Skocz do zawartości

W co aktualnie gracie?


Eredin

Rekomendowane odpowiedzi

@Obliteraror Manhunt - jedna z bardziej mrocznych gier, w które grałem. Dwójka chyba jeszcze bardziej wywala skalę.

 

Teraz młócę w Cyberpunk 2077: Phantom Liberty i muszę przyznać, że gra jest świetna. Dodatek jest prawie jak dodatkowa gra w grze - doskonałe i długie misje, świetna fabuła, przepiękny nowy rejon z dystopijnym klimatem. Jeszcze przed dodatkiem lubiłem grę, ale teraz uważam ją za najlepszą w gatunku open world. Seryjnie, nie mówi się o tym, ale CP ma wszystko, co najlepsze: fabułę, bardzo dobre mechaniki, wciągającą walkę, stealth. Każda z mechanik pewnie mogłaby być jeszcze bardziej dopracowana i wciąż widać błędy, ale gra się prześwietnie. Gdybym miał teraz wybrać jakąś grę open world z dostępnych: Horizon, Dying Light 2, Assasins Creed, FF 7 Rebirth, Elden Ring czy Cyberpunk, to najbardziej polecałbym Cyberpunka. Bez dwóch zdań.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Wciągnąłem się w Dicey Dungeons. Dużo poczucia humoru i świetne skalowanie poziomu trudności. Masa bohaterów do ogrania. Każdy wyróżnia się innymi taktykami. Stworki super śmieszne, można się przy tym dobrze zrelaksować i pomyśleć.

 

Jeszcze The Surge, za 12 zł było, czy jest dalej do kupienia na Steam ze wszystkimi DLC. Taki Dark Souls sci - fi, fajnie mi się gra, giera dopracowana. Początek zachęcający, zajebiste wprowadzenie z kolesiem na wózku, który dostaje kombinezon przywracający funkcje ruchowe.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.