Skocz do zawartości

W co aktualnie gracie?


Eredin

Rekomendowane odpowiedzi

@Boromir Pamiętam z czasów gimbazy i podstawówki te gry tworzone przez Play-Publlishing, widywane za witryną kiosku w cenie 19,90zł.

Najlepszy z nich był Maluch Racer 2, jak na tamte czasy 4/10 bym ocenił. ;) 

 

Niedawno przeglądałem stare numery CD Action i to co wrzuciłeś było zrecenzowane 

w dziale kaszanka zone z oceną między 1 a 2 na dziesięć. ? 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Boromir Po obejrzeniu tego filmiku z Warszawka Racer zdawało mi się, że gdzieś w kanciapie w szafkach wala mi się pudełko od tej gierki i jakichś innych "kioskowych" produkcji i pamięć mnie nie myliła. ?

 

gMSar0F.jpg

 

A za chwilę albo jutro odpalę GTA V, przechodzę drugi raz, emocje już nie te co za pierwszym podejściem, ale dalej bawi. ?

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Dworzanin.Herzoga napisał:

@Boromir Po obejrzeniu tego filmiku z Warszawka Racer zdawało mi się, że gdzieś w kanciapie w szafkach wala mi się pudełko od tej gierki i jakichś innych "kioskowych" produkcji i pamięć mnie nie myliła. ?

 

Zostaw, za 20, 30 lat może być coś warte.

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Boromir Raczej nie wyrzucam takich rzeczy, np na pegasusa mam sporo cartridży + dwie sztuki tak zwanej złotej czwórki i składankę 168in1.

Plus trochę innych gierek, akcesoriów z różnych platform itd.

 

Jak teraz myślę, to trochę żałuję, że kiedyś opchnąłem nintendo 64 razem z kilkoma klasycznymi grami jak mortal kombat 4, quake 2 czy turok 2, ale taka była potrzeba chwili.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Dworzanin.Herzoga napisał:

ale taka była potrzeba chwili.

Tak samo jak ja motorynkę, malucha, części od Wartburga sprzedałem jak byłem nastolatkiem na złom, a teraz patrzę na ceny po ile chodsza np. szyby, kierownica, klapa od zderzaka, maska, to aż nóż mi się w kieszeni otwiera, że ja to sprzedałem za grosze na złomie.

 

 

  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w sumie przez długi czas grałem w League of legends. Całkiem dobrze mi szło, ale za duże emocje to we mnie powodowało ( Gry rankingowe)
Więc przerzuciłem się na gry z trybem single player/kariera i gram obecnie sobie w fife i f1 i assasin's creed'a

Edytowane przez Filcu
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Caverado napisał:

Jest trudna ? Czytałem gdzieś kilka opinii że walki z bosami bywają frustrujące 

Trudne, ale satysfakcja niesamowita. Najlepszy system walki na rynku w grach zręcznościowych. Klimat, walka, wszystko w tej grze się zgadza. Walki z bosami to esencja, idealne wręcz. Na każdego jest sposób, jak już ogarniesz, kilka razy zginiesz to wyczujesz. Kupiłbym gierę za pełną cenę spokojnie, warta ceny, grywalność ogromna. Na początku się dużo ginie, bo trzeba się przyzwyczaić do sterowania. Dali gościa do treningu, taką kukłę ludzką :) Można ogarnąć z nim, bo jest wolniejszy od przeciwników delikatnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 12.09.2020 o 22:57, Dworzanin.Herzoga napisał:

@Boromir Po obejrzeniu tego filmiku z Warszawka Racer zdawało mi się, że gdzieś w kanciapie w szafkach wala mi się pudełko od tej gierki i jakichś innych "kioskowych" produkcji i pamięć mnie nie myliła. ?

 

Widzę Mortal Combat ;) oraz Dżojstiki od Amigi :) Amigę też sprzedałem, masz takie same jak ja miałem :) Pamiętasz nazwy tych modeli Dżojstików ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za kilka dni definitywnie z MS Store znika Forza Horizon 3. Jako że nigdy nie grałem w żadną część, pomyślałem, że sobie kupie trójkę. I mam kilka pytań - jak wyglądają płatności w tej aplikacji? Rozumiem, że konto się tam zakłada normalnie jak i na innych launcherach? Akurat apki MS kompletnie nie znam. Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.