Skocz do zawartości

W co aktualnie gracie?


Eredin

Rekomendowane odpowiedzi

Przy weekendzie trochę czasu więcej to można coś się tutaj udzielić;)

 

Jako posiadacz ps5 muszę powiedzieć, że to kawał niezłego gówna:D Znaczy się, jeśli wszystko działa i jest ok to miód, ale mi ni z dupy ni z pietruchy nawalił napęd. Przyszedł kumpel przy łyżce miała być fifa 23, a tu dupa. Konsola przestała czytać płyty. Wysłałem na gwarancję, kiedy przyjdzie i w jakim stanie... czas pokaże.

Ogólnie jeśli chodzi o naprawy to lubię oglądać te kanały:

https://www.youtube.com/@WielkiElektronik

https://www.youtube.com/@DawidN20v2

Niestety elektronika jest coraz gorszej jakości, przecież ps2 jest nie do zajebania. No, jeśli będzie się rzucać o ścianę to się rozwali, ale tak to jest sprzęt pancerny:D

 

W wolnej chwili, której latem mam naprawdę mało, jak zwykle trochę wiedźmina w różnych opcjach wyboru. Masę rzeczy jeszcze w sumie nie odkryłem... No a na kupce wstydu jest ghost of tsushima, red dead redeption 2, prey (2017, bo ten z 2006 ograny i drugiej takiej gry nie ma nigdzie indziej:D Kosmici, Indianie i ludzie hodowani na ziemi jako pokarm... mix wybuchowy) Bioshock...

A właśnie trzeba zobaczyć remake System Shocka, ktoś gra?:D

Z dobrych wiadomości wyczytałem, że te Stalker 2 jedank na ps5 będzie więc, w sumie super:D

Edytowane przez Pietryło
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, Pietryło napisał(a):

Niestety elektronika jest coraz gorszej jakości, przecież ps2

Ma pochodzić kilka lat zepsuć się i masz kupić nowe ;)  Ja gustuje w retro. Chciałbym, żeby wszystkie stare gry zremajkowali. Zobacz Jak wygląda Need for speed z 2005 roku, Tony Haw 2 etcc.. to jest piękne.

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Druid napisał(a):

Ma pochodzić kilka lat zepsuć się i masz kupić nowe

No oczywiście, że tak;)

Sam składałem kompa w 2015 roku, do dzisiaj jego stan to igła. W ps2, ps3 jeszcze pogrzebie, ale w ps5... nawet dysk wlutowany jest w płytę. Pewnie się starzeje;)

 

Jestem ciekaw tego remaku Gothica;)

 

Kuraka, chciałbym, żeby dali God of war greckiego z dzisiejszą grafiką na ps5:D Ale to by była miazga.

Edytowane przez Pietryło
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Druid Oby, bo chyba z rok zajęło im łatanie błędów.

 

Teraz baza jest już solidna więc DLC powinno wyjść na lepszym poziomie niż oryginał w chwili debiutu. 

 

Czekam jak dzieciak na Mikołaja, fabuła rozwaliła mi mózg 🤯 a poprzeczkę Redzi ustawili sobie pod tym względem cholernie wysoko. Ciekawe czy nie będzie jak z kolejnymi częściami różnych filmów że nie dorównują oryginałowi. Mam nadzieję że się nie rozczaruję bo apetyt mam spory 😉

Edytowane przez SuperMario
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, SuperMario napisał(a):

Czekam na Phantom Liberty do CP2077, wtedy znajdę dodatkowe 8h na dobę

 

26 minut temu, Druid napisał(a):

Ważne , żeby był dopracowany anie po 126 łatkach tak jak pierwowzór.

Redzi i dobra gra? Ja już w to nie wierzę;) To już nie ta ekipa;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam grę w wersji 1.62 i nadal widzę kupę baboli. Ale gra jest świetna - przechodzę ją drugi raz i bawię się przednio. Ma bardzo rozbudowany świat, ciekawych bohaterów i misje poboczne. Na pełnych detalach w 4K jest też przepiękna. Czekam też na dodatek Phantom Liberty. Mam podejrzenie, że sporo mogą przemodelować w nim. 

 

Pobocznie chwyciłem też Resident Evil 4 Remake i jest kozacki:

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, Obliteraror napisał(a):

A jeszcze parę lat temu złożyłem sobie kompa za niecałe 7k..

I dalej możesz. :P

Przecież tam jest włożony RTX4080 - za 7k.

 

Pewnie nawet spokojnie w 5k się zamkniesz za PC który obsłuży przez kilka lat wszystko AAA na ULTRA w 1080p.

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, BumTrarara napisał(a):

Przecież tam jest włożony RTX4080 - za 7k.

Ja wiem, co tę cenę robi ;) Karta w cenie mojego poprzedniego zestawu ;)

Ale cóż zrobić. Zawsze brałem karty z górnej półki, by mieć spokój na parę lat. Ale moja GTX 1080 już najlepsze lata ma za sobą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Obliteraror napisał(a):

Ja wiem, co tę cenę robi ;) Karta w cenie mojego poprzedniego zestawu ;)

Ale cóż zrobić. Zawsze brałem karty z górnej półki, by mieć spokój na parę lat. Ale moja GTX 1080 już najlepsze lata ma za sobą.

Ja ostatnio zainwestowałem w sprzęt - laptopa z RTX4080. Nie pytajcie ile wydałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, I1ariusz napisał(a):

@SuperMario szykuje się też Starfield wcześniej w tym miesiącu, a jeszcze wcześniej: Baldur's Gate 3. Masa dobrych premier w tym roku.

Starfield plus masa modów po premierze. Szykuje się sztos gra. Dobrze że laptopa mam nowego to będzie można ograć 😃

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.