie. Do listy możnaby jeszcze dodać Neverwinter Nights, którą chciałbym w końcu całą przejść. Zapowiadała się dość fajnie. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli o The Elder Scrolls chodzi to najwięcej czasu i przyjemności miałem z gry w Morrowinda. Nie grałem w Skyrim więc nie mogę się wypowiedzieć na jego temat. Morka za to przeszedłem kilkanaście razy a i tak pewnie nie odnalazłem wszystkiego. Za każdym podejście byłem w stanie znaleźć coś nowego, jakąś lokację, przedmiot... a do tego ten mroczny i tajemniczy klimat.

 

Moim zdaniem w Morku znacznie lepiej rozwiązano kwestie kultu pewnego złego gościa aniżeli w Oblivionie. Do tego w TES III jest tak, że mamy książki na temat przeszłości ale najczęściej są różne wersje tego co stało się po pewnej bitwie. Jeżeli mnie pamięć nie myli to gra nie mówi wprost, która z nich jest tą prawdziwą co dla mnie jest kolejnym plusem, bo to gracz decyduje co według niego stało się naprawdę.

Edytowane przez HORACIOU5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@nibynic Nie przechodź głównego wątku bo nie ma to sensu moim zdaniem. Tak przereklamowanego wątku głównego w grze RPG dawno nie było. Wieje nudą i kiczem non stop. Skyrim podbił serca graczy czym innym - wolnością. Wychodzisz z pierwszej jaskini i zamiast iść ścięzką głównego questa idziesz np. w lewo. 20 godzin później przypominasz sobie, że przecież jeszcze pierwszego głównego questa nie zrobiłeś. Miód jak dla mnie. Uwielbiam wsiąknąć w świat gry jak pot w podkoszulek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nowy komputer z 42" monitorem i przechodzę Wieśka jeszcze raz, tym razem na UBER grafice (stary sprzęt ciągnął ledwo na średnich ustawieniach i grafice 1366x768). Gram nie tylko dla grafiki, ale chcę spróbować też alternatywnych wątków i przejść grę na wyższym poziomie trudności.

Potem biorę się za GTA V a obecnie w międzyczasie gram z sąsiadem w Fifę 2016. I mimo tego, że entuzjastą futbolu nie jestem, to jednak granie na 42 calach wyzwala niezłe emocje ;-). Mam zamiar też spróbować nowej Forzy Horizon 3 i przekonać sięczy to godny następca The Crew.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od dłuższego czasu nie gram praktycznie już w nic.

Ale czasem lubię popykać 20-30 min.  w Tekken 5, pod emulatorem Playstation 2...gram wyłącznie Kingiem, ma zajebisty zestaw ciosów, bardzo efektownych i łatwych do uzyskania...

 

Wcześniej przez wiele lat grałem w Heroes of Might & Magic III (mod o nazwie WoG)...to jest gra wszechczasów jak dla mnie.

Najlepiej jednak grało się we dwóch, po sieci...

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, Eredin napisał:

@BigDaddy mogę się dopisać w Twoim temacie o kupnie PS3? Bo mam pewne pytanie, a uważam, że temat się nadaje.

 

Śmiało.

 

21 godzin temu, Artem napisał:

 

No jakbym siebie czytał w tym momencie. Do listy możnaby jeszcze dodać Neverwinter Nights, którą chciałbym w końcu całą przejść. Zapowiadała się dość fajnie. 

Neverwinter Nights 2. Gra, którą dostałem wiele lat temu do karty graficznej. Przechodziłem ją z 4 czy 5 razy. Mistrzostwo.

ps. Nie graj w wersjie z dubbingiem Polskim. Psuje wszystko. Tylko i wyłacznie napisy i oryginalne głosy.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.