Skocz do zawartości

Czym wiecej kobiet tym wieksza niechec...


Rekomendowane odpowiedzi

no i kase ze sprzedaży chaty masz zainwestować w kolejna chate.czy jakos tak to sie odbywa.system obrotu kasy sie zabezpieczył przed tym zeby sie ludziom nie poprawiło%-)

 

 bank sprawdza tylko czy pieniądze ktore od nich bierzesz przeznaczasz na zakup mieszkania , nie sprawdza sprzedajacego mieszkanie co robi z tą kasa ktora dostanie od kupujacego.

 

tą opcje ktora podales nie sprawdza bank tylko urzad skarbowy ale tylko wtedy jak sprzedajesz mieszkanie przed uplywem 5 lat od daty zakupu, ma sie to nijak do opcji kredytu jaka przedstawilem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza tym, staruszek ktory chce pieniadze w biznes wsadzic musi zaplacic bardzo wysoki podatek, ktorego nie masz przy kredycie inwestycyjnym. A tego podatku nie odpisza Ci od odsetek.

jaki podatek, od czego?podatek płaci kupujący u notariusza a nie sprzedający,

 

tak sie tworza iluzje i mity ktore mozna zauwazyc w  wiekszośći postów na tym forum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza tym, staruszek ktory chce pieniadze w biznes wsadzic musi zaplacic bardzo wysoki podatek, ktorego nie masz przy kredycie inwestycyjnym. A tego podatku nie odpisza Ci od odsetek.

 

Akurat obecnie darowizny w rodzinie (ojciec - syn) sa calkowiecie zwolnione od podatku. Chociaz ze zlodziejami i klamcami u steru nie wiadomo jak dlugo to potrwa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

A tak szczerze - jakie są wasze historie życiowe? Gdzieś tutaj pisaliście na ten temat? W końcu, żeby dojść do takich, a nie innych wniosków odnośnie relacji, kobiet, życia itp., trzeba przejść przez coś, co otwiera oczy i zaczynamy widzieć rzeczywistość, a nie wirtualny świat. Zasadniczo, większość felietonów na samczymrunie przeczytałem, więc czaję mniej więcej punkt widzenia Marka. A reszta?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za 7 górami za 7 lasami za 7 okregami wyborczymi po i pisu a wcześniej pzpr.w krainie kwitnacej cebuli urodził sie pokemonik który zastanawiał sie co druga osoba ma w deklu że jest popierdolona.potem zmieniło sie zainteresowanie dlaczego kobiety sa pojebane i oco tu chodzi w tym burdelu :Da na końcu wyszło że to ja miałem spierdolony odbiór rzeczywistości

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masz taka cieżką rozkmine bo masz error w myśleniu i jeszcze wszystko sie tobie nie poukładało.spoko tez to przechodziłem i to było zjebane.bo...jezeli wiesz co jak gdzie i dlaczego czyli jesteś świadom zachodzacego procesu to automatycznie stawiasz nizej osobe która tego po prostu nie wie.czyli.kazdy nauczyciel powinien na swoich uczni patrzec jak na debili.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.