Skocz do zawartości

W co aktualnie gracie?


Eredin

Rekomendowane odpowiedzi

Zapewne wielu z Was pamięta Contrę, stary dobry klasyk, ale nie skończyło się na jednej grze. W moje ręce wpadła jedna z dwóch odsłon tej zacnej serii które zostały wydane na PlayStation 2 (na trójce można ją dostać cyfrowo) - Neo Contra.

Tu postanowiono odejść od widoku z boku który przyjął się dla większości gier z cyklu Contra, pozbyto się też zdobywania broni (zamiast tego wybiera się sztywno zdefiniowany zestaw spośród kilku), mimo to akcja jest tak samo intensywna. No i ten absurd który wylewa się z ekranu - nasi gieroje potrafią biegać po wirniku helikoptera, surfować na torpedach, walcząc z ogromnymi robotami, obrzydliwymi mutantami bądź obcymi oraz... gadającym psem za sterami jednego z owych robotów. Bo czemu by nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie na dysku goszczą:

- Wiedźmin 3 (od lutego 2019) - myślę, że do końca roku skończę całość z dodatkami.  

- Warframe (konto mam od lat) - jedna z gier, którą można włączyć na 15 minut albo kilka godzin (chociaż scenariusz pierwszy jest bardziej prawdopodobny). 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minutes ago, CastoR said:

Emperor Battle for Dune 

Miałem wersję pudełkową z T-shirtem który dumnie nosiłem.

On 1/26/2020 at 12:26 AM, Hubertius said:

pogrywałem sobie ostatnio w Underrail

Kiedyś kupiłem i po 0,5h grania porzuciłem. Znów zainstalowałem i próbuje ponownie. Zastanawiałem się czy Atom RPG nie byłby bliżej klimatu Fallouta 2. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Civilisation 5

Community mod, gram zawsze na najświeższych beta patchach, dużo fajnych rzeczy

dużo niewygodnych rzeczy naprawione, dużo ciekawych konceptów, jak np. monopole

 

https://civ-5-cbp.fandom.com/wiki/Civ5_CBP_Wikia

https://forums.civfanatics.com/threads/community-patch-how-to-install.528034/

Edytowane przez StatusQuo
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.