Skocz do zawartości

Sen vs podświadomość


janko_recovery

Rekomendowane odpowiedzi

Bracia,

 

Potrzbuję waszej pomocy. Po rozpadzie związku (oddzielny temat, może jak już trochę sie zastanie we mnie wrzucę na forum historię) całkiem nieźle trzymam się w dzień, szczególnie gdy jestem pomiędzy ludźmi. Problemem jest noc. Nie mam kłopotu z zasypianiem, jednak jakość snu jest marna i wcześniej się budzę. Rano czuję, że szczęka pracowała i pewnie uzębienie było scierane. Podświadomość znacząco musi pracować. Czy orientujecie się może co w takiej sytuacji mogę zrobić? Może jakieś leki (psychotropy, przeciwlękowe?)? Może zioła (jakiś uspokajacz ziołowy zjadam)? Czy macie może jakieś sugestie? W dzień uskuteczniam ćwiczenia antystresowe/relaksacyjne i gdy jestem świadomy/przytomny, to działa skutecznie. 

 

Dziękuję za wszelkie wsparcie.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dalej ćwicz oddychanie, medytację rano. Jeżeli to jest świeża sprawa, to trochę to jeszcze potrwa. Jeżeli czujesz, że jesteś silny to tylko jakieś zioła na uspokojenie bierz, zawsze to zadziała jako placebo (tabletki uspakajające labofarm). Poczytaj książki Marka, zdobędziesz wiedzę, poczujesz ulgę, zrozumienie dla swojej sytuacji. Powinno to pomóc. Trzymaj się!

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Assasyn zablokował(a) ten temat
  • Assasyn odblokował(a), zablokował(a), odblokował(a) i zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.