Skocz do zawartości

W co aktualnie gracie?


Eredin

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

Napierdzielam w Halo Infinite, kończę singla i pykam w multi. Gra sztos. 30 godzin pyknięte.

 

Przeszedłem Tetris Effect, gra jest ZA-JE-BI-STA. Ta formuła nigdy się nie wyczerpie, a to co z nią z robili w tej odsłonie to magia. Gra jest piękna.

 

Przeszedłem Dead Cells, bardzo dobre połączenie soulslike'a i roguelike'a.

 

Porzuciłem ale wrócę do superliminal. To naprawdę ciekawa gra logiczna operująca na zabawie z perspektywą. Po 30-60 minutach zaczęła mnie boleć głowa od myślenia 🤣 Polecam.

 

Na Ipadzie gram w THREES to oryginał tych wszystkich gorszych klonów 2048, i w serię gier logicznych z zagadkami - Profesor Layton (porty z DS/3DSa). 

 

A i jeszcze Disco Elysium wyszło na xbox, ale jest problem z wersją PL, której nie ma a miała być. Angielski w tej grzej jest niby bardzo trudny bo używają dużo rzadko używanych zwrotów i słów, tak, że ludzie po filologiach mają z tym problem. Gra jest niby fenomenalna. Jak się ogarną to kupuję. Screenshot z gry 🤣 (oni wiedzą xD)

 

comment_1639347652sjjtSMYEP7aOnmcE9F4OSJ

Edytowane przez NoHope
  • Like 1
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, NoHope napisał:

Napierdzielam w Halo Infinite, kończę singla i pykam w multi. Gra sztos. 30 godzin pyknięte.

 

Przeszedłem Tetris Effect, gra jest ZA-JE-BI-STA. Ta formuła nigdy się nie wyczerpie, a to co z nią z robili w tej odsłonie to magia. Gra jest piękna.

 

Przeszedłem Dead Cells, bardzo dobre połączenie soulslike'a i roguelike'a.

 

Porzuciłem ale wrócę do superliminal. To naprawdę ciekawa gra logiczna operująca na zabawie z perspektywą. Po 30-60 minutach zaczęła mnie boleć głowa od myślenia 🤣 Polecam.

 

Na Ipadzie gram w THREES to oryginał tych wszystkich gorszych klonów 2048, i w serię gier logicznych z zagadkami - Profesor Layton (porty z DS/3DSa). 

 

A i jeszcze Disco Elysium wyszło na xbox, ale jest problem z wersją PL, której nie ma a miała być. Angielski w tej grzej jest niby bardzo trudny bo używają dużo rzadko używanych zwrotów i słów, tak, że ludzie po filologiach mają z tym problem. Gra jest niby fenomenalna. Jak się ogarną to kupuję. Screenshot z gry 🤣 (oni wiedzą xD)

 

comment_1639347652sjjtSMYEP7aOnmcE9F4OSJ

Słyszałem właśnie ze halo infinite dobry jest. Podobno nowy battlefield to nieporozumienie 😂

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Arthur Morgan napisał:

Podobno nowy battlefield to nieporozumienie 😂

Battlefield i Call of Duty. Ostatnio w ogóle coraz mniej grywalnych gier na premierę. Halo miało wyjść w 2020 na premierę XSX ale przełożyli i się opłacało bo pewnie skończyłby jak cyberpunk. Cyberpunk nawet po roku nie został naprawiony, niezłe jaja.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, NoHope napisał:

Battlefield i Call of Duty. Ostatnio w ogóle coraz mniej grywalnych gier na premierę. Halo miało wyjść w 2020 na premierę XSX ale przełożyli i się opłacało bo pewnie skończyłby jak cyberpunk. Cyberpunk nawet po roku nie został naprawiony, niezłe jaja.

Cyberpunk poprzez wielki rozdmuchany marketing koniec końców okazał się zwykłym cashgrabem 😁

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, Arthur Morgan napisał:

Cyberpunk poprzez wielki rozdmuchany marketing koniec końców okazał się zwykłym cashgrabem 😁

Zgadzam się, ale grę przeszedłem; fabuła i świat to jest top tier, ale reszta nawet jak to naprawią to średnio. Szkoda, z jednej strony życzę CD Projektowi upadku bo tak bezczelne kłamanie zarówno akcjonariuszom jak i klientom to jest moim zdaniem przestępstwo, z drugiej wieśki były dobre, 1 i 3 super. Najlepiej jakby firma wywaliła cały zarząd i zaczęli od nowa czyt. zajęli się wiedźminem 4.

Edytowane przez NoHope
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, NoHope napisał:

Zgadzam się, ale grę przeszedłem; fabuła i świat to jest top tier, ale reszta nawet jak to naprawią to średnio. Szkoda, z jednej strony życzę CD Projektowi upadku bo tak bezczelne kłamanie zarówno akcjonariuszom jak i klientom to jest moim zdaniem przestępstwo, z drugiej wieśki były dobre, 1 i 3 super. Najlepiej jakby firma wywaliła cały zarząd i zaczęli od nowa czyt. zajęli się wiedźminem 4.

Poczytaj na goworku jakie zdanie na temat zarządu i głównych managerów mają byli i obecni pracownicy 😁

Edytowane przez Arthur Morgan
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Arthur Morgan napisał:

Poczytaj na goworku jakie zdanie na temat zarządu i głównych managerów mają byli i obecni pracownicy 😁

Gamedev to jest odpowiednik januszeksu w IT. Słabe zarobki, nadgodziny, często bezpłatne, i praca do portfolio, więc podejrzewam jakie są opinie. Niestety CDP nie jest wyjątkowe pod tym względem, teraz masz grube afery z activision - zatajanie molestowania pracowniczek, grube imprezki, słabe warunki pracy i tak dalej.

 

Grafika poglądowa stanu tej branży. Tam naprawdę potrzeba związków zawodowych.

3c8fd15e43291a570f5eff3dcbb73b11.jpg

Edytowane przez NoHope
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, NoHope napisał:

Gamedev to jest odpowiednik januszeksu w IT. Słabe zarobki, nadgodziny, często bezpłatne, i praca do portfolio, więc podejrzewam jakie są opinie. Niestety CDP nie jest wyjątkowe pod tym względem, teraz masz grube afery z activision - zatajanie molestowania pracowniczek, grube imprezki, słabe warunki pracy i tak dalej.

Techland jako tako niema nadszarpniętej opinii. W sensie Ci od dying light. Niebawem dwójka wychodzi.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Arthur Morgan napisał:

Techland jako tako niema nadszarpniętej opinii. W sensie Ci od dying light. Niebawem dwójka wychodzi.

To prawda, na tę ich grę czekam. Jedynka mnie ominęła a niby świetna. Fajne studio z normalnym, raczej uczciwym marketingiem. Oby im się udało, żeby pieniążki spłynęły i tak dalej.

 

Polacy robią naprawdę dobre gry i generalnie życzę im wszystkiego najlepszego. Ale w moim serduszku jest japonia, uwielbiam japońskie gry od mario po jakieś persony.

Edytowane przez NoHope
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Arthur Morgan napisał:

Techland jako tako niema nadszarpniętej opinii.

 

Na pewno? A jak potraktowali Chrisa Avellone? :)

 

https://polskigamedev.pl/chris-avellone-oskarzony-o-molestowanie-techland-konczy-wspolprace/

 

https://polygamia.pl/oskarzony-o-molestowanie-chris-avellone-zabiera-glos-po-raz-pierwszy,6655548665776704a

  • Like 1
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Obliteraror napisał:

Zatem Techland też święty nie jest. 😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Ogólnie jestem wielkim fanem gier studia Quantic Dream. Heavy Rain, Beyond: Dwie Dusze i Detroit: Become Human - uwielbiam ❤️ 

Aktualnie przechodzę ich pierwszą produkcję Fahrenheit Indigo Prophecy. Długo zwlekałem z tym tytułem ze względu na jego wiek.

Bałem się że będzie zbyt archaiczny. Jednak jestem pozytywnie zaskoczony. Na początku miałem wrażenie że to pierwowzór Heavy Raina.

Nic bardziej mylnego. Gra mimo że przypomina swojego młodszego brata na początku, później daje mocny: "plaskacz" w stronę gracza.

Ogólnie produkcja dużo ciekawsza niż Heavy Rain. Sama historia nie porywa, ale gra jest bardziej rozbudowana, więcej mechanik, lepsze sterowanie.

I wyższy poziom trudności. Jeśli chodzi o grafikę, widać że stary tytuł, ale zestarzał się dosyć dobrze. Generalnie - polecam!

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 12/14/2021 at 4:11 PM, NoHope said:

A i jeszcze Disco Elysium wyszło na xbox, ale jest problem z wersją PL, której nie ma a miała być. Angielski w tej grzej jest niby bardzo trudny bo używają dużo rzadko używanych zwrotów i słów, tak, że ludzie po filologiach mają z tym problem. Gra jest niby fenomenalna. Jak się ogarną to kupuję. Screenshot z gry 🤣 (oni wiedzą xD)

Niedawno kupiłem, tam są takie teksty?! Super!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowy taryfikator mandatowy spowodował, że przeniosłem się do BEAM.NG, gdzie bez karnie sobie poczyniam 🤣😋

 

https://youtu.be/Lqx2KKWI8aM

 

Jak to się tam wszystko ładnie gnie, dobry odstresowacz. Do tego z takiego ciekawego małego projektu urósł wielki, piękny łabądź, a to nie koniec rozwoju tego symulatora.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.