Skocz do zawartości

W co aktualnie gracie?


Eredin

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 23.07.2019 o 18:49, Patton napisał:

Ja próbowałem w win 10 ×64, i pomimo robienia wszystkiego identycznie jak w instrukcji, to efekt był ten sam jabym bez tego próbował.

Działa bez problemu, zrób tak jak na tym filmiku (jeżeli masz steamową wersję). Jeżeli nie, też to jest możliwe.

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Kurwa, ciupałem w to całymi godzinami jak pojebany kiedyś ,gra dalej niesamowita, zestarzałem się jednak pozapominałem taktykę, strasznie słaby w to jestem obecnie :( 

W grze bywa taka rozpierducha czasami że można pierdolnąć i procesor się przegrzewa w głowie - zalecam na rozruch :)

Ścieżka dźwiękowa niesamowita i lektor ruski dobry :"Kirov reporting"Hehe, gra ta ma bardzo zrównoważony poziom jednostek poszczególnych stron i dzięki temu była/jest doskonała, IMHO lepsza od Starcrafta :P   

Pozdro

  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Obliteraror

Dzięki, no może jak będę miał chwilę to zagram, ostatnio ogrywam odgrzewane kotlety co kiedyś uwielbiałem.

Kiedyś coś tam podchodziłem do Red Alert 3 ale jakoś mi przeszło, ostatnio słabą mam wenę ,a najnowsza gra w jaką grałem to Doom z 2016 którą wszystkim zalecam co lubią FPS-y w single player :)

Pozdro

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

 

Ktoś tę grę przeszedł w 30minut, grałem w to w weekend z nieograniczoną ilością kredytów i przez 3 godziny ledwo skończyłem - gry z automatów arcade miały w kosmos wystrzelony poziom trudności co bynajmniej dziś psuje przyjemność z grania gdyż skilla straciłem bardzo. Grafika kreskówkowa tej gry i oprawa audio do dzisiaj robią na mnie wrażenie, gdybym miał w latach 90-tych tą grę w domu to bym się chyba zesrał ze szczęścia :)

Jak ta gra była na automatach to ja w domu se mogłem pograć w coś takiego:

 

Takie Mortal Kombat na C64 :D lolXD

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 28.07.2019 o 17:06, Lucek napisał:

Dragon Age: Początek. Co za shit! Nudny świat gry, sztampowa fabuła.

Mi się ta gra podobała. Klimat w tych mrovznijeszych momentach był naprawdę fajny. I wiedźma Morrigan była ok. 

Druga część była mocno krytykowana, bo zrobiona na szybko i na kolenie chyba, co niestety było widać... Ale też coś w sobie miała. 

 

 

A ja teraz wróciłem do Elder Scrolls Online i gramy że znajomymi. Bardzo fajna gra 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

„Wstydliwie” się przyznam, że przez ostatnie parę miesięcy grywam sobie codziennie w WoWa. Prywatny serwer Angrathar (Sunwell), dodatek Wrath of the Lich King. Bez dwóch zdań jedno z najlepszych MMORPG, chociaż serwer dogorywa powoli z powodu ukończenia contentu przez wielu graczy. Grywałem też ostatnio w Knights and Merchants (stara, ale jara gra strategiczna, tematyka średniowieczna, podobna do Settlersów) oraz Space Haste (stara zręcznościowa samochodówka SciFic). I od około 2 lat grywam sobie w szachy przez internet, obecnie na Lichess, więcej wygrywam niż przegrywam, więc jakoś to hobby zostaje ze mną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak mojego szanownego Przedmówcę naszło mnie do odświeżenia swojej przygody z MMO. Tak więc wróciłem do Tyrii i Guild Warsów 2 :) Z ESO przygoda mi nie wyszła, może z tego powodu iż nie mam czasu na rozpoczynanie przygody z dużym tytułem MMO od początku a w GW2 wczoraj trzasnąłem swoją drugą legendarną broń :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pillars of Eternity II. Piękny RPG. Pierwsze dwa miasta z delektowaniem się dialogami zajęły mi ok. 30 godzin już. Nie ma kiedy pograć ogólnie, więc temat na pół roku prawdopodobnie :D Jak ktoś lubi klimaty baldura to się nie zawiedzie na pewno. Jestem pod wrażeniem. W gierze duch przygody faktycznie, ogromny świat. 

 

Lepsze od randkowania ? 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.