Skocz do zawartości

W co aktualnie gracie?


Eredin

Rekomendowane odpowiedzi

Na dłuższą metę gry mnie już nudzą, kiedyś mogłem przesiedzieć przy Far Cry'u calutki dzień, znam ją chyba na pamięć :D

 

Mam na kompie Crisis , Crisis 2 , Sniper Elite Zombie2, jakieś Call of duty i czasem sobie z pół godziny połażę i postrzelam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio rzadko grałem (sesja) ale lubię zagrać w polski symulator Maszyna EU07, bardzo trudny symulator pociągów. Mam też za sobą jakieś 10 lat gry w Counter Strike i powoli wchodziłem do prawdziwego e-sportu ale się nie udało, przynajmniej taki miałem cel. Ktoś z Was gra może na wyższym poziomie? Moglibyśmy się zmierzyć ;) Mam też parę akcji na youtubie jak coś to mogę podesłać. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

GTA numer 4. Ciekawi mnie historia głównego bohatera - Serba z przeszłością i motyw American Dream.

 

The Walking Dead: A New Frontier. Ostatni epizod w ostatni dzień maja ma wyjść. Pierwszy sezon zmasakrował mi oczy, drugi ssał mocno. Sezon numer trzy jest o niebo lepszy niż drugi, ale nie dorównuje pierwszemu.

 

Borderlands 2. Trzeba wbić 31 lvl żołnierzem.

Edytowane przez Paladyn
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Jestem świeżo po przejściu GTA V. Świetna produkcja, prawdopodobnie jest w moim TOP10 ulubionych gier.

 

Przy zakończeniu (wybrałem trzecie) miałem ciary na plecach i trochę się nawet wzruszyłem heh. Pojawiła się masa flashbacków z wcześniejszych momentów historii, głęboka immersja.

W sumie jest tu wszystko co sprawdzało się w poprzednich częściach, ciekawa fabuła, interesujące postacie, beka z popkultury itd. + duży technologiczny skok do przodu. Props za zajebiste dopracowanie detali.

Fajnie wyszły misje gdzie przełącza się między 3-ema bohaterami, mimo silnego uskryptowienia. 

 

9+/10. Pół punkta dodaję za Trevora. :)

 

[Uwaga, drobny spojler]Co ciekawe jakiś dziennikarz ocenił grę 1 na 6 gwiazdek właśnie ze względu na niego, głównie przez scenę tortur która jego zdaniem była przekroczeniem granicy dobrego smaku. Mnie to nie przeszkadzało, a wręcz rozbawiło. Kiedy Trevor podnosił ten ogromny klucz i mówił do przywiązanego do krzesła, zakneblowanego podejrzanego spokojnym głosem "nawet nie poczujesz", po czym

przyqrwił mu z całej epy trochę przepona chodziła ze śmiechu. Poza tym po całej akcji podczas rozmowy w samochodzie mówił o bezsensie tortur, guantanamo itp. także nie pokazali tego suma summarum w pozytywnym świetle.

Poza tym w grze, gdzie pewnie ginie łącznie populacja małego miasteczka;) wyrwanie komuś zęba czy oblanie benzyną jakoś blednie przy skali przemocy która się tam przewija. [koniec spojlera] 

 

Co na minus - zbugowana misja "małpie figle". Po dotarciu na miejsce znacznik misji ginął i nie było niczego na miejscu co powinno być. Myślałem, że w połowie trzeba będzie zaczynać od nowa, ale znalazłem patent.

Wpłynąłem do morza i płynąłem w stronę oceanu do momentu gdy znacznik się pojawił, po powrocie Franklin i Mike byli już na miejscu, zadanie normalnie się odpaliło.

W inny sposób nie dało rady nic zrobić, niezależnie od godziny czy sposobu dotarcia na miejsce(pieszo, samochód, od różnych stron, zawsze to samo).

 

No i od czasów San Andreas i pamiętnej szkoły latania do dzisiaj nie cierpię misji z helikopterami i samolotami, a trochę takich fragmentów było.

To chyba tylko to, kilka innych elementów odbiegało od ideału, ale nie miały wpływu na radość z grania.

 

No i ładnie chodzi w wysokich czy tam najwyższych ustawieniach graficznych (oprócz cieni) na I5-7400, 8gb ram, gf 1050ti 4gb.

P.S. To była pierwsza gra w którą grałem od chyba pięciu lat, a najnowsza produkcja z którą miałem styczność do tej pory to był pierwszy Wiedźmin. :) 

 

Chyba kupię jeszcze w najbliższym czasie Worms W.M.D. All Stars, widziałem ostatnio w media expert.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w związku z tym, że miałem trochę czasu i do tego mam starego kompa, grałem sobie w Obliviona z modem oldblivion, który pozwala na granie bez cięcia kosztem grafiki ;) Ale przez 2 tygodnie miałem niezłą zajawkę, wykonując questy dla mrocznego bractwa i Gildii złodzieji ;)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W chwili obecnej przebijam się przez Personę 3 Portable i czasami popykam sobie w GRID-a. Robię też ponowną przymiarkę do Baldur's Gate 2 wraz z dodatkiem, ale tutaj będę potrzebował więcej czasu, żeby go ukończyć :D

Edytowane przez HORACIOU5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Medieval II Total war (Kampanie przeszedłem już Hiszpanią,Szkocją,Polską,Mediolanem) 

Hearts Of Iron IV (rzadko ale zagram) 

The Sims 3 (nie wiem tak mnie wciągło) 

Stronghold Crusader 

Farming Simulator 2017

Car Mechanic Simulator 2015 

Fallout III New Vegas 

Fifa 15 

Rayman Legends

GTA V 

 

W Planach (Jak znajdę czas): 

Car Mechanic Simulator 2018 

Jakiś ciekawy Symulator  

Wiedźmin III (pójdę na całość wezmę całą trylogie :) )  

Gothic III 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.