Skocz do zawartości

W co aktualnie gracie?


Eredin

Rekomendowane odpowiedzi

Doom Eternal zamówiłem jeszcze przed premierą w wersji deluxe na ps4. Jeżeli są chętni na wspólne granie multiplayer w nowym trybie battle mode, to serdecznie zapraszam :)

Jakby ktoś miał wątpliwości to kampania mega, mega, mega. Niczego nie brakuje. Adrenalinka all the time. Swoją drogą muzyka to arcydzieło. 10/10.

 

Sprawdźcie sami Slayerzy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@TasteThePain Jak dla mnie to ze 2-3 kawałki to jeszcze jakoś brzmią, tak samo jak w DOOMie z 16', reszta OST to miks dźwięków niemalże kwalifikująca się pod upierdliwy hałas.

 

Sam obecnie katuję POE na zmianę z Gothic 2 Gold Edition + Noc Kruka, Fable 3 i Dragon Age: Origins + dodatki.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Motorsport manager. Nie jestem wielkim fanem wyścigów ale się niesamowicie wciągnąłem. Zarządzanie R&D, autami, finansami, personelem i rozkazy w czasie wyścigów. Wszystko wymieszane w idealnych proporcjach. 

On 4/20/2020 at 4:36 PM, VIREK said:

po przejściu kampani z MW5

Podziwiam, mnie grind wymęczył. Strasznie powtarzalne misje, stare MW i ES miały liniową ale ciekawą kampanię. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 27.04.2020 o 18:59, yrl napisał:

Aktualnie gram w Uncharted: Kolekcja Nathana Drakea i GTA V.

 

Od dziś na steam ma być za darmo Total War Shogun 2.

Haha, Dokładnie jak Ja :D Nigdy nie grałem w Uncharted, z rożnych powodów. Nie zawsze byłem posiadaczem PS. Zazwyczaj byłem PC master race :D NO ale skorzystałem z darmowej oferty  na kolekcję Nathana Drake. Dwie pierwsze części już za mną. Trzecia część jest w trakcie przechodzenia. Total War Shogun 2 był/jest za friko na steam. Sprawdziłem ale jakoś odbiłem się od klimatów Japonii. Mało to wszystko dla mnie wyraźne było. Za to wróciłem na kilka tur do Total War Empire :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dysk HDD i grafika zintegrowana więc pozostaje co najwyżej grajteraz.pl :P  Tak poza tym to zawsze gry sportowe jak FIFA, Virtual Tennis, Mortale, Worms też były spoko, a największy sentyment miałem i lubiłem wracać do Wolfenstein Return To Castle ( cudowny klimat ).

 

Edytowane przez Tomkowski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sobie wróciłem do ulubionego GTA, czyli czwórki. Chciałem sprawdzić, czy prawie dwumiesięczna nieobecność gry na Steamie i pojawienie się jej ponownie jako Complete Edition zmieniło coś pozytywnego. To paradoks - IMO najlepsze GTA, a najbardziej spieprzony port na PC. Próby, by kiedyś uruchomić tę grę na W10 (uruchomić nie było banalnie), + dodatkowo zrobić by miała chociaż +- 45 klatek nie były proste. I sprawdziłem, jest lepiej. Nie muszę już nic dogrywać na stracie, ustawiać trybów zgodności i komend w wierszu poleceń, startuje od razu. Nie jest idealnie, bo spadki się zdarzają, ale te minimum 50 klatek jest. A to najbardziej smutna i dojrzała część GTA. Głupawa lekko piątka się nie umywa. Polecam, jak kogoś te tytuł sprzed dekady ominął.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.