Skocz do zawartości

Celebryci i inne zjeby


Tarnawa vel Lancelot

Rekomendowane odpowiedzi

Kurwa jakiś master cooooook szedł w tvvvn

 

Spasiona geslerowa pojechała po młodym (19lat) łebku popłakał się chłopak bo źle jajecznice zrobił

 

Moja by jej nie pasowała to przez to grube dupsko bym jej wepchnął

 

Dlaczego ma mi pasować to co wszystkim celebrytom oni Karaiby ja łączka pod miastem

 

 

KAŻDY ROBI TO CO LUBI

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie wkurwia juz z byle gowna co ma nogi robienia ekspertow i celebrytow. Dlatego TV nie mam, brzydze sie. Codziennie przegladam pudelka jednak, zeby byc na bierzaco z tym nedznym ich zyciem i problemami. Zdradze wam sekret, ze ze swoimi historiami najwiecej fejmu ma Edyta Gorniak, ktora sprzata zmazy nocne po swoim synku, ktory jest tak przez nia nianczony i wymuskany, ze dzieciak jej kiedys noz w plecy wsadzi. Natalke Siwiec trzeba doliczyc, Joanne Krupe i jej zlote mysli - mysli gwiazdy made in USA, ktora za oceanem jest kurwa praktycznie nieznana nawet u siebie w domu.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc od czasów programu IDOL przestałem oglądać TV i jej błazeńskie programy dla publiki. Wystarczyło mi zachowanie JURY, które uważa się za bogów. Wygrywali też ludzie co mieli ckliwe/wzruszające historie, a nie utalentowani.

@Tarnawa vel Lancelot - Chłopak się tylko zeszmacił biorąc udział w takim programie gdzie jakaś gruba idiotka będzie go obrażać. Tak samo nie rozumiem jarania się programem Kuchenne Rewolucje od tej samej grubej idiotki. Obejrzałem 1-2 odcinki jak odwiedziłem rodziców bo oglądali to. Mówię im, że bawi mnie te ratowanie restauracji i te tłumy klientów sztucznie spędzonych do restauracji za pieniądze od programu ;). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wspomniana Natalia Przybysz wygrywa ostatnio system. Nawiedzona piosenkarka to to jeździ sobie do Indii na nauki do świętych mędrców, pogardza Polakami, broni zwierzątek i karpia nawet ale uważa że spoko jest zajebać dziecko w imię własnego komfortu. 

 

https://web.facebook.com/znakorlabialego/videos/590314341152919/?_rdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Telewizji już właściwie w ogóle nie oglądam, czasem tylko jak sobie jakiś film nagram albo akurat wiadomości lecą. Ja Gesslerowej nie trawię, jest chamska i traktuje ludzi jak śmieci, a oni jeszcze jej brawo biją i cieszą się że taki "autorytet" ich odwiedził. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oby tak było, dla ich własnego dobra ;) 

Oczywiście, matrix nie ma mieć godności i instynktu samozachowawczego, ma ślepo słuchać co "mondrzy" tego świata mają do powiedzenia i każde ich słowo brać jako prawde objawioną, dlatego kreuje sie takie WIELKIE autorytety jak pani G. na studnie mądrości. Tak samo Wojewódzki, zwykły cham i prostak, a zobaczcie dla ilu ludzi jest autorytetem. 

 

Niestety, jesteśmy bombardowani gównem, wszelkie paradokumentalne seriale, talk showy, tańce srańce, itd itp... 

Tylko od nas zależy czy łykać to czy nie.

Smutne jest to, że nie ma już za bardzo wartościowych programów telewizyjnych, jakaś historia, technika, a gdzie tam, lud głupi woli oglądać fikcyjne problemy fikcyjnych ludzi...

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, Chrumkacz napisał:

Oczywiście, matrix nie ma mieć godności i instynktu samozachowawczego, ma ślepo słuchać co "mondrzy" tego świata mają do powiedzenia i każde ich słowo brać jako prawde objawioną, dlatego kreuje sie takie WIELKIE autorytety jak pani G. na studnie mądrości. Tak samo Wojewódzki, zwykły cham i prostak, a zobaczcie dla ilu ludzi jest autorytetem. 

 

Chamstwo i prostactwo też potrzebuje jakiegoś guru :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od dość długiego czasu telewizorni już nie oglądam, nie licząc sporadycznego zerknięcia jak ogląda ktoś z domowników, a w zasadzie to włączony jest tylko po to by coś tam brzdękało przez kilka minut, poziom tego co się widzowi serwuje jest poniżej krytyki, jest skrajnie żenujący, godzący w inteligencję.

Forma tych programów jest zamierzona. Ty jako widz masz być wkurwiony, Ty jako widz masz być zdziwiony, oburzony, zaskoczony. Taką formę mają te śmieciowe zainscenizowany programidła na Zachodniej licencji. Udawane emocje, udawane zaskoczenia itd.

Pamięta ktoś kultowy program Sonda? On uczył, on intrygował. A teraz telewizja serwuje papkę, byle prezesi mediów mieli na jachty i domy na Karaibach.

 

W ostatnim czasie odciąłem się nawet od serwisów tzw. "informacyjnych" bo mam dość tej debilnej papki, która z informacją nie ma nic wspólnego. Media zaczęły od kilku sporych lat do przesady kreować informacje, wypaczać, ale nic nie przekazują w formie nienaruszonej bez własnej ingerencji. Wejście na portale owocuje niesmakiem. Wręcz czuje jak po wejściu na taki serwis odpływają mi punkty IQ. To są ogłupiacze, 98% tego śmietnika nie jest nam do niczego potrzebna, przyswajanie tych pseudo informacji niczemu nie służy. Nie interesuje mnie kto sobie zrobił cycki, kto co powiedział, a im głupszego tym lepiej dla oglądalności, szczucie ludzi na siebie by był młyn w komentarzach.

Autorytetów w mediach już dawno nie ma serwuje się nam idiotów kreowanych na autorytety, choć bardzo cenię na przykład Gwiazdowskiego.

 

Zobaczyłem niedawno przechodząc obok pokoju do kuchni jakiś program na kanałach Discovery. Lubiłem te programy, ale, no właśnie, LUBIŁEM, czas przeszły. To co zrobiono z tym kanałem i podobnymi woła o pomstę. jakieś kurna kontenery, licytacje, udawane sensacje w programach, sztuczne emocje. Te programy przestały uczyć. A już szlag mnie trafia, jak tą formę usiłuje ktoś przenieść na nasze krajowe podwórko. Finalnie wychodzi to żałośnie.

 

Nie obraźcie się koledzy ale oglądanie tego typu śmieci uważam za upadek i brak jakiegoś filtra, który uchroni przed skażeniem umysłu zalewającym ściekiem i za przeproszeniem, medialnym gównem. Bo nie mam łagodniejszego określenia na to co cieknie z ekranu czy radia. Na trasie 160km jadąc samochodem, trzymałem stale rękę na przycisku zmiany stacji i na żadnej nie byłem się w stanie dłużej zatrzymać. Bełkot i dziadowska muzyka. Jedna stacja puściła raz Phila Colinsa i tyle.


Gessler to również kopia programu z Zachodu, zdaje się coś w stylu klnącego brytola rzucającego garami i to przenieśli na nasz rynek.

 

Ile osób z programów pokroju Idol czy Voice of... zrobiło realną karierę? Kilkoro i to z czasów Idola bo było to coś nowego u nas, na jednej ręce można policzyć ale i tak kariera tylko krajowa. Reszta została przez media przeżuta i służyła jako wypełniacz, po czym wypluta.
A tym ludziom, mimo, że często sporo umiejącym od strony technicznej brakuje zasadniczych skłądników, kreatywności, indywidualności, są odtwórcami światowych hitów sprzed lat i na tym się bardzo często kończy. Liczą na karierę, a dość szybko konfrontują się z podłogą.

Brakuje ludzi, którzy oprócz gry czy śpiewu umieją coś swojego stworzyć, coś co jest manifestacją ich prawdziwej emocjonalności, wrażliwości, doświadczeń, a nie błazenady, która jest fałszem. Zamiast tego mamy teksty piosenek, które kończą się na jednym krótkim zdaniu i refrenie, oto cały tekst piosenki, od strony muzycznej szkoda nawet gadać, wszystko na jedno kopyto. Jestem załamany tym jak ludzkość się uwstecznia mimo rozwoju techniki, automatyki, mikroprocesorów, badań, odkryć. Po prostu jako ludzkość głupiejemy.

 

Nie interesuje mnie życie ludzi będących medialnym półproduktem, zazwyczaj w tym co jest wypisywane niewiele jest prawdy. Po co mam ich oceniać, co mi to realnie da? Po co mam żyć światem Edyty Górniak? Jaką wartość mają te informacje dla mojego rozwoju? Żadnych. 

Później się dziwić, ze ludzie mają poważne stany depresyjne, bo obserwują jak to wszyscy kariery robią, a oni są nikim  i stoją w miejscu...

 

Telewizja i serwisy plotkarskie oraz informacyjne są przepełnione cholernie negatywną energią. Wyzwalają u człowieka złe emocje. Nie widzę w tym żadnej wartości.

 

 

 

Edytowane przez Obserwator Stada
  • Like 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Obserwator Stada

To co sie stało z Discovery to dramat i skandal. Kiedyś oderwać sie nie mogłem bo sporo ciekawych programów było pod rząd, a teraz, tak jak mówisz, aukcje i inne sensacje.... W ogóle szczytem wszystkiego są różne programy o UFO na History... Gdyby miały jakies twarde dowody a nie gdybania pseudoekspertów i nie zajmowały 75% czasu antenowego. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


@Obserwator Stada @Chrumkacz - Dokładnie, sam bardzo ceniłem, chwaliłem kanał Discovery gdzie można było ciekawych rzeczy się dowiedzieć i zobaczyć ciekawe miejsca na świecie. To samo z kanałem MTV, kiedyś był to typowo muzyczny program niczym muzyczna playlista bez programów do ogłupiania ludzi. Można było posłuchać fajnej muzyki, odkryć jakieś nowe perełki, nowe zespoły. Ale to były lata 90-te aż do 2005 roku.

Też odciąłem się od serwisów informacyjnych, a nawet mam jedną ciekawą stronę z wiadomościami pozytywnymi: http://dobrewiadomosci.net.pl

Cenię ją sobie za to, że nie muszę tam czytać o negatywnych informacjach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Obserwator Stada napisał:

(...)

W ostatnim czasie odciąłem się nawet od serwisów tzw. "informacyjnych" bo mam dość tej debilnej papki, która z informacją nie ma nic wspólnego. Media zaczęły od kilku sporych lat do przesady kreować informacje, wypaczać, ale nic nie przekazują w formie nienaruszonej bez własnej ingerencji (...)

 

To jeszcze dorzucę klasyka z Onion News.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie oglądam TV od dłuższego czasu, szkoda życia jaj ucieka przez palce. Widziałem reklamy tej Geslerowej czy piekielnej kuchni jak kolesiowi żyłki wychodzą, jprd szmacenie samego siebie i innych wokół. osobiście bym takiemu pojechał i lub nawet przypierdolił, byłby dym w judeomediach hehe/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.