Skocz do zawartości

W co aktualnie gracie?


Eredin

Rekomendowane odpowiedzi

Kto pamięta :) Właśnie sobie instaluje :) 

 

 

 

W dniu 10.03.2021 o 11:16, WsiunzSuchej napisał:

Gra z przedszkola kurde te produkcję wyglądały kiedyś niesamowicie nie chce sobie niszczyć wspomnień.

A to pamiętasz ?

 

 

Czytałem, że Croc ma być zremasterowany :0 nie mogę się doczekać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Boromir napisał:

Kto pamięta :) Właśnie sobie instaluje :) 

 

 

 

A to pamiętasz ?

 

 

Czytałem, że Croc ma być zremasterowany :0 nie mogę się doczekać :)

No właśnie nie kojarzę bo w tego Tarzana to graliśmy w 10 na zmianę na przedszkolnym kompie i ogólnie to dla mnie może być za stary tytuł. Ja z ciekawości sprawdziłem w co grałem w dzieciństwie i głównie były to gry z gazetek naprawdę wydawałem na nie furę pieniędzy najlepsza gra w która jak znajdę to zaraz zagram to Hans Cristiano Andersen Brzydkie Książątko mam nadzieję że będzie na necie a inne to zajebsite tytuły. Szalony kurczak 

Struś szybki lopez

Mysia wierzą

Hugo fabryka gier

Hugo zaklęta kolejka

Scooby doo piramidalna zagadka

Indiana Jack

Diver Jimmy

SwMikołaj

Hugo Lemon twist 

Hugo agent

Pluszaki rozrabiaki

Pet racer

Soccer footbal

Reksio i skarb piratów

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Boromir napisał:

Pamiętam, że Hugo był nawet na POLSACIE :)

No było coś takiego że wybierałeś numer dzwoniłeś za 3 zł i jak cię wybrali to kierowałeś na komórce i można było jakieś nagrody wygrać kurcze ale te gry robiły kiedyś niesamowite wrażenie człowiek siedział godzinami bo nie mógł ogarnąć o co chodzi a dziś wszystko jest tak banalne i straciło swój urok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, WsiunzSuchej napisał:

Reksio i skarb piratów

Sam w to gram do dziś (działa na win 10x64).

 

2 godziny temu, Boromir napisał:

Pamiętam, że Hugo był nawet na POLSACIE :)

Było nawet to samo na pc (grałem) tylko że z gorszą grafiką. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Patton napisał:

Było nawet to samo na pc (grałem) tylko że z gorszą grafiką. 

Ja nie mogę doczekać się, jak Croc 1 lub 2 zremasteruja, chociaż Hugo to tez byłby fajny pomysł :)

7 godzin temu, Patton napisał:

Było nawet to samo na pc (grałem) tylko że z gorszą grafiką. 


Jaki emulator instalowałeś ? Czy przez Steam-a grasz od czasu do czasu ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 12.03.2021 o 22:09, Boromir napisał:

Jaki emulator instalowałeś?

Z tego co pamiętam to była to gra pod Windowsa. I grałem w to bodajże w 2005 roku.

 

W dniu 12.03.2021 o 22:09, Boromir napisał:

Czy przez Steam-a grasz od czasu do czasu ?

Aktualnie od czasu do czasu w to.

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Humble Bundle jest Stellaris z dodatkami za jakieś 60 PLN. Grałem w Sins of Solar Empires, Gav Civ 2 ale Stellaris jest jeszcze lepsze. Paradox wie jak zrobić wciągającą strategię.

 

https://www.humblebundle.com/games/stellaris-discovery-bundle?hmb_source=&hmb_medium=product_tile&hmb_campaign=mosaic_section_1_layout_index_1_layout_type_threes_tile_index_1_c_stellarisdiscovery_bundle

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualnie gram w Assasin's Creed Valhalla. Widać wielki postęp inspirowany Wiedźminem III, ale oczywiście historie są bardziej proste mniej niejednoznaczne (Wiedżmin słynie z tego, że dana mini historia w wirtualnym świecie może skończyć się na kilka sposobów, bywały nawet w stylu wyboru najmniejszego zła albo konieczność sprawy, która daje mieszane uczucie i nie wiadomo co wybrać bo obie strony mają rację), nareszcie bohater ma charakter, zadania stały się mniej "ubisoftowskie" typu zabij/przynieś i to milion razy, rozległy świat, swoboda, nawet jest mini budowa własnej miejscowości. Uwielbiam, że Ubisoft zaczął dbać o smaczki wizualne czy fabularne, np jeśli pomożesz znaleźć kota jednej osobie i ją przyjmiesz na swoją łódź, to ona będzie siedzieć i wiosłować a kot schowa się pod schowkiem stojącego bohatera, widać go jak odpowiednio nakieruje się kamerę. Małe szczegóły a cieszą. Uwielbiam pływanie drakkarem, słuchać opowieści wioślarzy lub ich pieśni.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.