Skocz do zawartości

Casting na junior moderatorów


Marek Kotoński

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, Eredin napisał:

A czy się nadaję to już Szanowne Państwo musi stwierdzić. Jeśli nie, otrę łzę, zatankuję Skodę gazem i wyruszę na Słowację w poszukiwaniu szczęścia

 

Moderacja: "zadzwonimy do pana"

Eredin: "a ja nie mam telefonu"

Moderacja: "okej okej" B)

 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Assasyn To jest bardzo uzasadnione posunięcie - wszyscy bardziej dociążą tą bestię, dzięki czemu nie odfrunie w powietrze.

 

Jak się jeździ samotnie to trzeba się mocno pilnować, bo na jedynce 320 km/h i to bez dodawania gazu (chyba, że tego rakietowego wydania LPG). 

 

Teraz jak mamy taką motywację to będziemy się bić o tą posadę. 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Eredin napisał:

@Assasyn To jest bardzo uzasadnione posunięcie - wszyscy bardziej dociążą tą bestię, dzięki czemu nie odfrunie w powietrze.

 

Jak się jeździ samotnie to trzeba się mocno pilnować, bo na jedynce 320 km/h i to bez dodawania gazu (chyba, że tego rakietowego wydania LPG). 

 

Teraz jak mamy taką motywację to będziemy się bić o tą posadę. 

 

 

 

 

Skoro posiada takie osiągi, to naprawdę solidna instytucja musiała nad tym modelem pracować, co najmiej specjaliści po wyższych uczelniach i takie coś skonstruować?  tylko chłopaki na mocnym gazie :)

Edytowane przez Assasyn
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Assasyn napisał:

Podobno w nagrodę nowi moderatorzy będą mogli się karnąc fabią po placu, ale nie każdy osobno, wszyscy razem jednocześnie...

A potem będzie jak w tym yutubowym klasyku: 

 

Mosze Red do Silnego: "Mareczku nie denerwuj się, zaraz wyklepiemy" :D

Albo: "Kurra człowiek dba bardziej jak o Fione, kurra o ten sprzęt, a kurra przyjdzie on tego" :D:D 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowni Stulejarze i Stulejarki,

 

Decyzją rady nadzorczej forum (w widzie narkotykowo - alkoholowym), obwieszczamy co następuje:

 

Podczas losowania kamykami kałowymi, komora losowania (napędzana ekologicznymi gazami właściciela forum) wylosowała na moderatorów na okres próbny 50 lat następujące osoby:

 

- Eredin!

 

- Assasyn!

 

- Rnext!

 

 

Czyli już wiecie, komu się podlizywać i z kim trzymać :>

 

 

Jeśli chodzi o następne kandydatury, trwają rokowania - niedokończone, bo moderacja zasnęła w trakcie obrad :>

 

 

Cały czas trwa nabór na moderatorkę działu "REZERWAT" - musi to być Pani bezwzględna, lojalna, honorowa, z ładnym tyłkiem :> Zaliczenie przez Guru będzie dodatkowym atutem.

 

 

- Dotychczasowi moderatorzy dostali awans na Starszych moderatorów. Gratulacje! :>

 

 

  • Like 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem podziękowac ze mogę być częscia tego całego projektu który @Silny zapoczątkował, a dodatkowym zaszczytem jest nowa fucha...

 

 

 

Aaa jeszcze coś, swoje obowiązki postaram się wykonywać sumiennie

 

748955.jpg

 

 

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ten, dziękuję za zaufanie i za to, że mogę być jednym ze strażników stulejtexasu. 

 

A wszelkim trollom, instytucjom i innym wynalazkom radzę spojrzeć w te oczy i się wielokrotnie zastanowić czy warto :D

 

014a0bd43506edd15fddd74541968e6d.jpg

 

Dziękuję jeszcze raz i pozostałym laureatom również gratuluję. 

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.