Skocz do zawartości

Nadmiar pudru


Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnimi czasy zacząłem przyglądać się urodzie kobiet,wnioski które wyciągnąłem są dla mnie jednoznaczne-Jest coraz mniej kobiet,o których urodzie można by powiedzieć,że jest bardzo urodziwa.

Kiedy ostatnio Bracia widzieliście dziewoje 9/10 w pełni naturalną lub z delikatnym makijażem?Co z tego,że w wieku 18-25 osiągają szczyt swojej urody jak po latach zaczynają się sypać niczym domek z kart.

Wielu z was(ja też niestety)zachwyca/zachwycało się wizualnie jakąś kobietą ale czy to był zachwyt jej urodą czy tym,że dobrze dobrała tapetę by maskowała niedoskonałości?Makijaż czyni cuda.

 

Osobiście jestem zdania,że jakość jedzenia znacznie wpływa na urodę niewiast- Kobieta,która żre na potęgę słodycze czy tego chcę czy nie,po paru latach stanie się zwykłą''Grażynką''

Wszystkie syfy wyjdą na twarz koło 30-tki;) i zaczyna się nakładanie tapety w ilościach niewyobrażalnych plus nagłe zainteresowanie eliksirami młodości i maseczkami z ogórka,pomidora,jakby to coś miało dać:D

 

1290754854_by_aguniagu_600.jpg

 

:lol:

 

 

Edytowane przez WOLAND
literówki
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mosze Red zmienił(a) tytuł na Nadmiar pudru

Przy trądziku słodycze, generalnie nadmiar węgli, nabiał, gluten, przetworzona żywność mogą wzmagać objawy. I u Grażynek i u Januszy to raczej cerę psuje dieta (i starzenie się po prostu też), nie nadmiar pudru. 

Ja się maluję, bo mnie jeszcze kto za feministkę babochłopa weźmie. Ale nie za mocny ten make up, bo wiadomo... nie chcę wprowadzać szanownychsamców w błąd. ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

   To i ja dorzucę kwiatka.

   Moja (49), ostatnio zafundowała sobie makijaż permanentny, brwi, rzęsy, usta. Wydała coś około 2k. Jak z tego wróciła, po którymś tam zabiegu, to nie wytrzymałem. 

Nie cierpię dużego makijażu, wolę obserwować naturę. Wywaliłem jej że wygląda jak stara prostytuta, i jej koleżanki też to widzą. Synki się dołączyły do mojej opinii. A ta luzik,

przecie dobrze wyglądam. Kurwa, a feeee. Kilka dni potrzebowałem na akceptacje, a i tak do dzisiaj dobrze to to nie wygląda.

 

Kobiety szanujcie siebie, swojego faceta. Nie róbcie z siebie ikony, dosłownie!

 

  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, SLV napisał:

nie wierzysz? to dlaczego jestem sama?:lol:

 

- byłaś w związku z przemocowcem

- masz dziecko i swoje lata czyli nie jesteś najlepszą partią

- z opisów na czacie wynika że seksualnie tez nie jesteś zbyt otwarta (znaczy pewnie byłaś, ale on cię "zmuszał" i teraz szukasz misia co się nie będzie zachowywał jak tamten cham i będzie cię szanował)

- jak sama piszesz twarz też nie za specjalnie

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, SLV napisał:

haha no nie bil:)

 

 I wszystko jak pije i bije to loszki siedzą w takim związku po 15, 20 , 30 lat bo emocje są, no i wiadomo, że miłość go zmieni xD.

 

A kończy się dopiero jak przemocowiec osłabnie na starość, jakiegoś wylewu dostanie czy coś.

 

Ewentualnie sumienie go rusza i zaczyna wyrzuty mieć przy końcu swych dni.

 

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, SLV said:

Jak kazda kobieta uwielbiam emocje, ale tylko te, ktore daja radosc, przemocy sie boje i zawsze jej unikalam.

To jak Cię karał za złe zachowanie? Ja akurat uważam, że jak samica rozumie swój błąd i sama poprosi o lanie pasem, to nie ma w tym nic złego. To dla niej takie katharsis.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bardzo orientuję się w BDSM. Zwyczajnie uważam, że jak samica popełni błąd, to trzeba jej powiedzieć, że zawiniła a ta dobrze wychowana powinna poprosić o ukaranie.

 

3 minutes ago, SLV said:

Haha karal??? Nikt mnie nie karal

Dlatego się rozpadło.

 

Edytowane przez wojskowy33
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@SLV, świadomie chcemy dobrych emocji, ale i tak lecimy na rollercoaster... ;) Choć fakt, jakby facet na mnie rękę podniósł to... oddałabym mu :> 

 

BTW, nie wiem skąd @Mosze Red wywnioskował, że nie jesteś otwarta seksualnie... ja z tych samych rozmów na chacie wywnioskowałam, że dość chętna byłaś/jesteś :P Może to przez ten anal, a raczej jego brak?

 

Jeśli chodzi o makijaż to ja dziś pomalowałam się pierwszy raz od dwóch tygodni. To mój osobisty rekord związany chyba z urlopem macierzyńskim, w pracy nie ma bata - make up musi być :P Ogólnie to dzięki makijażowi moja facjata dostaje +1 do siły i mocy, więc warto ;) Inna sprawa, że dużo osób mówi mi, że mam ładny makijaż (maluję głównie oczy), więc myślę, że robię to dobrze ;) Etap fioletowych powiek i pomarańczowej twarzy mam na szczęście dawno za sobą :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, wojskowy33 napisał:

Nie bardzo orientuję się w BDSM. Zwyczajnie uważam, że jak samica popełni błąd, to trzeba jej powiedzieć, że zawiniła a ta dobrze wychowana powinna poprosić o ukaranie.

 

Dlatego się rozpadło.

 

Nie, nie dlatego.Zreszta wspomnialam juzo o tym wczesniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minutes ago, catwoman said:

świadomie chcemy dobrych emocji, ale i tak lecimy na rollercoaster

No tak, ale za ten rollercoaster odpowiedzialne są samice. Jak jest dobrze od dłuższego czasu to samica specjalnie sprowokuje coś, od tak żeby się działo. Jeśli przy tej prowokacji przegnie i to zaczyna wpływać niekorzystnie na związek, to trzeba wrócić do status quo ante. Najprostszą metodą jest kara. Mądra samica, dla własnego dobra i szybkiej naprawy własnych błędów powinna sama poprosić o taką karę.
 

7 minutes ago, catwoman said:

Choć fakt, jakby facet na mnie rękę podniósł to...

Zawsze możesz poprosić o inną karę, lub zaproponować lepsze zadośćuczynienie. Kara jest tylko po to aby w przyszłości samica wiedziała, jakich błędów nie popełniać. I jak najdłużej być nagradzaną za pokorne zachowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.