Skocz do zawartości

W co aktualnie gracie?


Eredin

Rekomendowane odpowiedzi

@Hubertius No, ja się nie zdecydowałem iść na całość jeżeli chodzi o współpracę z orkami i Nordmar przetrwał, kryjówki buntowników też. ? 

Ale jakiś czas temu oglądałem streamy na kanale wagon [wagonkurde] na YT i właśnie on zrobił tak jak pisałeś + zabił dawnych towarzyszy i właśnie oglądałem końcówkę tych streamów, też widziałem, że go ruszyło.

 

Przeszły mnie ciarki, kiedy Bezi przebranżowił się z wybrańca Inosa na wybrańca Beliara, zajmując miejsce Zubena i zastanawiałem się, co się stanie z Zubenem i później z Bezim po śmierci.

Rozmowa przy chramie Beliara:

 

*Beliar*

 

Czas Zubena przeminął.

Tak jak służył mi za życia, tak będzie mi służyć po śmierci.

 

*Bezi* Pikachu face.

 

Ds8xoVGVYAAlvrh.jpg

 

:D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Człowiek im starszy, tym więcej obowiązków, a coraz mniej czasu dla siebie. A co to będzie za kilka lat :D

 

Tak mi się wzięło na wspominki z rozrzewnieniem :D

 

Lubię sobie poumierać w trybie co-op z kumplem od czasu do czasu w Dark Souls 3. Oraz pogrindować co nieco w Lineage'a 2 na jednym z prywatnych serwerów. Diablo 3 i ESO już mi się trochę przejadły.

Edytowane przez Spartan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 2.02.2020 o 08:30, wroński napisał:

Po raz wtóry w Wieśka 3, ścieżka mocno, ale to mocno patologiczna.

Kiedy natknąłem się na ten content nieco zwątpiłem :)

 

 

Wiesław rządzi!!! Krew i Wino kocur DLC. Aż chciałoby się przeżyć tę przygodę raz jeszcze po raz pierwszy.

 

@Patton GTA 4. Niko Bellick. Wyjątkowe GTA. Pod jednym względem inne niż wszystkie.

 

Jadę teraz do starożytej Grecji.

Wojna Peloponeska. V wiek p.n.e.

Ateny, Sparta, Korynt, Teby, Megara, Argos.

Los Atlantydy, historia Tezeusza, króla Leonidasa ze Sparty pod Gorącymi Wrotami, Temistoklesa z Aten pod Maratonem, walki z legendarnymi bestiami (Minotaur, Cerber, Gorgona) 

 

Assassin's Creed Odyssey

M4MRmv.gif

 

Edytowane przez ZortlayPL
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, Kapitanie :) Mocno mnie ta gra powyżej zaintrygowała, może gdzieś  na portalu "Stare Gry" uda się ją znaleźć. Mam jeszcze starożytną, lecz wciąż sprawną, maszynę o nazwie Commodore 64, i coś z tego może będzie! :P

Edytowane przez Andreff
Korekta błędu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.