Skocz do zawartości

Niekonsekwencja w wydaniu pani rozwiniętej duchowo :)


deleteduser28

Rekomendowane odpowiedzi

Przypadkiem wyskoczył mi ten kanał w polecanych na yt. Jest tam kilka ciekawych materiałów o religii, pasożytach energetycznych, archontach itp.

Ale wszystko dosyć odtwórcze, w moim odczuciu przekazywane bez pasji i głębszego zrozumienia.

Coś mi nie pasowało, czułem się stratny na czasie i energii. Mimo wszystko byłem neutralnie nastawiony do momentu obejrzenia tego:

 

 

10 sekunda filmiku "(...)mają się za wielkie autorytety. Charakterystyczną cechą negatywności po której ich poznacie jest to, że nie potrafią znieść krytyki.

To są ludzie którzy nie dopuszczają do siebie krytyki. Słuchajcie, droga samodoskonalenia, to jest droga w której dyscyplina i krytyka jest czymś, co nam pomaga a nie szkodzi."

 

Pierwszym komentarzem pod filmem jest właśnie konstruktywna krytyka użytkownika "rafał nowak", który doczekał się od tej pani odpowiedzi w takim tonie:

 

Cytat

 

wszystko można zmierzyć. Twój penis w stanie wzwodu: 12 cm długości, czyli rozmiar europejski. Poziom Twojego IQ dla porównania: 83. Na chipendallesa się nadajesz, ale nie powinieneś wypowiadać się na mój temat, bo poziom Twojej świadomości i inteligencji mnie obraża

 

 

 

 

Czarno na białym widać zero dystansu, brak próby zrozumienia rozmówcy, podwójne standardy (ja krytykuję -ok, ktoś krytykuje - śmieć ludzki), usiłowanie zdyskredytowania absurdalnymi stwierdzeniami i pewnie jeszcze inne schematy manipulacji.

 

Nawet mnie to rozbawiło szczerze mówiąc, ale o kogoś rozwijającego się można by oczekiwać trochę więcej. :lol:

 

Następnie w tej dyskusji (prawdopodobnie) autorka filmiku  z multikonta "marek symonowicz", który przypadkowo ma zalajkowane wszystkie filmy z tego kanału, w chamski sposób przekręca czyjąś wypowiedź i stara się zrobić z interlokutora przygłupa, podobnie jak pewien średnio znany i tak samo lubiany człowiek-instytucja. 

 

Tutaj cały kanał: https://www.youtube.com/channel/UCC3hWAOujLhyMxkj20LI_BQ

 

No i niestety Mareczku, na wahadle wyszło, że Łazariew to zło, zło, jeszcze raz zło, zło.

Ogólnie niezła czopka.

 

Edytowane przez Pogromca_wdów_i_sierot
  • Like 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam @Pogromca_wdów_i_sierot, ale jakość materiału i przekaz równie podobny więc podepnę się pod temat.

http://kobieta.interia.pl/uczucia/news-jakie-cechy-sa-dla-nas-najwazniejsze-u-plci-przeciwnej,nId,2295402

Tu również widać pewną niekonsekwencję; szarmancki kulturalny - to już umiem:wub:!  Martwi mnie tylko wymagany wysoki wzrost. ehhh chyba już zawsze przez to będę sam :( 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

@Marek Kotoński Osobiście wysłał bym do Sanjaya, mailowo zaproszenie do naszej społeczności, z prośbą o Błogosłwawieństwo.

Jako Króla Lechii. Piszemy tu prawdę i takie wsparcie było by potężne. To w końcu Jasna Strona Mocy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.