Skocz do zawartości

Wyniki siłowe.


KevinMitnick

Rekomendowane odpowiedzi

Przysiad : 150

 

Martwy Ciąg : 190

 

Klatka : 115

 

Drążek : 40 x 3

 

Poręcze : 45 na serie

 

Zarzut ze zwisu 90 x 3 (nie mam techniki dwuboisty) Ze wzorową techniką myśle ze ze 110 by na pewno dało rade .

 

Rwania nie robie bo nie lubie tego cwiczenia ale 70 x 2 zrobie

 

Sprint 100 m x 5       100 m sprintu powrót truchtem i max. minuta przerwy i znowu

 

Wytrzymałościowo to drążek 8serii po 8 powt. i poręcze 15 powt. w 5 seriach (wszystko dynamicznie)

 

Waga aktualnie 94kg na żyle , widać fajnie krate na brzuchu oczywiście jak sie napnie :)

 

Trenuje od prawie 10 lat z czego siłowo niecałe 2 lata .

 

Wszystko osiągnąłem bez dopingu . Pierwszy raz dopiero od 2 miesiecy jestem na Propie i powiem ze samopoczucie świetne ale i tak czuć zmeczenie ...

 

Dzięki temu że wszedłem na cykl to łatwiej mi zlewać jakieś nawet atrakcyjne laski a tylko dlatego ze prop sam w sobie daje mi tyle radości ze jakoś łatwiej się od tych suk odpędzić .

 

Teraz ucze się angielskiego i do końca roku za granice tyrać . 

 

 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Brzytwa zmienił(a) tytuł na Wyniki siłowe.
  • 5 tygodni później...

Wiesz, boję się robić one rep maxy, bo zazwyczaj ćwiczę sam (odpada max na klatę) i nie jestem pewny techniki (tu odpada martwy i przysiad). Mogę podać przybliżone wyniki:

 

Klata: 95 x6 więc tak pewnie ze 100 albo nawet 105 na raz by mogło wejść

 

Przysiad: zacząłem robić od niedawna bardzo i tutaj ze 100. (MOŻE)

 

Martwy: to około 150.

 

Rwania i tych innych takich nie robię. Może kiedyś, bo widziałem ostatnio na yt takiego gościa, no i powiem że mi zaimponował.

Waga to 92, ale to u mnie wygląda jak sinusoida. Wzrost 184, przy czym to pewnie podskoczę tak o jeszcze ze 2 cm, bo jestem od Ciebie 12 lat młodszy.

Staż na siłowni to u mnie tak też ze 2,5 roku, przy czym mam jeszcze te kilka lat naturalnego rozrostu, nawet bez siłki.

 

Filmik wspomnianego kota:

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Clearence Kennedy - widziałem już dawno i sobie cenie ,ogromna siła i moc .  Mam dziennik treningowy na body-factory.pl - raczej tam bede go prowadził pod pseudonimem ''Condor'' a tutaj za niedługo dam filmik z wyciskania stojąc 70kg x 6 albo 7 powt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.