Skocz do zawartości

W co aktualnie gracie?


Eredin

Rekomendowane odpowiedzi

5eee32ea6fef9053.jpg

 

Moje pierwsze podejście do Wiedżmina.

 

Gra archaiczna, ale z mega klimatem i świetną fabułą. Początkowo byłem nastawiony sceptycznie, ale póżniej zakochałem się w tym świecie i aż żal był kończyć tak wspaniałą przygodę.

 

Jutro biorę z marszu drugą część i aż nie mogę się doczekać trzeciej odsłony.

 

 

  • Like 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

The Vale: Shadow of the Crown

 

Powiedzmy, że to taki prosty RPG.

Ciekawy, bo "inny niż wszystkie" i opierający się całkowicie na dźwięku. Nasza bohaterka jest niewidoma, ekran - pomijając menu czy inwentarz - jest po prostu "czarny z plamkami", a wszystko trzeba robić na ucho.

Przydają się dobre słuchawki.

 

Co prawda nie jest to pierwsza gra tego typu, przynajmniej jeżeli chodzi o mechanikę, bo np, kojarzę coś takiego jak The Blind Swordsman - taki flashowy tytuł. Chociaż od tego to się odbiłem, no ale z racji unikalności to jakoś pamiętam do dzisiaj, "że coś takiego jest".

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Boromir napisał:

Ale ą takich zmian w remasterze nie ma tak jak w Tony Hawk Pro Skater 1 i 2

 

 

Zmian wielkich niema .. to fakt ale z racji tego ze za dzieciaka wychowałem się na takich grach jak quake , unreal , tomb raider to darzę tą serie sentymentem.

13 godzin temu, BlacKnight napisał:

Na razie nie gram bo czekam na BF2042 i coda vanguard.

 

Tej jesieni będzie się działo.😁

Mnie ciekawi bardzo remake "Dead Space" 😁

Edytowane przez Arthur Morgan
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na GOGu za 50 zeta jest Battle Brothers. Taki Mountain Blade ale jako strategia.

Mapa do eksploracji+rozwój drużyny+turowa walka+questy.

 

Wciąga jak bagno, żołdacy giną często ale taki los vagabondów. Ci którzy przeżyją i ich się rozwinie, na nich się skupiasz, a gdy którego stracisz ehh, boli.

Jest fantasy (stwory) ale bez magii itp. pierdół. Miecze, kusze, zbroje i wilkołaki.

Cud miód.

 

 

 

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

the-witcher-3-wild-hunt_6.jpg?itok=JHR-7

 

No i koniec...

 

Ograłem całą trylogię przez ostatnie trzy miesiące. Pierwsza i trzecia część są najlepsze, dwójka jest dobrą grą, ale według mnie odstaje od tych dwóch.

 

Dawno nie czułem takiej pustki jak po tym spojrzeniu Geralta w kamerę po ukończeniu dodatku "Krew i Wino".

 

Coś czuje, że trzecią odsłonę ogram jeszcze nie raz. Może się skuszę jeszcze na tą next-genową wersje na konsolę, bo mam straszny niedosyt. Jak dla mnie jest to najlepsza trylogia obok Mass Effect.

 

 

 

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.