Skocz do zawartości

W co aktualnie gracie?


Eredin

Rekomendowane odpowiedzi

No widzisz, ja też nie przepadam za łupankami ala Diablo.

Ale do Dungeon SIege mam sentyment, bo ta gra miała fajne widoczki, mapki...

a to jakiś lasek, a to zimowy baśniowy plener pełen magów i stworów z lodu, pustynie, groty,

jakaś osada wysoko w konarach drzew.

Ten Tomb Raider z 2013 był całkiem spoko, doszedłęm do końca.

Ale nurzył, autorzy się starali naprawdę...przyznam, że jedna z lepszych gier tego typu ostatnich lat.

Ale chodzi o trend... za dużo tego zbieractwa we wszystkim.

Pamiętam Medal of Honour:Allied Assault.

To było coś.Pierwszy FPP o takim klimacie.Do tej pory nie powstało drugie takie cudo i dzieło.

Oczywiście ten tytuł dzisiaj wypada blado, ale kiedyś przechodziłem go dzień w dzień.

Wtedy nie było jakiegoś głupiego ulepszania broni, pobocznych misji, innych zbędnych dodatków i kręcenia się w kołko po mapie.

Jak gry były liniowe to było najlepiej moim zdaniem.

Albo takie tytułu jak Mafia, druga część juz nie miała tego klimatu, trzecia to już produkt kategorii b.

Pierwsze Hitmany 1,2,3,4...Max Payne...

Stare gry miały niesamowite historie i świetne śćieżki dzwiękowe.

Każda z wyżej wymienionych.

Sporo można wymieniać w dziedzinie starych RTS-ów:Warcraft 3, Age of Empires 2,3, Age of Mythology,Total Annihilation..

 

 

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Vaporum, świetna gra. Dawno takiej perełki nie widziałem. Można skończyć przez weekend, ale wciąga strasznie. Dungeon crawler w nowoczesnym wydaniu. Fabuła i zakończenie fajnie się buduje. Polecam, jak ktoś szuka czegoś nowego i ciekawego. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

We wrześniu zauważyłem że brat gra w Minecraft, trochę popatrzyłem, spodobało się i zdecydowałem się spiracić na próbę. Okazuje się że gra jest bardzo uzależniająca, przynajmniej dla mnie, więc kilka nocek zarwałem. Z tego powodu przyrzekłem sobie, że na studiach nie będę w to grał (ani w żadną inną grę), bo bym przestał studiować.

Cobym nie został oskarżony o zabijanie przemysłu gier, kupiłem oryginalną wersję miesiąc temu bo twórcy zasłużyli. Do tej pory myślałem że znowu zarwę wiele nocek jak pojadę na święta do domu, ale teraz się zastanawiam czy grać skoro wreszcie zaczynam się ogarniać w życiu.

Generalnie to kiedyś grałem sporo i część tytułów została już wymieniona powyżej, ale osobiście polecam strategię Supreme Commander. Część pierwsza jest świetna, dwójkę za bardzo uprościli, zainteresowani na pewno znajdą tytuł w necie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.