Skocz do zawartości

W co aktualnie gracie?


Eredin

Rekomendowane odpowiedzi

On 12/29/2020 at 6:06 PM, Libertyn said:

A ja rozkminiam własną gierkę.

Z generatora, czy kodujesz?

On 12/29/2020 at 6:50 PM, Spellman71 said:

MudRunner z kolegami w coopie. Polecam mocno

Czekam aż Snowrunner stanieje na konsole żeby na kanapie trochę kołami poboksować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wolfenstein Youngblood, Hitmany, czyli tytuły z usługi geforce now, którą mogę polecić. Jeśli ktoś nie próbował jeszcze usługi to polecam. Ok, asortyment może nie taki wielki, ale jakość i płynność rozgrywki na poziomie świetnego komputera. Rachunek jest prosty. Sprzedałem rtxa 3060 ti i wolę geforce now :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj haniebnie dostałem w p**zdę w hirołsach, kąkuter mnie pozamiatał.

 

Nie mogłem się zdecydować, czy postawić na rozwój zamku do kapitolu, czy iść w armię, atakować, czy zachować obronne podejście zanim się rozwinę.

Ostatecznie zostałem bez armii i bez zamku. ?

 

Na szczęście coraz rzadziej się to zdarza i już kilka razy ostatnio wygrałem na poziomie trudności 160%. ?

 

BTW heroesy to taka gra, gdzie możesz grać latami, a i tak wielu zależności w mechanice nie zauważysz.

Ostatnio obejrzałem kilka filmików na kanale chyba "jaskinia behemota" i oczy mi dęba stanęli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.