Skocz do zawartości

W co aktualnie gracie?


Eredin

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Miesiąc temu sprzątałem kanciapę i znalazłem tam trochę cartridży na pegasusa, a niedawno znajomy dał mi tę konsolkę i ostatnio popykałem w Robin Hooda ze złotej czwórki. ☺️

 

Tylko muszę kupić kabel [chyba] z obu stron chinch, bo przez ten pojedynczy czarny który mam, na tv jakość jest taka, że przy dłuższym posiedzeniu trzeba by

grać w okularach spawalniczych, żeby się siatkówka od oka nie odkleiła. ?

 

Trochę hiperbolizuję, ale nie jest tak jak powinno być. Myślę, że to wina kabla tylko.

 

09530202ed3b5.jpg

 

0361122ebdb37.jpg

  • Like 8
  • Dzięki 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś premiera jednej z moich ulubionych serii strategicznych, czyli C&C Remastered. Zobaczcie sami, jak nadal prezentuje się Joseph Cucan, kultowy Kane. Jak dla mnie praktycznie się nie zestarzał, a 25 lat minęło. Świetnie się trzyma.

 

To obecnie

 

 

A tu z 1995, od 0.46

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

W dniu 31.05.2020 o 08:23, Dworzanin.Herzoga napisał:

Miesiąc temu sprzątałem kanciapę i znalazłem tam trochę cartridży na pegasusa, a niedawno znajomy dał mi tę konsolkę i ostatnio popykałem w Robin Hooda ze złotej czwórki. ☺️

 

Klasyk, jaj mam retro konsole pegazus :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
7 minut temu, Boromir napisał:

Który z Wolfenstein-ów jest najlepszy ?

 

@Boromir

Jak dla mnie return, i jeśli się na niego zdecydujesz, to będziesz musiał wgrać patcha żeby gra ruszyła na nowszych systemach. I jakby co, to jest jeszcze ciekawy mod do tej gry.

 

 

Edytowane przez Patton
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po wielu latach postanowiłem odświeżyć sobie starą serię gier. Fallout 1 oraz Fallout 2, świetne klasyczne gry RPG.
 

 

 

 

A także trochę Fallout Tactics:
 

 

Świetna seria gier na PC, trochę i stara z nieco starszymi mechanikami, ale świetna historia w wypadku 1 oraz 2. Świetnie zbudowany świat post apo z ogromną ilością dialogów i ciekawych postaci.
Jedna z najlepszych gier RPG jakie zostały wydane po dziś dzień.

Natomiast twory Bethesdy nie umywają się do oryginałów, Fallout 3 i jego DLC jeszcze ujdą, ale Fallout 4 jest już płytkim nudnym gównem.

Fallout New Vegas pomimo bugów jest natomiast bardzo fajny i czuć w nim rękę oryginalnych twórców Fallouta.

No i oczywiście Ron Pearlman i jego już kultowe: "War, war never changes." :D

Inną grą, w którą ostatnio grałem jest Outward. Bardzo fajny indie RPG z otwartym światem. 
 

 

Edytowane przez Reflux
  • Like 4
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Od kilku miesięcy z zainteresowaniem czytam doniesienia o pracach nad Microsoft Flight Simulator. I łapię się za głowę, gdy po raz kolejny widzę tekst: "ładne to, ale w sumie dla kogo ta gra?". Albo: "wątpię, aby po chwilowym zachwycie grafiką ktokolwiek chciał przy tym dłużej zostać". I mój ulubiony: "powiedzcie, co takiego fajnego w tym symulatorze?*"

Czy współczesnych graczy tak bardzo zaczadził Fortnite i inne samograje 'tripl ej', że nie potrafią pojąć prostej rzeczy - mianowicie, że symulatory lotu są tworzone dla sympatyków gatunku? Tak samo jak grand strategie albo hardcorowe rtw? Czy ci ludzie słyszeli o takich tytułach jak European Air War, cykl Il2, czy wiedzą o istnieniu takiej platformy jak DCS? Wbrew pozorom symulatory lotnicze mają dość pokaźne grono odbiorców.

Mówiąc krótko - jeżeli nie jesteś sympatykiem gatunku, te gry nie są dla ciebie. Jeżeli nie sprawia ci przyjemności nauka rozruchu silnika albo obserwacja przyrządów podczas lotu w złych warunkach pogodowych - odpuść sobie. 

 

* odpowiedź "możliwość latania wiernie odtworzonymi maszynami w realistycznych warunkach i w pięknej oprawie" właściwie wyczerpuje temat, ale nie przypuszczałem, że istnieją ludzie, którym trzeba będzie takie rzeczy wyjaśniać.

Edytowane przez zychu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 12.07.2020 o 19:27, Reflux napisał:

Fallout New Vegas pomimo bugów jest natomiast bardzo fajny i czuć w nim rękę oryginalnych twórców Fallouta.

Zmoduj go jak ja przynajmniej kilkunastoma dobrymi modami, będzie jeszcze lepszy : ) Prawie jak Fallout 2 Briana Fargo.

 

I spróbuj Outer Worlds od Obsidian (które zrobiło NV). Czuć ducha New Vegas.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Obliteraror napisał:

Zmoduj go jak ja przynajmniej kilkunastoma dobrymi modami, będzie jeszcze lepszy : ) Prawie jak Fallout 2 Briana Fargo.

Haha, uważam z modami bo można przesadzić ;), ale czasem parę instaluję.

Co prawda mody częściej instaluje do innych gier, m. in. Elder Scrolls 3 Morrowind, głównie dla fixów oraz poprawionej grafiki.
Swoją drogą kolejna gra, która świetnie wyszła jej twórcom.
 

6 godzin temu, Obliteraror napisał:

I spróbuj Outer Worlds od Obsidian (które zrobiło NV). Czuć ducha New Vegas.

Szykuje już drugie przejście ;) pierwszy raz przeszedłem jak tylko wyszła, zresztą Obisidian szykuje parę niespodzianek.

Pierwszą niespodzianką jest długo oczekiwane DLC do Outer Worlds:
 


Na 100% wypróbuję :D

A drugą niespodzianką od Obsidianu jest ogłoszony niedawno, nowy RPG osadzony w świecie Pillars of Eternity,
ale przypominający raczej gry z serii Elder Scrolls niż stare Icewind Dale lub Baldury.

Zdaje się, że Obisidian ma ochotę dalej upokarzać Bethesdę ?

Przedstawiam wam Avowed: 
 

 

Obsidianowi na zdrowie wychodzi zostanie studiem Microsoftu ;) 

Edytowane przez Reflux
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.