Skocz do zawartości

W co aktualnie gracie?


Eredin

Rekomendowane odpowiedzi

16 godzin temu, Trevor napisał:

Też gram jako netrunner.

 

Bardzo przyjemnie się gra jako skradający się netrunner, który w zapasie ma jeszcze rewolwer z tłumikiem do headshotów. Jeśli zrobię kolejne podejście to planuję zamiast cyberdecku założyć wszczep spowalniający czas (sandevistan) i robić sieczkę kataną lub ostrzami modliszkowymi w slow motion.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 20.10.2022 o 18:41, xander99 napisał:

Jes jakas gra na PC starozytne czasy wojenne np Aleksander Macedonski?

Rome II: Total War - ale tylko i wyłącznie Emperor's Edition.

 

To jest w sumie obecnie jedyna gra, w jaką gram od dwóch - trzech lat, a wyszła aż w 2013r. CA, wzięło pod lupę prawie 1000 letni okres czasów starożytnych, od V w. p.n.e., do wczesnego średniowiecza, więc mnogość kampanii i frakcji jest tak przytłaczająca, że życia mi nie starczy, żeby to wszystko ograć.

 

Brak jest jednak niestety kampanii dedykowanej wyłącznie podbojom macedońskim, która była np. obecna przy pierwszej części Rome, czyli Alexander the Great. Jedynka jest dalej grywalna, ale pomiędzy pierwszą częścią, a dwójką na poziomie Emperor's Edition, jest przepaść, jeśli chodzi mechanikę i głębię, więc ja już nie mam przyjemność z wracania do jedynki, ale jeśli nie znasz tych tytułów, to obczaj je sobie chronologicznie, żeby nie psuć sobie zabawy.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 hours ago, Eskel said:

 

Bardzo przyjemnie się gra jako skradający się netrunner, który w zapasie ma jeszcze rewolwer z tłumikiem do headshotów. Jeśli zrobię kolejne podejście to planuję zamiast cyberdecku założyć wszczep spowalniający czas (sandevistan) i robić sieczkę kataną lub ostrzami modliszkowymi w slow motion.

 

Obejrzyj sobie jeszcze Cyberpunk Edgerunners. Udana baja. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 26.10.2022 o 12:27, Throgg napisał:

To jest w sumie obecnie jedyna gra, w jaką gram od dwóch - trzech lat, a wyszła aż w 2013r. CA, wzięło pod lupę prawie 1000 letni okres czasów starożytnych, od V w. p.n.e., do wczesnego średniowiecza, więc mnogość kampanii i frakcji jest tak przytłaczająca, że życia mi nie starczy, żeby to wszystko ograć.

Wczesne średniowiecze to chyba w Atylli. Mam Rome II, ale nie widzę żadnych oddziałów typowych dla wczesnego średniowiecza. Nie ma choćby frakcji Bizancjum.
Mam natomiast wrażenie ze wszystko się zatrzymuje na okresie panowania Marka Aureliusza

Wiem natomiast ze w Rome I były oddziały wschodniego Rzymu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, Libertyn napisał:

Wczesne średniowiecze to chyba w Atylli. Mam Rome II, ale nie widzę żadnych oddziałów typowych dla wczesnego średniowiecza. Nie ma choćby frakcji Bizancjum.
Mam natomiast wrażenie ze wszystko się zatrzymuje na okresie panowania Marka Aureliusza

 

Kampania Empire Divided, rozpoczyna się pod koniec III n. e., a więc siłą rzeczy trwa do czasów wczesnego średniowiecza. Pojawiają się już Alanowie, Sasi, Goci i Sassanidzi. Co prawda brak jest mechaniki, która doprowadzałaby do podziału Cesarstwa na Wschodnie i Zachodnie, ale tu pałeczkę przejmuje już Attila,  które jest jakby kontynuacją tej kampanii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
12 minut temu, Patton napisał:

O ile dobrze pamiętam, to gra wyszła chyba w 2004, i jest na silniku serious sama. A co do reszty, to gra ma nieco specyficzny klimat, no i jak dla mnie to jest zwyczajnie trudniejsza.

"Sam" na trudniejszych potrafił dowalić;) Dla mnie w sumie niezła nostalgia pamiętam jak u kumpla zagrywaliśmy się w pierwsze i drugie steracie, które chyba są jedną częścią...? Tak czy inaczej, na Celeronie 700Mhz i w moim przypadku GF2 i 1,2Ghz, 256Mbm ram, szło grać:D Super czasy, chłop jedyne co plecak w kąt i guzik na "jednostce centralnej" i działa się magia:D

@Druid Etapy muzyczne... złoto:D

 

Edytowane przez Pietryło
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Pietryło napisał:

Etapy muzyczne... złoto:D

Piękne :) Musze sobie kiedyś przesłuchać :)

 

 

 

@Pietryło Mi bardzo podoba się muzyka z gry polanie II grałeś ?

 

 

 

A najbardziej INTRO :)

 

 

 

@Patton skąd tą grę wytrzasnąłeś tą strzelaninę, pierwszy raz ją na oczy widzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Druid napisał:

Piękne :) Musze sobie kiedyś przesłuchać :)

To jest jaśniejszy element gry;) jej zalety, w sumie się tam nie kończą, no ale nigdy jej nie ukończyłem... Jeśli chodzi o muzykę z gier to dla mnie zawsze numer jeden to Wiedźmin, God of War, ale w wydaniu Greckim;) no i Mass Effect;)

Pamiętam jak grałem w dodatek do widzimnia 3 i robię quest z panią jeziora a tam, nagle to...

 

Jak by mi ktoś walnął w jaja nostalgii z kolanka... Czytało się książki, grało w gry i to jest dla mnie coś świętego:D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Pietryło napisał:

Pamiętam jak grałem w dodatek do widzimnia 3 i robię quest z panią jeziora a tam, nagle to...

A Need for Speed seria, tam też jest super muzyka, Tony Hawk, w szczególności 2 Underground.

 

 

A o moich kochanych Herosach  3 i 4 nie wspominając:

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Druid Oj tu jestem zielony... W need for speed underground 2 tam muzyka była zajebista:D A w Tony Hawka 3 i 4 (choć mam na oryginalnego 3 na xboxa pierwzego z 2001r) to demówki się zagrywałem i w 4 muza była kozak:D Nie czasem to przygrywało:

 

A "Herosy" to domena żoneczki, ja nigdy w to nie grałem:D

Edytowane przez Pietryło
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Druid No w te gry to już nie grałem...Tak, że się nie wypowiem, ale pozostając w temacie gier "wyczynowych" to kiedyś w moje łapy wpadło coś takiego jak:   https://www.gry-online.pl/gry/pepsi-max-extreme-sports/zb1046

 

W gazecie jakiejś było:D

Kurza stopa, a ktoś kojarzy OffRoad, albo Stunt GP?;)

Edytowane przez Pietryło
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Pietryło napisał:

"Sam" na trudniejszych potrafił dowalić;)

Jak dla mnie to nitro jest trudniejsze, więc dlatego gram na kodach.

 

@Druid

Powiem Ci że gra jest z 2003, a graficznie bardzo dobrze zniosła próbę czasu (przynajmniej dla mnie).

 

52 minuty temu, Druid napisał:

Tony Hawk

Nawet mam gdzieś 4 z cd action 🙂.

 

Godzinę temu, Druid napisał:

skąd tą grę wytrzasnąłeś tą strzelaninę, pierwszy raz ją na oczy widzę.

Pierwszy raz pożyczyłem od kuzyna (wydanie premierowe PL)

 

4e2fa98d4f3ba7e04051865a57a8%20%E2%80%8B

 

A to pożyczył mi kumpel (i tak jakoś u mnie zostało 😆).

 

Stunt-GP-Syberia-Kurka-Wodna-Nitro-Famil

 

32 minuty temu, Pietryło napisał:

Kurza stopa, a ktoś kojarzy OffRoad, albo Stunt GP?;)

Dla mnie lepsze było to.

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Patton napisał:

Dla mnie lepsze było to.

Kurczę, chyba mamy w ogóle inny gust (choć wiem, że "wolf" czyli return to casle wolfenstain, uwielbiamy;)). Nie no OffRoad było lepsze;) nitro family kojarzę, ale też pamiętam, że było coś takiego jak "will rock" dla mnie i tak "Sam" to numer 1:D Były udany ramek od 2009r które robią wrażenie i dla mnie przykład fps'owej naparzanki;)

Edytowane przez Pietryło
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.