Skocz do zawartości

W co aktualnie gracie?


Eredin

Rekomendowane odpowiedzi

Miałem epizod z ESO, ciekawa gra bardzo, wszystko udźwiękowione, można podszkolić angielski, bo świat inteligentnie napisany i całkiem zabawnie w niektórych momentach. Masa postaci i buildów, PVP całkiem całkiem.

 

Teraz to na tapecie. Coś na zasadzie Slay The Spire, walka kartami w negocjacjach, można przegadać, zastraszyć przeciwnika, fantastyczny styl graficzny, ale studio z tego słynie. Animacje, karty, strategie, bardzo dużo tego + unikalne perki i udoskonalenia. Gierkę można przyśpieszyć do poziomu popierdoleńca, więc szybko schodzą walki 😆

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Patton Kick Master! Jedna z najbardziej niedocenionych gier na NES. Sam okazjonalnie ogrywam przy napadach nostalgii. Do takiej listy ukrytych smaczków dodałbym: Bucky O'Hare, The Fantastic Adventures of Dizzy, ZEN: Intergalactic Njnja i, oczywiście, Metal Gear.

 

Ja ogrywam Gears 5 i Halo w co-op (najnudniejsza gra w jaką grałem).

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Maciejos napisał:

Kick Master! Jedna z najbardziej niedocenionych gier na NES.

 

Prawda, fajna gra z kilkoma ciekawymi rozwiązaniami, które raczej były rzadko spotykane w grach na NESa [np rozwój postaci], zajebisty design, ciekawa muzyka

i taki mroczny klimacik robiły robotę. Wyprzedawałem jakiś czas temu sporo kartridży z pegasusa, ale ten oraz kilka innych zostawiłem na pamiątkę. 

;)

3 godziny temu, Patton napisał:

I dość trudna. A najbardziej ostatni poziom.

 

Mnie zawsze ciężko szło z tą ośmiornicą na statku - ale jak kiedyś oglądałem na YT jak koleś przechodził ten etap, to chyba jakieś patenty są, żeby to w miarę

bezkolizyjnie przejść. Całości nigdy nie przeszedłem heh.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 10.06.2021 o 10:28, cst9191 napisał:

Gram tylko sp.

Mam pytanie, kupiłem sobie rdr2 i na singlu tam gdzie są napisy w prawym dolnym rogu (zbadaj, otwórz) są one mało czytelne część liter jest biała a część czarna przez co za bardzo nie widać co tam jest napisane. Nie wiem czy to normalne???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, Pyrkosz napisał:

Mam pytanie, kupiłem sobie rdr2 i na singlu tam gdzie są napisy w prawym dolnym rogu (zbadaj, otwórz) są one mało czytelne część liter jest biała a część czarna przez co za bardzo nie widać co tam jest napisane. Nie wiem czy to normalne???

Jaka rozdzielczość w grze? Najlepiej wrzuć screena.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpaliłem Panzer Corps, współcześniejszą wersję Panzer Generala. Duuużo więcej scenariuszy w kampanii. Frajda z rozwijania jednostek i rozjeżdżania wroga ogromna. Plus chodzi na lapku i nie trzeba dogrzewać chaty kompem czy konsolą.

 

https://store.steampowered.com/app/268400/Panzer_Corps_Gold/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 21.06.2021 o 08:46, cst9191 napisał:

Jaka rozdzielczość w grze? Najlepiej wrzuć screena.

Mam podobny problem do tego:

https://www.reddit.com/r/PCRedDead/comments/gqnfct/blacked_outmissing_letterswords_in_menus/?utm_source=amp&utm_medium=&utm_content=post_num_comments


Wyczytałem, że coś ma to wspólnego z renderingiem. 
Rozdzielczość 1680x1050 (natywna monitora)

Gra chodzi mi na hmm, wysokich/ultra.

 

Sprawdzę wieczorem i dam znać, czy pomogło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, Pyrkosz napisał:

@cst9191 kurde to RDR2 jest całkiem w pyte. Wciągnąłem się a dopiero zrobiłem pare misji z 2 rozdziału. Szkoda, że nie wiedziałem, że są jakieś edycje specjalne z dodatkowymi misjami. No ale trudno, musi mi wystarczyć standardowa edycja. 

 

 

Daj znać jak dolecisz do końca fabuły, wtedy napiszę o swoich wrażeniach, nie chcę spoilerować 🙂

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.