Skocz do zawartości

W co aktualnie gracie?


Eredin

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

@eknm2005 Kiedy zainstalowałem HOTA, non stop grałem przystanią, do znudzenia. 😊

Z bohaterów, najbardziej lubiłem Eovaciusa, klonowanie sprawdzało się w praktyce całkiem dobrze.

 

Ciekawe, kiedy dodadzą drugie miasto, Factory:

 

 

A teraz jak odpalę, to Cytadela na start obowiązkowo i jest de besta. 😊

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

 

W dniu 7.02.2021 o 20:49, eknm2005 napisał:

Chyba ostatecznie moim ulubionym miastem jest Cove z Corkesem na start. 

Super :)

W dniu 7.02.2021 o 20:57, Dworzanin.Herzoga napisał:

Ciekawe, kiedy dodadzą drugie miasto, Factory:

:)

 

Ja chciałbym słowiański zamek :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, eknm2005 napisał:

Ktos chetny poprobowac sie w HotA PVP na JC z kompletnym nowikiem (tzn. kampanie przeszedlem i potrafie czasami komputera pokonac w templatach)? :D 

 

Któregoś dnia można pograć, mam chyba aktualną wersję HOTA, tylko musiałbym zobaczyć jak się ogarnia te opcje sieciowe i jak się zgrać, żeby razem być na mapie, bo do tej pory nie grałem nigdy przez neta, jedyny multiplayer to tzw. hot-seat. 😊 Tylko jebus cross żeby ograć to dobre 3-4 godziny minimum pewnie, to trzeba by odpowiednio dzień ułożyć heh. Ale schemat mapy ciekawy, fajnie się gra. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Włączyłem teraz HOTA, pograłem przez chwile i co się okazała , jak wyłączyłem grę i chciałem włączyć, nie działa mi, wiedząc, ze przed chwila działała. wyskakuje mi błąd:  critical Error. Crash Info file was generated. DZIWNE

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 2/21/2021 at 11:48 AM, Boromir said:

Włączyłem teraz HOTA, pograłem przez chwile i co się okazała , jak wyłączyłem grę i chciałem włączyć, nie działa mi, wiedząc, ze przed chwila działała. wyskakuje mi błąd:  critical Error. Crash Info file was generated. DZIWNE

W skrocie:

-mozesz wylaczyc dzwiek

-zainstalowac HD mod

-uruchomic gre w trybie zgodnosci z win XP/98 

6 hours ago, gnukij1 said:

@eknm2005 można pyknac. Właśnie wczoraj zainstalowałem po przerwie.

Ja raczej weekendy lub piatek popoludnie-wieczor.

Jakies reguly? Mapy/template'y? Cokolwiek, bym mogl sie mentalnie nastawic. :D

 

Pragne tez przypomniec, ze to bedzie moj pierwszy raz w Homm3 multiplayerze...

Wiec nie moge obiec, ze bede stanowil jakiekolwiek wyzwanie. ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj odpaliłem dziwnie podpisany kartridż z pegasusa, który naście lat temu od kogoś dostałem i chyba nigdy nie sprawdziłem co to jest.

Okazało się, że to hack Contry, gdzie ma się dwadzieścia albo trzydzieści żyć, zamiast standardowej ilości trzech, w normalnej wersji.

Tym sposobem udało mi się dojść trochę dalej, niż odpalając Contrę z wersji 168in1. 😊

Nie przeszedłem całości, bo w pewnym momencie coś mnie zirytowało i na pałę szedłem do przodu, do "game over".

 

hrRoJyh.jpg

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.