Skocz do zawartości

W co aktualnie gracie?


Eredin

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
30 minut temu, józekk napisał:

Jak idzie budowa studia

Idzie na razie jak krew z nosa, zamontowałem ramię do mikrofonu i to w sumie tyle.
Wziąłem sobie na głowę odnowienie starego kredensu + praca i tak oto sypiam po 2h.
W weekend zamontuje drugą półkę pod tą na komputery, będzie tam konsola i focusrite, no i w dalszym ciągu myślę nad zaprojektowaniem i zrobieniem wieszaka na trzy monitory co łatwe dla mnie nie będzie, plus takiego "handmade" jest taki że w hurtowni stali za dwa ceowniki zapłacę ok 120pln, z nawierceniem otworów, trzeba w końcu usiąść i go narysować.

Jak coś większego się pojawi na pewno zrobię update w temacie ze studiem.
Sorki za offtop.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla odstresowania wróciłem po pół roku do Gothica III z obowiązkowo zainstalowanym Community Patchem + Quest Packiem.

Trochę łata podstawowe bolączki gry i po tych modyfikacjach mimo wszystko oceniłbym tę produkcję na 6/10.

 

Oczywiście GIII, mimo, że ma 13 lat, tak jak zacinała się w 2006, tak i teraz czasem zdarzają się chwilowe spadki FPS na I5-7400, 8gb ram i gf 1050ti 4gb. ?

Widziałem komentarze, że na dużo solidniejszych kompach też się to zdarza. Może w NASA jest sprzęt, który by to pociągnął płynnie heh.

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Taiko no Tatsujin. Czasem na automacie (jak na filmie), czasem w domu na Nintendo Switch (z kontrolerem w kształcie bębna).

 

 

Lubię gry rytmiczne, a że nie mam czasu na nic dłuższego i nie mogę się wciągnąć, to 15-20 minut dziennie wystarczy, żeby trochę rozrywki sobie zapewnić.

 

Od czasu do razu również Luigi's Mansion 3 - polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj skończyłem po raz drugi w życiu Gothica III [pierwszy raz w 2006r, chwilę po premierze, mam jeszcze pierwsze wydanie tej gry].

Poszedłem ścieżką Beliara, mrocznego Boga, pomogłem też Asasynom wytrzebić koczowników z pustyni. 

 

Ogólnie ten konflikt na linii koczownicy-asasyni zwrócił moją uwagę. Zaczęło się od tego, że wybraniec Beliara, Zuben, zawędrował na pustynię, gdzie miał stworzyć kraj wyznawców tego bóstwa.

Początkowo powstało miasto Ishtar, następnie ekspansja na resztę pustyni, powodująca wypieranie rdzennych mieszkańców na coraz mniejsze terytorium, odcinanie ich od zasobów wody pitnej itd.

Przypomina mi pewien konflikt z realnego świata. Nie wiem, na ile to było celowe przekazanie czegoś podprogowo, na ile nadinterpretacja, ale wydało mi się to ciekawe.

 

Wrzucę też przemowę jednego z mrocznych magów na placu:

 

 

Heh.

 

Ładnie pokazana socjotechnika religijna w praktyce, w przejaskrawionej, czy tam archaicznej formie. ?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Może nie jest to strikte w co "gracie" ale wyskoczyło mi na yt w proponowanych, obczajcie grafikę przyszłości a tym samym gry przyszłości :) 

Jeszcze jak ulepszą VR, udałoby się im symulować dotyk i smaki, odczucia to wielu się podłączy i chyba zostanie w tych grach :D 

 

 

Edytowane przez SzatanKrieger
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W wolnym czasie od nauki na studiach pogrywałem sobie ostatnio w Underrail z dodatkiem Expedition.

A jak nie wiecie czym jest ta gra to ta recenzja wam wszystko powie

 

@Dworzanin.Herzoga Muszę przyznać, że Gothic III jest wyjątkową grą. Pamiętam jak grałem w nią któryś raz z rzędu gdzieś na początku liceum i postanowiłem w końcu przejść ją po stronie Beliara (pełen pakiet z drogą po stronie orków i asasynów + wymordowaniem w pień Nordmarczyków). Pamiętam, gdy dostałem zbroję od Kana za zasługi dla Orków po czym powiedział coś w stylu "zajebiście, że nam pomogłeś, ale w sumie to tyle, możesz już wypier****". I ten moment na przełęczy z Nordmarem, gdy spojrzałem się z powrotem na Myrtanę i uświadomiłem sobie wagę swoich czynów. Jako bezimienny niszcząc ostatnie nadzieje ludzi i zaprowadzając pożogę w każdym możliwym zakątku kontynentu. I w tamtym momencie wiedziałem już, że jest kolejny fakt na potwierdzenie zajebistości tej gry. Bo czyż gdy grając w nią jako zły odczuwamy czasami... wręcz smutek z powodu naszych działań? Jak dla mnie to świadczy tylko jakości tej wspaniałej gry. Nic dodać nic ująć.

P.S Szykuj się na ten rok. Prawdopodobnie jeszcze w nim wyjdą takie mody do Gotihca II NK jak "Dzieje Khornis","Kroniki Myrtany" czy "Złote Wrota II". Nic tylko oczekiwać.  :P

Edytowane przez Hubertius
  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.