Skocz do zawartości

Mozilla Firefox i problem z fanpage


HORACIOU5

Rekomendowane odpowiedzi

Od jakiegoś czasu przy wchodzeniu na jakikolwiek fanpage na facebooku Firefox zaczyna dostawać intensywnej czkawki. Wstawienie jakiekolwiek linka czy też próba napisania czegokolwiek mija się z celem, bo muszę czekać nieraz po 5 - 10 sekund aby pojawiła się jedna litera. Przy przejściu na stronę główną albo profile innych osób ten problem nie występuje i nie mam pojęcia od czego to zależy. Kiedyś wszystko było w porządku i dopiero w tym roku po jakichś zmianach związanych z fanpage-ami zaczęła mieć miejsce wspomniana sytuacja. Jeżeli ktoś wie jak rozwiązać ten problem to byłbym wdzięczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na innych ten problem nie występuje, jedynie Firefox sobie nie radzi. Próbowałem wyłączenie wtyczki Flash, ponieważ było sugestia, że to ona może być przyczyną ale nie odczułem żadnej różnicy. Wyłączenie akceleracji sprzętowej w przeglądarce również nic nie zmieniło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 Odinstaluj wszystkie wtyczki.

 

2 Odinstaluj firefox.

 

3 Wyczyść wszystko cc cleanerem.

 

4 Zrestartuj komputer.

 

5 Zainstaluj firefoxa w najnowszej wersji i wszystkie wtyczki w najnowszej wersji.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sugerowałbym wyczyścić przeglądarkę z cookies.
Jeśli kolega odinstalowuje przeglądarkę :) sugerowałbym po jej dezistalacji usunąć foldery mozzili z program files oraz wejść w " Uzytkownicy --> (nazwa uzytkownika) --> Local --> usunąć folder mozzila tak samo w folderze Roaming :) instalujemy w ten sposób przeglądarkę na nowo czysto od zera :) tłumacząc po chłopsku ;) powinno pomoc ;)

Edytowane przez Mirage87
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro wieczorem spróbuję ponownie tym razem usuwając również odpowiednie foldery w Local oraz Roaming. Jak to zrobię to dam znać czy pomogło.

 

Spóźniony update: minęło dość sporo czasu, ale udało mi się ogarnąć powyższe problemy stosując się do rad zawartych tutaj: https://forum.pcformat.pl/Jak-przyspieszyc-firefoxa-to-proste-t

 

Od tej pory sama przeglądarka działa lepiej a i fanpage zasuwa jak szalony. Dziękuję wszystkim za pomoc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.