Skocz do zawartości

Kobieta = Bóg na portalu randkowym...


ThePowerOfNow

Rekomendowane odpowiedzi

@wojskowy33 właśnie z tym motywem kupowania składników to podobno dobry patent. Wg teorii jakiegoś PUA pozwala ona zainwestować kobiecie w "nas", co potem ułatwia strzelenie gola :D Też dajemy się kobiecie wykazać po prostu. 

I faktycznie dobry patent z tym "odwdzięczeniem się" za kawę, bo ma pretekst, żeby przyjść do Ciebie ;D 

4 panny na tydzień? Masz tyle czasu aż ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo często robię tak, że jak laska np odwoła spotkanie, to mówię, że może odpokutować i ugotować dla mnie obiad/kolację, jak się zaczyna wykręcać to mam wyjebane na nią, i co najwyżej bezkosztowo mogę ją bzyknąć, ale z reguły kontakt się wtedy urywa od razu z powodu braku mojej inicjacji kontaktu. 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.10.2016 o 20:44, Dobi napisał:

Ja nigdy nie podchodzę do kobiet w knajpach. Nie widzę takiej potrzeby. Z resztą o czym miałbym z nią rozmawiać? Nie chce mi się z nimi gadać.

Jeśli w knajpie można potańczyć, to podchodzę do różnych, ale nie rozmawiam z nimi. Jeśli same zaczną, to odpowiadam, ale nie zamierzam sam prowadzić rozmowy. Z resztą nie zamierzam ich poznawać, więc po co marnować czas na rozmowę? Chcę tylko pobawic się trochę i nic więcej mnie nie interesuje.

 

Wczoraj byłem w takiej knajpie i mam wnioski związane z tym tematem: Na żywo łatwiej jest poznać kobietę. Proporcje liczby mężczyzn do kobiet są odwrotne niż w internecie. W miejscu, w którym byłem wczoraj, kilka grup miało swoje spotkania integracyjne. Standardowa zabawa kobiet: siedzenie przy stole lub tańce w kółeczku.

Mężczyzn generalnie było mniej i to oni mogli wybierać, a samice z utęsknieniem czekały na to, aż któryś je wybierze ;)

 

Mam tak samo, też raczej tylko się bawię, nie gadam za dużo...

Czasem mam potem sytuacje, że panie są wielce obrażone, bo ich nie poznaję...:lol:

"no jak to, pół nocy się bawiliśmy"...

No i co z tego, widocznie mnie nie zaintrygowała aż tak bardzo, i jej nie pamiętam...:P

 

P.S.

Na portalach nigdy nie bywałem, bo dobrze idzie mi w realu! :P
 

 

 

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 hours ago, Artem said:

ozwala ona zainwestować kobiecie w "nas", co potem ułatwia strzelenie gola

Też mi się wydaje, że ten schemat tak działa. Jak zapłaci 20zł za pierwszą kawę, potem kupi składniki na spaghetti to zaczyna jej zależeć, bo człowiek ma potrzebę konsekwenecji.

 

8 hours ago, Artem said:

4 panny na tydzień? Masz tyle czasu aż ?

Teraz już się w to nie bawie, ale miałem taki okres w życiu, założyłem sobie profil, poprosiłem koleżankę fotograf o zrobienie mi dobrej fotki i spokojnie po pracy ustawiałem się na kawę prawie codziennie. Na chacie też miałem codziennie laskę, bo niektóre wpadały po kilka razy zanim mi się znudziły. Średnio wychodziło 2 nowe laski na tydzień.

 

6 hours ago, radeq said:

jak się zaczyna wykręcać to mam wyjebane na nią

Bardzo dobre podejście.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do fake konta faceta, jak pisze bardzo seksualne teksty , to kobiety odpowiadają, że nie są zainteresowane, ale kontynuują rozmowę same z Siebie...

Pewnie większość facetów jakby tak napisała dostałaby się na czarną listę kobiety. Przykładowe wulgarne teksty:

 

Cytat

[m] szarpalbym Cie jak reksio szynke :D

[k] super ale nie ten adres haha
[m] ten ten
[k] nie jestem kobieta co jak widzi faceta to juz idzie z nim do lozka... wiec nie marunj swego cennego czasu ... jest gro kobiet ktore leca jak pszczoly do miodu hahah
[m] sciemniasz mi, jakby co oferuje Ci wyuzdany seks
[k] wez mi lepiej doradz jakie buty mamm kupic ;p
itd.
po każdym takim tekście ona kontynuuje rozmowę sama... normalny facet by już dawno został zablokowany...
Cytat

[m] zerznalbym Cie, powiem wprost

[k] dooobra juz spokój ;p

[m] czyli szczerosc nie poplaca

[k] nie zawsze jest konieczna ;p

[m] ksiadz mi mowil co innego, ty chodzisz do kosciola zboczuchu?

[k] chodzę w kazdą niedzielę, albo tak co drugą, kto bogatemu zabroni, jak nie z potrzeby ducha to z potrzeby wystrojenia się

[m] wiem czego Ci trzeba, kutasa ? :D

[k] Czemu ? ;p Akurat niczego mi w tym momencie nie potrzeba ;d

[m] wyobraz sobie, ze dzialam z Toba, jak sie czujesz?

[k] nie wyobrażam sobie ;p

[k] nie gadaj ze sie chcesz podniecać tu ze mną teraz ;d poradzisz sobie sam mówisz ? ;D

[m] fap fap

[k] szybko.. xD

[m] bedzie powtorka

[k] ja sie nie angażuję ;D

...

po każdym takim tekście ona kontynuuje rozmowę sama i na 2 dzień sama pisze... normalny facet by już dawno został zablokowany...

Cytat

[k] Ojjj pokochała bym się z tobą chętnie ale nie jestem taka szukam czegoś głębszego cześć

Cytat

[m] dlaczego zgrywasz taka swietoszke? nie lubisz seksu?

[k] Nie zgrywam , ale nie wyobrażam sobie sexu bez uczuć czy miłości. A sex bardzo lubię ...z ukochaną osobą.

 

Usunąłem zdjęcia kobiet - Dł.

 

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nie potrafisz znieść mnie kiedy jestem najgorsza, to cholernie pewne, ze nie zasługujesz na mnie, kiedy jestem najlepsza. - Kobiety, które walą takie teksty są traktowane przeze mnie jako niepełnosprawne umysłowo, które szukają pizdusia/pantofla. 

 

  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę nagle zmienić zdjęć, bo poleci do moderacji.

Jednakże co jakiś czas Panny piszą same do faceta.

Co ciekawe mechanizm badoo wymusza weryfikację profilu kobiety (prawdopodobnie uznał , że duża liczba wiadomości do niej = spam), z kolei facet może weryfikację obejść.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, ThePowerOfNow napisał:

Co do fake konta faceta, jak pisze bardzo seksualne teksty , to kobiety odpowiadają, że nie są zainteresowane, ale kontynuują rozmowę same z Siebie...

Pewnie większość facetów jakby tak napisała dostałaby się na czarną listę kobiety. Przykładowe wulgarne teksty:

 

Wcale niekoniecznie, przypomnę o moim wcześniejszym poście:

 

http://braciasamcy.pl/index.php?/topic/5847-kobieta-bóg-na-portalu-randkowym/#comment-125534

 

Musiałbyś to powtórzyć z jakimś mniej atrakcyjnym facetem. Może współczynnik odpowiadających kobiet będzie nieco niższy, ale pewnie i tak się kilka znajdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje spostrzeżenia z paru ostatnich miesięcy zabawy na badoo:

-wysłałem około 100 wiadomości - wszystkie takiej samej treści - Hej lub cześć

-odpowiedziało około 40 dziewczyn, jak po wiadomości od razu weszła oglądać profil to w 80% odpisywały (wysyłałem tylko jedną wiadomość, nie odpisywała - piszę do następnej)

-mam przeczucie że część kont jest lewych lub "podtrzymywanych po zamknięciu"  przez moderatorów dla zwiększenia ilości użytkowników

-rozmowy o wszystkim i niczym, co się robi, zainteresowania, zero rozmowy o seksie. I takich z którymi udało się normalnie porozmawiać było około 10, większość po zadanym pytaniu lub stwierdzeniu nie odpisywały - dalej stosowałem metodę - wiadomość za wiadomość - nie odpisuję trudno. Nie proponowałem też od razu spotkania, czekałem wyniknie to naturalnie. Na temat spotkań za dużo nie powiem bo właśnie się odbywają  - na moje szczęście pojawił się poradnik randkowicza - na pewno go wykorzystam.

 

Ciekawostki:

-spotkałem 4 żony kumpli - udane małżeństwo :)

-jak pisałem czym się zajmuję - jestem kierownikiem budowy to nie robiło to wrażenia, natomiast - zajmuję się prowadzeniem projektów inwestycyjnych, robiło wrażenie. Komentarze - ambitnie, - o jejku nawet nie umiem tego powtórzyć - brawo ja :)

-może się mylę ale dużo daję odpisywanie w różnych nie typowych porach dnia - możliwe że tworzy wrażenie bardzo zajętego i zapracowanego - po takiej wiadomości (oczywiście przy rozpoczętej już rozmowie) zawsze odpisywały

-najlepiej "atakować" nowe użytkowniczki, masz wtedy większe prawdopodobieństwo nawiązania rozmowy i w przypadku dobrego jej przeprowadzenia doprowadzisz do spotkania. Jak koledzy zauważyli dziewczyny dostają bardzo dużo wiadomości i już po jakimś czasie Twoja zniknie w ich morzu. 

 

Ogólnie to traktuję to jako zabawę, maksymalizacje samooceny i poprawianie pewności siebie w kontaktach z kobietami bo jak w tym będziesz sobie świetnie radzić to w wszystkich innych będziesz mistrzem. 

 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, widelec napisał:

Ogólnie to traktuję to jako zabawę, maksymalizacje samooceny i poprawianie pewności siebie w kontaktach z kobietami bo jak w tym będziesz sobie świetnie radzić to w wszystkich innych będziesz mistrzem. 

 

Chcesz mi powiedzieć, że Casanova ograłby Hendriego w snookera;)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@wojskowy33 @Waginator Zgadzam się z Wami, ale test dotyczy mniejszych miejscowości. Niewiele by to zmieniło. W dużych miastach owszem, bo kobiety są z daleka od rodziny, nikt je nie ocenia, a w mniejszych bardzo dbają o reputację. Żniwo zbierają faceci z dużych miast lub faceci, którzy spotkają je na wakacjach.

 

Ten Twój kolega @Waginator z jakiego miasta był? pewnie Warszawa czy Kraków, to się nie dziwię.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamykam ten wątek bo ciągłe bicie piany o fejkowym profilu na badoo i o tym, że laski lecą na wygląd jest bez sensu i nie licuje z dorosłymi facetami.

Mężczyzna, jeśli ma problem, szuka solucji a nie płacze po kątach jak baba - tym się od nich różnimy.

Tak - na portalach lecą na wygląd jeszcze bardziej niż w realu

Tak - olewają masowo.

Tak - na badoo jest masa botów.

Tak - są też zawodowe prostytutki.

Jeszcze jeden wątek w którym będzie płacz o portalach itp. polecą bany i warny.

Na dniach stworzę manuala co do Badoo i Sympatii, jeśli mamy jakiegoś konkretnego zawodnika, który działa / ł na Tinderze zapraszam do kontaktu - planuję tam konkretną dyskusję z omówieniem taktyk i strategii na online dating.

Po napisaniu otworzę ten wątek, dodam link do nowego i znów go zamknę.

PS Bany polecą też za chwalenie się zakładaniem fejkowych profili. Przypominam, że forum jest 18+ a to jest zabawa rodem z gimnazjum.

 

Wszelkie dyskusje na podobne tematy przenosimy tutaj:

 

 

 

  • Like 10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.