Skocz do zawartości

Nadmiar pudru


Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 10.05.2018 o 12:43, Król Jarosław I napisał:

Widzę to po dupach w moim wieku. 25lat - ktoś powie szczyt urody. GÓWNO PRAWDA!

 

Dupy dzisiaj:

-Wpierdalają co popadnie i kiedy popadnie.

-Notorycznie nie dosypiają.

-Pigułki antykoncepctjne (nie da sie mieszać chemią bezkarnie w hormonach w nieskończoność nie oszukujmy sie....).

-Żłopią piwsko na potęge a od tego najbardziej dupa rośnie.

-Coraz częściej też nielegalne narkotyki.

- I oczywiście brak aktywności fizycznej bo pocenie sie jest dla lamusów....

 

Też to zauważam i mnie to przeraża - laski 20-25 chodzą w maskach - wyglądają jak Joker!

A dodajmy jeszcze, że mamy lato - roztopiony Joker! Klon klona klonów. A ja jestem inna XD

 

Laski nie mają samo przemyśleń - nie zmienią diety (nie wywalą produktów, które powodują syfów na gębie), piją piwsko z sokami - które mają w chxj chemii (zobaczcie składy np Sommersby czy jakoś tak), nie śpią w nocy bo siedzą na FB, nie mówiąc o braku ruchu! A kapsułki z antykoncepcją? (bezpłodna po 30?)

 

To wszystko powoduje - że laski mają cerę (i całe ciało zresztą) tragiczną i niszczą ją jeszcze bardziej ukrywając ją!

 

I tak typowa laska nawala tego pudru  i nieświadomie tworzy błędne koło - im więcej pudru - tym skóra nie ma czym oddychać -> cera zmasakrowana -> jeszcze więcej pudru!

 

Przepis na piękność wg. lasek - wywalić hajs w chemię i ciuchy, a samcy sami przyjdą (ci głupi napaleni hormonami tak, reszta normalnych samców będzie uciekać).

Zniszczone ciało - rodzi kompleksy, a z racji że laski mają do zaoferowania głównie ciało-  laska zostaje ,,zmuszona" do więcej nakładania makijażów i oszustw.

 

BTW. Co ciekawe, kompleksy u lasek nie powodują wyłączenie hipergamii, w przeciwieństwie do facetów - ,,ja na nią nie zasługuję, więc wezmę 2 klasy gorszą" 

 

Czyli jak laska jest brzydka i tapetuje się na potęgę to nadal rząda faceta z wyższym SMV, a facet nie ma takiej łatwej drogi do podbicia SMV....

a to że ona sama jest zniszczona chemią to nie ma znaczenia! Samiec ma być na tip top!

 

Powiem wam, że ja się cieszę - teraz widać jak na dłoni, która laska jest leniwa, a która jest warta zachodu... :)

a laski tapetowane skończą z kotami (dzieci ci taka nie urodzi, bo kapsułki zepsuły....)- a poza tym, taka tapeta nie jest higieniczna ani nie sprawia że jest apetyczna....

Mnie osobiście obrzydzają takie laski, które nawalają tapety i walą szminką... brrrrr! jak miałbym się z taką całować, to porzygałbym się od tej chemii...

Edytowane przez Zły_Człowiek
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, Zły_Człowiek napisał:

Też to zauważam i mnie to przeraża - laski 20-25 chodzą w maskach - wyglądają jak Joker!

A dodajmy jeszcze, że mamy lato - roztopiony Joker! Klon klona klonów. A ja jestem inna XD 

1 do 1 To co napisałeś czysta prawda, zgadzam się w pełni wyglądają jak Jocker po prostu porażka.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.