Skocz do zawartości

W co aktualnie gracie?


Eredin

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Dawno miałem dać wpis tutaj odnośnie mojego giercowania w Wieźmina... muszę się zebrać w końcu. Z początkiem roku ograłem 1 i 2 część co by zachować ciągłość do 3 w której to zastosowano next gen patcha (w ch0j zjebanego moim zdaniem). Wiosna i lato to już mam mniej czasu na gierki, ale zdążyłem zebrać pokaźną ilość sceenów z wersji na ps5, muszę znaleść tylko czas by wstawić to wszytko i opisać. Ogólnie kiedyś przechodziłem to wszytko i mniej więcej kojarzę o co chodzi, ale teraz na nowym kompie jak wiedzę ten poziom detali, dialogi... wgniata to w fotel:D

Wstawiam na razie muzyczkę ze starcia w Tesham Mutna w ostatnim dodatku, klimat tej potyczki jest niezapomniany:

 

 

Super sprawa bo na ps5 mam wersje 4.0 powyżej i na kompie też, zapisy, są w chmurze i mogę sobie ogrywać na czym chce byle była wersja powyżej 4.0;) Czy to komp czy ps4/5 wszytko działa:D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

RE 4 remake or RE zero remastered.

 

Obydwie świetne gierki polecam, chociaż z tymi zagadkami i puzzlami zawału nie raz można dostać.

Następnie pewno za "Wo long" się wezmę albo za "Wild Hurts". 

 

Mam trochę gierek na liście, ostatnio powróciłem do częstszego grania chyba przez Gothica Archolos, bo pysznie mi się grało :D 

 

No tak się złożyło, że w jednym czasie wyszły gry podobne do soulsów, Re 4 remake i jeszcze gothica postanowiłem wypróbować z nowym modem i wsiąkłem. To zdaje się aktualnie moje ulubione trio.

Edytowane przez SzatanK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

609940.1.jpg

 

Zawsze się bałem tych słynnych soulslikeów, ale w końcu się przełamałem i przeszedłem Nioh, w którym się zakochałem i zamierzam jeszcze zaatakować drugą część. Tym razem jednak postanowiłem zagrać w coś ze stajni From Software.

 

Oczywiście jako pierwszy wleciał Bloodborne, bo lubię lovecraftowski klimat w grach, filmach i literaturze. Dwa bossy wczoraj pokonane ( jeden opcjonalny i jeden fabularny) kilkanaście zgonów zaliczone. Ogólnie mam wrażenie, że jest trochę łatwiej niż w Nioh, ale to dopiero początek gry, więc póżniej mogę zostać wyprowadzony z błędu. Design lokacji to złoto, system walki jest świetny, sporo broni do wyboru, ładowanie kosy w trzewia przeciwnika po udanej kontrze to taki mini orgazm xD

 

Najciężej było gdy spotkałem innego huntera. Przez skurwiela zużyłem wszystkie fiolki z krwią i srebne kule. Niby można było go wyminąć, ale zabił mnie przy pierwszym spotkaniu, więc podszedłem ambicjonalnie i w końcu go dojechałem za czwartym razem. 

 

Coś czuje, że będzie to jedna z moich ulubionych gier, do których będę chętnie wracał w przyszłości, bo już teraz mam tak, że nie mogę się doczekać aż odpalę konsolę i znów zanurzę się w tym świecie. 

Edytowane przez Infernal Dopamine
  • Like 3
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Infernal Dopamine napisał:

609940.1.jpg

 

Zawsze się bałem tych słynnych soulslikeów, ale w końcu się przełamałem i przeszedłem Nioh, w którym się zakochałem i zamierzam jeszcze zaatakować drugą część. Tym razem jednak postanowiłem zagrać w coś ze stajni From Software.

 

Oczywiście jako pierwszy wleciał Bloodborne, bo lubię lovecraftowski klimat w grach, filmach i literaturze. Dwa bossy wczoraj pokonane ( jeden opcjonalny i jeden fabularny) kilkanaście zgonów zaliczone. Ogólnie mam wrażenie, że jest trochę łatwiej niż w Nioh, ale to dopiero początek gry, więc póżniej mogę zostać wyprowadzony z błędu. Design lokacji to złoto, system walki jest świetny, sporo broni do wyboru, ładowanie kosy w trzewia przeciwnika po udanej kontrze to taki mini orgazm xD

 

Najciężej było gdy spotkałem innego huntera. Przez skurwiela zużyłem wszystkie fiolki z krwią i srebne kule. Niby można było go wyminąć, ale zabił mnie przy pierwszym spotkaniu, więc podszedłem ambicjonalnie i w końcu go dojechałem za czwartym razem. 

 

Coś czuje, że będzie to jedna z moich ulubionych gier, do których będę chętnie wracał w przyszłości, bo już teraz mam tak, że nie mogę się doczekać aż odpalę konsolę i znów zanurzę się w tym świecie. 

Świetna gra. Przeszedłem ją wiele razy i różnymi broniami. Poczekaj jak zagrasz w dodatek. Tam masz dwóch bossòw którzy cię sprowadza do pionu 😁 Jakbyś potrzebował pomocy, porady to pisz 😃

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Infernal Dopamine napisał:

Oczywiście jako pierwszy wleciał Bloodborne, bo lubię lovecraftowski klimat w grach, filmach i literaturze. Dwa bossy wczoraj pokonane ( jeden opcjonalny i jeden fabularny) kilkanaście zgonów zaliczone. Ogólnie mam wrażenie, że jest trochę łatwiej niż w Nioh, ale to dopiero początek gry, więc póżniej mogę zostać wyprowadzony z błędu. Design lokacji to złoto, system walki jest świetny, sporo broni do wyboru, ładowanie kosy w trzewia przeciwnika po udanej kontrze to taki mini orgazm xD

 

Polecam później pooglądać na yt materiały o lore bo fabuła i świat tej gry jest genialna a ciężko się samemu połapać o co tak naprawdę tam chodziło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bloodborne 😂Wlasnie  po 7 latach od ukonczenia podstawki  zabralem sie za dlc . Niedawno pokonalem Ludwika ( kawal chooja ze tak sie wyraze ).  Maria i living failures poszly gladko . Zostal Laurence i kos , czuje ze bedzie sie dzialo. Gra sie nie zestarzala , wciaz cieszy grywalnoscia . Polecam  😂

Edytowane przez thyr
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Infernal Dopamine

 

Ohhhh bracie, to najlepsze dopiero przed Tobą...aż zazdroszczę. Co do bloodborne to nie jestem pewien ale chyba wychodzi remake na PS5 z nową grafą itp.

Także jak nie grasz a masz - to pomyśl :D 

 

A co do soulsów a następnie Sekiro...no cóż, rekomenduję zaopatrzyć się w środku uspokajające - jakieś melissy itd :D 

Szkoda wyrzucić kontroler przez okno ale satysfakcja jest z wygrania :) 

 

Kurcze masz Nioh 2, sekiro, dark souls 1,2,3, Elden Ring, demon souls, mortal shell, renmant from ashes...

Zazdro - jedne z najlepszych gierek, które dadzą Ci frajdy i skrócą life span o kilka lat przez stracone nerwy :D 

 

Aktualnie gram w Tiny Tina's Wonderlands - myślę, że fajnie by się grało z ziomkiem lub dziewczyną, która czasem również lubi wejść w świat gier i się odprężyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś ma Xboxa to polecam na pepperze wpisać sobie frazę xbox. Można znaleźć gry 80-90% taniej z Argentyńskiego/Tureckiego/Brazylijskiego rynku. Kupiłem za 14 zł Dying Light: Definitive Edition, gra od Polaków o zombie, metascore 75, Definitive Edition posiada wszystkie DLC, fajnie się w to gra i oczywiście teraz ogrywam. Od czasu do czasu Path of Exile, zawsze miałem problem, że jest zaawansowane i nie ogarniam co się dzieje, ale z gotowym buildem nie jest tak źle. Grałem w betę Diablo IV i Diablo IV nie ma podjazdu do PoE. Przypomnę, że PoE jest darmowym hack&slashem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.