Skocz do zawartości

Nagłówki nie do ogarnięcia


Tomko

Rekomendowane odpowiedzi

Witam panowie.

Jak wiadomo, znamy już naszą rodzimą prasę i nagłówki w Fakcie w stylu "Nie śpię bo trzymam kredens całą noc" czy historie rodem z programu Dżyzgi. Jeśli by jednak ktoś myślał, że tylko u nas w Polsce takie perełki się zdażają to nie widział gazet i nagłówków w angielskiej prasie. Rzadko tam zaglądam, bo poziom skretynienia tego narodu jest poza naszą percepcją, ale wrzucam wam perełkę, którą dzisiaj znalazłem. Będę starał się sukcesywnie wrzucać zdjęcia, które przez lata robiłem nagłówkom gazet.

W skrócie. Jakaś lampiara podstarzała opisuje historię jak to dżinsy prawie pozbawiły jej nogi. Jak? Baba ubrała przyciasne spodnie na dupę (jak to kobiety mają w zwyczaju pakować się jak baleron), wyjebała się na imprezie bo nogi już były niedokrwione a nerwy uciskane (ogarniacie?). Oczywiście jak w każdym angielskim artykule musi być marka i cena "£28 New Look high-waisted black jeans".

Cóż... Zobaczycie więcej perełek później. Co najlepsze -  z gazet codziennych!

https://www.thesun.co.uk/living/2077804/mum-52-nearly-loses-leg-after-collapsing-on-night-out-because-her-jeans-were-too-tight/

Edytowane przez Tomko
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Eredin napisał:

Zdrowa kobieta, żaden szkielet. No cóż, tak to bywa czasem. Właściciel klubu ma prawo decydować kogo chce tam mieć. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Tomko napisał:

 

The sun, czego oczekiwac? :) Jak poczytasz naglowki w "gazeta" "wyborcza" to tez sze zdziwisz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To teraz nastepny! Babki godnosc zostala zdeptana bo koles przy roller-coasterze odprawil ja z kwitkiem bo miala za duze cycki i pasy bezpieczenstwa nie chcialy sie zapiac! Czarni i brazowi generalnie potrafia zrobic gnoj i raban o to, ze szynka w markecie jest zbyt biala! Chuj, ze stwarza zagrozenie swoimi wielkimi cycami. Poleciala od razu do gazety. Na moje oko po twarzy i cycach widac, ze piorkiem to ona nie jest tylko pokaznych rozmiarow locha.

http://www.viralthread.com/woman-turned-away-from-theme-park-ride-because-her-boobs-are-too-big/

Edytowane przez Tomko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.