Skocz do zawartości

W co aktualnie gracie?


Eredin

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, Obliteraror napisał:

Biorąc pod uwagę średni stan wydawanych obecnie gier, unikam raczej. 

W ogóle chyba niestety zapanowała jakaś moda na rematestery i remaki, taka zapchajdziura.

Edytowane przez Patton
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zacząłem sobie pykać w "Summoner 2" 

 

Gra tylko na PS 2 ale ściągnełem emulator i jako tako chodzi, zawsze chciałem w dwójkę sobie pyknąć ale na kompy nie wyszła.

"1" to była jedna z moich ulubionych gier dzieciństwa, co ja tam się natrudziłem bo nie wiedziałem wiecznie gdzie iść :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 9/2/2020 at 4:53 PM, Reflux said:

Przedstawiam wam Iron Harvest!

Dzięki, jest na mojej liście, przewidywany czas ogrania 2022-2023 :).

On 9/1/2020 at 10:42 PM, Reflux said:

Drugą grą jest coś w klimatach około Falloutowych, nie może zabraknąć Wasteland 3

Kurcze 2 jeszcze nie skończone a już 3 wyszło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Patton napisał:

Dla mnie ethernal jest spoko, tylko że jak dla mnie jest trochę zbyt dynamiczny.

Obydwa Doomy są cholernie dynamicznie jak tylko pojawiają się "potfory", muzyka się zmienia itd.

Ja lubię taką prostą rozgrywkę - rozpierducha na maksa bez zbędnych rozkmin, jak chcę się bardziej wysilić to sięgam po Resident Evil - jak dla mnie następna mega kultowa seria :) 

Pozdro

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualnie gram w GTA V i końca nie widać. Gram sobie tylko w weekendy i też nie za długo. Takiego Wiedźmina 3 z dodatkami to ogrywałem pół roku. A w szafce leży tyle gier do zagrania. W międzyczasie skończyłem na ps4 Erica interaktywny film w konwencji mrocznego thrillera. Dłużej ta gra mi się ściągała niż ją przechodziłem ale spodobała mi się i przejdę ją jeszcze raz żeby zobaczyć inne wątki. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.