Skocz do zawartości

Moje akcje seksistowskie


Dobi

Rekomendowane odpowiedzi

Generalnie mam szacunek do kobiet. Do KOBIET. Gardzę wszelkiej maści feministkami. Jeśli wiem, że kobieta nie popiera feministek, to jestem miły, pytam, czy mogę w czymś pomóc, normalnie jak dżentelmen.

 

W przypadku feministek, na każdym kroku pokazuję im, że walczę o ich uprawnienie. Ostatnio mało brakowało, a zabiłbym jedną ;)

Mam tak, że chodzę dość szybko. Drzwi też otwieram dość agresywnie - no tak już mam. Uczę się, aby robić to bardziej delikatnie, ale czasami zapominam. Wszędzie się spieszę.
Ostatnio o mało nie zabiłem jednej feministki. Stała za drzwiami, a ja otworzyłem je w jej kierunku. Nie przepraszałem. Powiedziałem tylko: "Uważaj, bo zabijesz się o drzwi" :)

Innym razem siedzieliśmy z kumplem w robocie czekając na dyrektora. Feministka stała obok nas. Ja zapytałem przy kierowniku: "Co? Chciałabyś usiąść? - Ja walczę o Twoje równouprawnienie i nie będę Cię dyskryminował ze względu na płeć. Stój sobie". Wszyscy, którzy to słyszeli, pokładali się ze śmiechu ;) 

Tej samej feministce często mówię: "Otwórz mi drzwi w ramach równouprawnienia". Zawsze otwiera. Wtedy mówię: "Ja idę pierwszy, aby Cię nie dyskryminować. Teraz zamknij drzwi".


O paru dziewczynach wiem, że nie są feministkami i naprawdę jestem w stanie bardzo dużo dla nich zrobić, to naturalne. Po prostu się chce.
Feministka tę moją walkę o jej "równouprawnienie" uzasadnia brakiem kultury z mojej strony. Ja zawsze odpowiadam tak samo: "Jestem kulturalnym człowiekiem i szanuję twoje poglądy".

Po tej całej akcji z ustawą aborcyjną i ich protestach zabroniłem im spożywania posiłków ze mną. "Nie jadam z mordercami".

Oczywiście to ja jestem zły, bo popieram powszechny dostęp do broni w celu obrony siebie i swojej rodziny. One twierdzą, że chcę mordować ;) Ale zabicie dziecka albo osoby starszej jest już spoko. Tak samo, jak z mordowaniem morderców - to niehumanitarne! Ale humanitarne jest to, jak on morduje niewinnych ludzi :) Wtedy z pewnością myśli o humanitaryzmie ;) 

Żenua

  • Like 12
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Dobi napisał:

Po tej całej akcji z ustawą aborcyjną i ich protestach zabroniłem im spożywania posiłków ze mną. "Nie jadam z mordercami".

Chciałbym to skomentować, ale raczej dostanę za to kolejnego bana, więc się wstrzymam z odpowiedzią. Poza tym cała szopka z aborcją nakłada się z CETA, więc kolejny raz wszyscy połknęli haczyk. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.