Skocz do zawartości

W co aktualnie gracie?


Eredin

Rekomendowane odpowiedzi

16 minut temu, Druid napisał(a):

Obczajcie sobie ta konsolę retro, opłaca się ją kupić ?

Nie znam tego modelu, trudno powiedzieć. Raczej na totalny no - name wygląda. Może są jakieś testy w sieci, poszukaj. Głównie o jakość emulacji i wykonania sprzętu chodzi.

Jak chcesz retro w handheldowej formie (do PS1 włącznie, nowsze modele bodajże pozwalają na coraz więcej, np. emulowanie Dreamcasta bez większych problemów), to na wykresie cena - wartość produktu lepszej opcji niż chiński Anbernic nie znam.

 

Amiga 500 mini też jest zacnym sprzętem z dobrą jakością wykonania.

 

Jak budżet nie jest większym problemem ,to Steam Deck.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Druid napisał(a):

Obczajcie sobie ta konsolę retro, opłaca się ją kupić ?

Pewnie te gry chodzą niezbyt płynnie. Poza tymi 8-bitowymi. Proponuję zacząć od czegoś tańszego. Przynajmniej nie zaboli kieszeń jak się okaże słabe 😜

A poza tym to najlepszą zabawką do retro gier przed TV jest chyba Xbox Series S. Niby ponad 1000 zł, ale emuluje maaaaasę starszych konsol i gry chodzą świetnie.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, Druid napisał(a):

@Eredin

@Patton@Garrett@Mosze Red Obczajcie sobie ta konsolę retro, opłaca się ją kupić ?

@użytkownikx@NoHope@Obliteraror@Iceman84PL@Dworzanin.Herzoga

 

Znalazłem na yt test podobnej konsolki od tego samego producenta [pierwsze 15 minut filmu], możesz przejrzeć w wolnej chwili:

 

 

Mnie się wydaje, że to średnia opcja. Jakoś w filmiku wyżej wygląda na to, że te gry z nowszych platform, chodzą w trochę niskiej ilości FPS, ale pobieżnie przejrzałem ten materiał. Nie znam rynku podobnych konsolek i nie wiem, co było by najlepsze jeżeli chodzi o stosunek ceny do jakości.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 1.06.2023 o 20:23, Garrett napisał(a):

Pewnie te gry chodzą niezbyt płynnie. Poza tymi 8-bitowymi. Proponuję zacząć od czegoś tańszego. Przynajmniej nie zaboli kieszeń jak się okaże słabe 😜

A poza tym to najlepszą zabawką do retro gier przed TV jest chyba Xbox Series S. Niby ponad 1000 zł, ale emuluje maaaaasę starszych konsol i gry chodzą świetnie

Można linka, gdzie mogę kupić Xbox series x wraz z wgranymi grami ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.