Skocz do zawartości

W co aktualnie gracie?


Eredin

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 11.03.2020 o 06:45, HateMeMore napisał:

coraz więcej lewactwa tam się wciska

Niestety, bf5, cod ww2, nawet far cry 5. Rzygać się chce tą polityczną poprawnością w grach. Tak się zastanawiam, kiedy to wszystko się zaczęło? W grach sprzed dekady chyba tego syfu jeszcze nie było aż tyle. 

W filmach i serialach jest jeszcze gorzej, nawet w reklamach telewizyjnych w PL.

 

Wracając do tematu, gram regularnie w Football Managera 2017, Far Cry 5 i w sumie starego PES6 (już 11 lat).

 

  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Patton

 

Ja grałem we Vietkong!

 

Ale tylko demo z gazetki, kurcze w tamtym czasie jak się jarałem tą grafiką.

Pamiętam, że to było demko gdzie była misja w dżungli, uwielbiałem też ten myk gdzie jak się strzelało w głowę to czasem się strzeliło w hełm i odlatywał :D 

 

Kurrrła, kiedyś to było :))

 

@cst9191 

To prawda...

Gry, filmy, seriale i wszelkie nasze ulubione serie dostają po dupach przez debilne feministki. 

Nawet wiele z anime chociażby 7 zabójczych grzechów, dostało po pysku i praktycznie seria jest już w śmietniku własnie poprzez wpływ tych debilnych środowisk. 

 

Szkoda gadać.

Edytowane przez SzatanKrieger
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, SzatanKrieger napisał:

Ale tylko demo z gazetki

Kiedyś udało mi się przejść całą podstawkę.

 

4 minuty temu, SzatanKrieger napisał:

to było demko gdzie była misja w dżungli

O ile graliśmy w to samo demko, to była to misja zaraz po wyjściu z tuneli.

Edytowane przez Patton
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na fali wirusowego szaleństwa zagrałem w Plague Inc.

 

ATCO4hf.jpg

 

Sprawdziłem, czy rzeczywiście ten wirus jest taki niebezpieczny i faktycznie, za półtorej roku (516 dni, licząc od dnia 0) już nas nie będzie. Tak, że ci którzy czekali na koniec świata w 2024 się nie doczekają.

 

wEbHeiS.png

 

 

PS. polecam, można zrozumieć dlaczego ani grypa, ani SARS-1.0 ani ebola nie zrobiły światowej kariery jako epidemia.

 

Edytowane przez wrotycz
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj drugi raz Dziki Gon został przeze mnie zakończony, z uwagi na luźniejszy czas.

 

[SPOILER ALERT]

 

Poprzednim razem Radowid [stara k***] przeżył, tym razem zdecydowałem się go zutylizować, co skutkowało podjęciem później jeszcze jednej decyzji odnośnie wizji przyszłości Temerii.

W skali makro bardziej podobała mi się wizja Djikstry i byłbym skłonny ją wybrać, gdyby nie to, że poskutkowałoby to śmiercią Roche i Talara - a do tego pierwszego miałem jednak sentyment

między innymi dzięki temu, że pomagał w obronie Kaer Morhen. ;) Dlatego Djikstra zszedł, a Temeria miała zagwarantowaną pewną niezależność, taki półśrodek.

 

Teraz nie wiem, czy zaczynać "Serce z Kamienia" i "Krew i wino", czy zająć się czymś bardziej konstruktywnym. 

? 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Divinity Original Sin 2 na honor mode, nieźle się gra, trudna taktyczna giera. Jedna z najlepszych taktycznych gierek na rynku. Walka miód malina, teleporty, ogień woda, łączenie żywiołów, ogłuszanie błyskawicami, mocarne tanki, złodziej, który jest faktycznym złodziejem zabójcą, a nie pizdą w rureczkach ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, mac napisał:

Divinity Original Sin 2 na honor mode, nieźle się gra, trudna taktyczna giera. Jedna z najlepszych taktycznych gierek na rynku. Walka miód malina,

 

Twórcy tej gry [Larian Studios] pracują obecnie nad Baldurs Gate III i jedną z rzeczy której się obawiałem, to turowa walka, którą zapowiadali w tej produkcji.

W pierwszej chwili wydawało się, że aktywna pauza, która była w poprzednich dwóch częściach, to lepsze rozwiązanie.

 

Ale jak piszesz, że mają doświadczenie w zrobieniu turowej walki [sprawdziłem, że taka jest w DO:S2]  i dobrze się to sprawdza, to może nie będzie lipy akurat w tym aspekcie. ;) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 
 
 
 
35 minut temu, Dworzanin.Herzoga napisał:

Ale jak piszesz, że mają doświadczenie w zrobieniu turowej walki [sprawdziłem, że taka jest w DO:S2]  i dobrze się to sprawdza, to może nie będzie lipy akurat w tym aspekcie. ;)

W BG3 będzie lepiej, bo inicjatywę robią całej drużyny, a nie każdego członka oddzielnie, więc walki płynniejsze, szybsze, praktycznie przypominające aktywną pauzę. Możesz zobaczyć gameplay. Fajnie to wygląda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Football Manager 2019 - gram Arsenalem i udało mi się w 300 meczu w karierze obronić mistrzostwo Anglii. 

GTA V - na ps4. Dziwnie się gra. Może za stary jestem i za szybka dla mnie gra. Mimo wszystko fajnie sobie pośmigać autem. Teraz kwietniowe gry na ps+ mają być świetne i jeżeli przecieki okażą się prawdziwe to mi się abonament pięknie zwróci a ja będę miał w co grać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.