Skocz do zawartości

W co aktualnie gracie?


Eredin

Rekomendowane odpowiedzi

@Byłybiałyrycerz i co faktycznie taka fajna gierka?

Ja gram właśnie w gry tylko na wysokim lvl bo są bardziej wymagające i dają dużo więcej frajdy. Wyszła nie dawno gierka trochę jak xcom tylko się gra świnią i czymś tam jeszcze w dwuosobowej ekipie, ktoś wie o o której grze mam na myśli? Jakieś opinie?

 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@SzatanKrieger Nie wyobrażam sobie przejścia jej na 4z4 lvl + tryb ironman, chyba że na jakiś kodach, wprawdzie teraz znalazłem kolesia co ją przeszedł na tym trybie, ale nie wiem jaki lvl gry wybrał. Gra typowa dla nerdów, pracując czy ucząc się, to chyba kilka miesięcy zajmie przejście jej. Dla mnie takie gry, to już nie na ten etap życia, teraz akurat mam urlop i włączyłem tryb nerda, ale normalnie bym nie mógł sobie pozwolić na granie w nią, zbyt czasochłonna i bardzo wymagająca. Czeka na mnie jeszcze Mafia, mam nadzieję że mnie nie zawiedzie ;).

Swoją drogą nie wiem czy tylko Ja tak mam, ale już od kilku lat gry w ogóle nie dają mi frajdy. Ostatnia gra która gdzieś mnie cieszyła to był - LoL, po lolu jak już zacząłem tyrać zawodowo czasu brakło na gry a teraz to wolę serial obejrzeć czy wyjść do ludzi.

Edytowane przez Byłybiałyrycerz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@SzatanKrieger Ja to akurat można powiedzieć były zawodowiec :D, w cod4 jeździłem na lany, top pl się było w pewnym czasie, także dobrze rozumiem te emocje. Do dziś żałuje że cod4 umarł śmiercią zadaną z rąk swojego producenta, gra była niesamowicie widowiskowa, nie pojmuje jak mogła upaść, lol również dobry i to On wyniósł esport na wyżyny, ale i tak uważam że cod4 to najbardziej widowiskowa gra. W lolu czasem akcja zaczynała się dopiero podczas mid game'u, dlatego zaczęli wprowadzać postacie, które na samym early kosiły przeciwnika by wymusić szybszą grę. W takim lolu mało kiedy jeden gracz mógł przechylić zwycięstwo a w cod4 nie raz ktoś wygrywał 1v5.

Edytowane przez Byłybiałyrycerz
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Byłybiałyrycerz 

Hehe to ostro. Mi się udało wygrać supportem leoną bodajże 22 mecze przegrać 1 i wygrać znów chyba 7. Nie pamiętam dokładnie ale to był hardcore. Dostawałem wtedy po 0 lP za wygraną grę, więc po prostu uruchomiłem 100% potencjału i naprawdę cisnełem ostro. Pamiętam, że walczyłem o to by się dostać do golda a te gnoje mi po 1 LP za wygrany mecz dawali lub 0 ? . Gdzieś mam screeny z tymi winami ?

Teraz sobię troszkę leczę we wowie, dziś sobię odpalę Hitmana bo doszło z 5 nowych misji, myślałem też o tej grze co sie ta świnią łazi i fretką ? 

Ja ostatnio właśnie sobie zaczełem grać bo bylem bez kompa 5 Miechów.

 

O znalazłem to świnia i kaczka ?

 

 

Edytowane przez SzatanKrieger
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@SzatanKrieger U mnie jak grupa się rozpadła przez dziewczyny, każdy znalazł dupę i przestali grać, to już samemu lol mnie znudził, razem jak się grało na tsie, to inna gra, samemu to już się nie chce. w cod4 był taki pro ziomek, który grę rozłożył na czynniki pierwsze, wszystkie jumpy / granaty, to znał na wylot, po szkole nic innego tylko siedział i ćwiczył nady czy jumpy. Nigdy bym nie uwierzył a koleś jako jeden z pierwszych odszedł, gdzieś poznał dziewczynę i rzucił grę, co te kobity robią z nami :D.

 

Wygląda indentyko jak xcom :D, z takich gier turowych, to zawsze chory byłem na punkcie heroes III.

Edytowane przez Byłybiałyrycerz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio Resident Evil 2 Reamake wsysnoł mnie bez opamiętania,ale to może dlatego, że za gówniaka zagrywałem się w orginał na psx1.Teraz czekam na Medival mają odświeżyć grę też z psx1.Kurłaaaa kiedyś to było....?.Też chce się zabrać za Soulsy i je splatynować.

 @Byłybiałyrycerz,podejmę się wyzwania i spróbuję chapnąc tego xcoma na ironman.?

Edytowane przez colossus
Literówka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ByłybiałyrycerzNie pamiętam ale były i "3D" i nowe w sensie w 2D. Niestety nie wiem czy na konsole one są. Jednak wormsy uwielbiałem ?

Worms Armageddon, party i te starsze to były moje pierwsze orginalne gry kupione za duże pieniądze wtedy(odłożone) czyli 79 zł. Do teraz pamiętam :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hereos III  Might and magic Wake of Gods.

 

 

 

Wiele gier znudziło mi się, a w to będę grał cały czas. No może jeszcze Starcraft ale rzadziej :) Nawet mój awatar, jest jak Gelu, mój ulubiona postać ze świata Heroes III.

Edytowane przez Boromir
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.