Skocz do zawartości

Najlepsze soundtracki z gier


black

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Nie będę zbytnio oryginalny ze stwierdzeniem, że soundtrack z Wiedźmina z reguły miażdżył.

Dla mnie osobiście z Wiedźmina 3 najbardziej przypasował ten kawałek:

 

 

Przy nim totalnie odpływam...

 

Sporo swego czasu spędziłem słuchając OST z Max Payna (chociażby autorstwa Jesper Kyda) czy Hitmana.

W ostatnim czasie ujął mnie jeden z wykonawców soundtracku do Forza Horizon 2 (na Xboxa) - mam na myśli Keeno (brytyjski dj debiutujący w 2014 roku).

 

 

i to:

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 4 miesiące temu...

Ja mogę polecić parę dobrych utworów na pierwszy ogień warhammer 40000 dawn of war szczególnie force commander, imperial guard theme , space marine theme.

Na drugim miejscu heroes 3 cały soundtrack jest bardzo dobry ale najlepiej mi wpadło w uszy stronghold theme 

A z piątki to ten

Na trzecim wiem mccan pojawił się w deus exie ale miał też bardzo dobre uywory w xcom enemy uknown polecam cały ale moim faworytem jest ten

A na deser the crew cały album jest naprawdę bardzo dobry i napełnia energią. Mój faworyt

To tyle jeśli chcielibyście więcej to mówcie z chęcią zapełnię temat !!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Kolejny świetny soundtrack został zawarty w grze Vampire: The Masquerade - Bloodlines. Jest to gra, która ma swoje problemy, a przy tym jest niesamowicie klimatyczna i świetna pomimo bugów. O jej wyjątkowości świadczy fakt, że do dzisiaj fani wypuszczają kolejne patche usprawniające rozgrywkę i aż szkoda, że twórcy nie mieli więcej czasu, aby dopracować swoje wyjątkowe dzieło. A i pamiętajcie, legenda głosi, że kiedy wspomina się o tej grze, to ktoś instaluje ją ponownie.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.