Skocz do zawartości

W co aktualnie gracie?


Eredin

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Zastanawiam się, czy ktoś kojarzy jeszcze taką gierkę sprzed kilkunastu lat jak Postal 2?

Jej kontynuacja, trzecia część serii została unisono zjechana przez recenzentów i krytyków, jako słaba, niedopracowana, zabugowana.

Później twórcy stworzyli dodatek do dwójki pod tytułem "Paradise Lost", który przyjął się sporo lepiej.

 

Obecnie pracują nad czwartą częścią serii, jednak zastanawiam się, czy to nie będzie jedynie co najwyżej średniak zrobiony bez polotu, z chęci wyciągnięcia od fanów trochę $$$, żerując na sentymentach i odcinając kupony od popularności P2. Ale może efekt końcowy jednak będzie ok. Co myślicie?

 

 

Edytowane przez Dworzanin.Herzoga
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie, ostatnio wciągnęły mnie inne rzeczy, ale są dwie gry w które gram:
 

Ghost of Tsushima na PS4
 

 

Gorąco polecam, bardzo fajny open world daje wysoką ocenę/nieco wyższą ocenę

Drugą grą jest coś w klimatach około Falloutowych, nie może zabraknąć Wasteland 3 :D 

 

 


@Obliteraror To chyba coś dla ciebie ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Obliteraror napisał:

Tam samo masakrycznie zbugowany na premierze jak była dwójka? Czy w lepszym stanie?

Trochę, lepiej jest parę bugów oczywiście, ale jakoś nie jakoś masakrycznie raczej drobnice.
Gameplay trochę Xcomowy jest, więc zdarzają się zabawne sytuacje typu pudła przy 99% szansie na trafienie kogoś kto stoi tuż przed nami ?

No, ale sama gra postacie, misje są bardzo dobre i co ważniejsze nie takie nudne jak początek dwójki.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Obliteraror napisał:

Najmocniejsza 3090 za ponad 7 tysięcy. To już sporo.

Może sobie sprawię ?

Chociaż z tego co widziałem to 3070 oraz 3080 wyglądają już bardziej przystępnie. Ta 3090 to taki ekwiwalent Titana, więc raczej większość graczy zadowoli się 3070 i 3080 a te już mimo wszystko mają znacznie większą moc niż poprzednia generacja. A przynajmniej na papierze, zobaczymy benchmarki ;) 

Heh, szykowałem się do nowego build'u komputera i dzięki AMD oraz Nvidii będę miał okazję ;) 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Reflux, ja rzadko robię preordery. W tym roku zrobiłem trzy - trzeciego Residenta w kwietniu, Cyberpunka i odświeżonej pierwszej Mafii. Biorąc pod uwagę średni stan wydawanych obecnie gier, unikam raczej. Szczególnie w przypadku RPG. Poczekam chyba do nowego roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Obliteraror Bardzo słusznie, ja jedyne co zamówiłem w pre orderze to Cyberpunk, od reszty trzymam się z daleka. Kusi mnie wrócić do Wow'a wraz z nowym dodatkiem, ale wiem, że pewnie zniknąłbym z życia społecznego i jakiegokolwiek na najbliższe 1.5 roku ?

Chociaż MMO od Amazona New World wygląda całkiem nieźle, może nieśmiało spróbuję ;) 

Co do gier to zawiodłem się w ostatnim czasie na The Last of Us 2 widać, niektórzy żyją w innej rzeczywistości i wszędzie musi być ta głupia marksistowska polityka ? 
Nie będę już wspominał o nowym Mass Effect, nie byłem wielkim fanem oryginalnej trylogii, ale to były niezłe gry. To co zaserwowało Bioware, to jakaś totalna porażka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Reflux napisał:

Co do gier to zawiodłem się w ostatnim czasie na The Last of Us 2 widać, niektórzy żyją w innej rzeczywistości i wszędzie musi być ta głupia marksistowska polityka ? 
Nie będę już wspominał o nowym Mass Effect, nie byłem wielkim fanem oryginalnej trylogii, ale to były niezłe gry.

Dla pierwszego Last of Us kiedyś chciałem sobie kupić PS4. Ale dla jednego exa to średni pomysł : ) No, może jeszcze dla Uncharted. Ale może Sony puści to na stacjonarki, jak z Horizonem zrobiło. Androbieda faktycznie była bardzo średnia. W sumie niezła gra, ale tragiczny Mass Effect, który uważam za serię wybitną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minutes ago, Obliteraror said:

Last of Us kiedyś chciałem sobie kupić PS4. Ale dla jednego exa to średni pomysł

Last of Us masz na PS3, które kosztują groszę, na PS4 remaster. Dwójki nie dotknę nawet za darmo. Ciekawy exclusive na PS4 Days Gone i Detroit become human. Ucharted 4 fajny też. Horizon już na PC jest.

 

Mam PCta, konsole a i tak ostatnio męczę Iratus Lord of the dark na tablecie. Jeśli ktoś lubi Darkest Dungeon to polecam.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.