Skocz do zawartości

W co aktualnie gracie?


Eredin

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, Bohun napisał:

Gre tą przeszedłem chyba z 20 razy,

Aż głupio się przyznać ale w Residenta nigdy nie grałem, kiedyś trzeba będzie nadrobić / szczególnie że jak pisze @Bohun jest remaster/. Ostatnio kupiłem "Yakuza 0" zobaczymy czy tak fajne jak pisze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Godzinę temu, Gromisek napisał:

5 jest genialna. 

No w 5 dość dobrze mi się grało, chociaż muszę powiedzieć że w 4 jakoś tak przyjemniej, i jak dla mnie to 4 miała lepszą fabułę. A w 5 fabuła była taka trochę typu że zabili go i uciekł. No i w 5 denerwowalo mnie to że czasem trzeba było przejechać przez połowę, albo i nawet całą mapę do celu.

 

Godzinę temu, Gromisek napisał:

W 4 jeszcze nie grałem

Jakby co to od win 8 w zwyż jest problem z uruchomieniem. Ja próbowałem w win 10 ×64, i pomimo robienia wszystkiego identycznie jak w instrukcji, to efekt był ten sam jabym bez tego próbował.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja też się przyłącze:) Ostatnio z bratem na ps4 w diablo 3, ale doszliśmy chyba do wniosku, że ta gra nie ma sensu. No w sumie to żadna nie ma, jak by nie patrzeć bo są lepsze metody spędzania wolnego czasu, nie mniej jednak można docenić pracę włożoną w grafikę i projekty, muzykę i historię, ale wracając. Chodzi mi o to że po przejściu banalnego tryby fabularnego, potem są te zlecenia i szczeliny i w sumie to jest nontoper naparzanie i straciliśmy sens w tym, chyba że coś jeszcze jest, grał ktoś? A tak tego, to z racji bardzo ograniczonego czasu, z narzeczoną czasami mortal najnowszy, a samemu red dead redemption 2, ale to tak jak piszę, czasami, może zimą będzie więcej czasu na pogranie w coś dłużej. Ogólnie chyba jak każdy zainteresowany, czekam na Cyberpunk 2077;)

Edytowane przez Pietryło
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.