Skocz do zawartości

Siła Masa Pompa!


KevinMitnick

Rekomendowane odpowiedzi

Moje obserwacje są podobne do Twoich jeśli chodzi o zawodników w około.

Przychodzi ziomek - łapa 47 na oko - zrobił 3 ćwiczenia po 3 serie - żadnej rozgrzewki, żadnego zapierdalania - dieta pewnie też ch*jowo - połowę treningu siedzi na komórce i przesuwa palcem po ekranie, podchodzę bliżej i nie wierzę!
Gościu siedział na tinderze o.0 !! Ale powiem Ci że są byki co biorą i zapierdalają i to widać konkret wtedy jak wyciskają hantle 2x60kg - 12 razy - dodatkowo serio, pięknie techniczne.

 

Co do tego co robisz:
1) źródła podają że dawkowanie jest w porządku propa - pytanie jak samopoczucie, widzisz już jakieś zmiany - szczególnie interesuje mnie zachowanie i mindset.

2) Zarzut ładnie poszedł do przodu

3) martwy bez zmian przedtem wziąłeś 190x1 - teraz 180 x 2

4)Wiosło mega - powiedz mi - nadchwytem czy podchwytem?

5)Jak wyciskasz wąsko 100 to ile wyciskasz szeroko?

 

Co ile progresujesz ciężar tygodniowo czy co sesje?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1) źródła podają że dawkowanie jest w porządku propa - pytanie jak samopoczucie, widzisz już jakieś zmiany - szczególnie interesuje mnie zachowanie i mindset.

2) Zarzut ładnie poszedł do przodu

3) martwy bez zmian przedtem wziąłeś 190x1 - teraz 180 x 2

4)Wiosło mega - powiedz mi - nadchwytem czy podchwytem?

5)Jak wyciskasz wąsko 100 to ile wyciskasz szeroko?

 

1.Samopoczucie aż za dobre (1 raz na bombie) zmiany w zachowaniu takie ze jestem bardziej gadatliwy i pewniejszy siebie ale to tez zalezy od sytuacji a mindset to chyba chodzi o psychike ? Psycha jest jakby odciążona i nie męczą mnie głupie gadki ludzi ale za to jest to bardzo denerwujące bo wyczuwasz ludzką głupote na kilometr - przynajmniej ja tak mam.

2.Zobacz ile dzwigaja chinki ważące 50 kg to zmienisz zdanie hehe tylko ze one napewno nie biorą tylko teścia ale za to trenuja kilka razy ciężej ode mnie.

3.Pewnie wtedy poszło lepjej bo była przedtreningówka i nastawienie i wogóle dużo lasek na siłce, dobrze wiesz o co mi chodzi ... :)

4.Od zawsze nachwytem robie tylko że ty też tak zrobisz bo to było odstawiane na ławke także miałem taki mikro odpoczynek - całkowite rozlużnienie mięsni a inaczej jak masz w powietrzu sztange i non stop napięte miesnie to trudniej jest .

5.120 by poszło bo 115 dwa razy dzwignąłem a na ilość 8 razy na szeroko i to dynamicznie także myśle że mam lepsza siłe dynamiczną niż statyczną albo sam już nie wiem.

Ciężar dobieram według tego jak sie czuje - co jakiś czas idzie więcej i tyle. Nigdy nie byłem zwolennikiem sztywnych schematów - Bruce zresztą też tego nie polecał .

Edytowane przez KevinMitnick
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1) to troszkę jak po Trenie podobno - jak ktoś zatrąbi to bez problem potrafisz zatrzymać auto i wysiąść do gościa (ale nie natłuc, po trenie nie ma agresji) - jest też mindset że czujesz się Bogiem

2) ch*j w innych - jedyna osoba do która jest warta porównywania się to Ty w przeszłości - one dźwigają to naście lat i mają fachowca nad sobą i nie muszą łazić do roboty - więc o czym mowa?

3) Ile tak trzymasz przerwy między seriami?

4)Jeśli robisz nadchwytem to jak masz ustawiony tułów względem ziemi prostopadle czy kąt 15-30 stopni?

5) Polecam zakładać zeszyt i to wszystko notować -ja tak robię ogromny progres ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Aha ale tren jest 5 x mocniejszy niz test . Bałbym sie sięgnąć po to , jeszcze nie ten poziom.

2.Święta racja ale i tak powodują u mnie taką zdrową zazdrość, niektóre nawet atrakcyjne ...

3.Przy MC dosyć długo bo nawet 5-6 min. ,jest ogromna pompa na prostownikach już w poczatkowych seriach :D nie jest to minus ale nie lubie tego.A inne miesnie to 3 min. mniej wiecej bo i tak tego zmeczenia nie czuje bo mam niezłą wydolność.

4.Dokładnie wzoruje sie na tym - ogólnie czuje ze niemam ani wysoko ani za nisko tułowia, tak zeby była pompa na najszerszych a do tego ciężko doprowadzić.

5.Ok wezme zeszyt .

 

Przód https://postimg.org/image/s6h9hkj91/

Tył https://postimg.org/image/67az5a20b/

Edytowane przez KevinMitnick
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

186  -  95,8  -  29 

 

Oczywiscie trening jest non stop ale nie chciało mi sie pisac poprostu ... :)

Dzisiaj było 200m sprint + 200m odpoczynku (80% maksa) x 3

Potem było jeszcze 100m sprintu (90% maksa) + 100m odpoczynku x 2

Nastepnie dojscie do siebie i trening brzucha unoszac no gi w zwisie na drążku + izometryczne trzymanie nóg lekko w górze

Zwisanie na grubym drążku raz 1 reka potem druga do oporu .

 

Zmęczenie czułem tylko przy interwałach ,treningi statyczne juz nie mecza wcale,dynamiczne troche a beztlenowe najbardziej(sprinty) więc podjąłem decyzje ze przezucam sie całkowicie na sprinty bo ta siłka juz mnie nudzi ...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem fanem Bruce'a więc bede dążył do takiej rzeżby (przy zachowaniu tej samej lub wiekszej siły) ale to zajmie według moich obliczeń jakies kilka lat :) także nie nastawiam sie na szybki efekt . Jestem urodzonym sportowcem (charakter) wiec powolne wyniki mnie nie zniechęcają .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarzut ze zwisu

5 x 60kg
3 x 70
2 z 70
3 x 80
2 x 80
2 x 90
2 x 100

Wyciskanie na ławie

5 x 60
3 x 80
3 x 100
3 x 110

Drążek - neutralny chwyt wąsko

3 x 25
3 x 40

Przysiad ATG

5 x 60
3 x 80
3 x 100
3 x 120
3 x 140

Żołnierskie

5 x 70kg

Wiosłowanie oburącz

120 x 4
140 x 4

Barki - unoszenie rąk na boki

12 x 20kg

Wiosłuje 140 na maksa odkładając cieżar za kazdym razem na ławke a gość podchodzi i mówi że mu poniszcze skóre na ławeczce . Myślałem że mu tam łeb ukręce a co to jest siłownia czy galeria handlowa - chciałem tak powiedzieć ale pewnie by nie zrozumiał ... same słabiaki i pomyśleć ze ja bedac kiedys jednym z nich miałem sie za silnego :D Pokazałbym jeden filmik jak laski dzwigaja po 170 kg przy wadze ciała 75kg to by kompleksów dostali tępe h..je sry ale teść sie we mnie gotuje .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będe pisał ostatnie serie bo niema sensu sie rozpisywać :)

 

Zarzut na klatke ze zwisu bez podsiadu 100kg x 3

Przysiad ''przedni'' 120kg x 3

Drążek chwytem neutralnym wąskim 40kg x 3

Martwy klasyczny 190 x 2

Wyciskanie żołnierskie ze stojaków 80kg x 1 + regresja 60kg x 10

Siła chwytu - kilka serii po kilka sekund (pogrubione uchwyty specjalne do treningu chwytu) 100kg

Takie ćwiczenie gdzie sie dzwiga tylko tułów do góry a nogi sa zablokowane (pod ukos) 100kg x 8

Rozciąganie pleców i masaż na maszynie .

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.chineseweightlifting.com/lu-xiaojun-documentary-cctv-interviews-weng-subs/

 

Tak wyglądają olimpijczycy. Na daremno szukać takiej siły w polskich siłowniach . Oczywiście wszystkiego nie pokażą i bardzo dobrze :) ale jakaś tam namiastka jest ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To takie pierdu pierdu

 

Każdy sportowiec musi zapierdalać - pytanie jakie on ma zaplecze: finansowe, żywnościowe, psychologiczne, sterydowe itp

Z tego co wiem, Chiny BARDZO inwestują w sportowców, bo wiedzą jak dobre ma to znaczenie dla społeczeństwa i ich rozwoju.

 

 

Następne sprawa, to już jego nogi nie wyglądają naturalnie i jest tam jakieś zjebanie przez to, że tyle trenuje i tak trenuje.

Sport Sportem, ale ciało powinno być mimo wszystko proporcjonalne dla mnie:

 

1&dstw=640&dsth=360&quality=80

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarzut ze zwisu 60x5 70x4 80x4 90x2 100x2

Zołnierskie 60x5 70x5

MC klasyk 100x3 130x3 160x2 190x2 (1 powt. w zapasie)

Drążek chwyt wąski neutralny 20x5 40x3 + przytrzymanie w połowie ruchu w dół w ost. powt.

Przysiad 60x4 100x3 120x3 140x3 + od razu 100x15

Dipsy na dojechanie 30kg kamizelka 15 powt.

Barki unoszenie rąk na boki stojąc 24x8

Rozpiętki 27,5x8 - tak dla sprawdzenia czy dam rade i poszło smile.gif

Nie obyło sie bez uszczypliwych komentarzy że niby ''jak mu coś je...nie kiedyś to zobaczy'' staram sie unikac takich ludzi ale nie jest to łatwe bo ich pełno jest . Jeden suchoklates do mnie na ''Pan'' aż mi sie głupio zrobiło bo mam przeciez 29 lat dopiero hehe oj oj biggrin.gif

Tak buszuje po judupie i patrze a tu taki najf mi wyskakuje https://www.youtube.com/watch?v=Y65uR6aI0NM      To ten po prawej jakby co

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh no ta :)

 

Tak dobrze zauważyłeś ,dlatego progres bo nonstop mi sie chce jesc na bombie wiec wiadomo...  , od 4 miesiecy jestem na wysokich kaloriach a do tego mam dobre nawyki żywieniowe więc dziwne byłoby gdyby na testosteronie nie było progresu :)  już mam 96kg wagi . Może uda mi sie wkleic zdj. z przed cyklu to zobaczysz ze nie wiele sie zmieniło w sylwetce tylko musze te zdj. znalesc. Tak sobie mysle że mało kto ma widoczne miesnie brzucha przy takiej wadze (nie licze ludzi na ostrej bombie) . Aha i dodam że nie pije i nie pale także tym bardziej progres bedzie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj :

Rwanie ze zwisu 3x40 3x60 3x70 3x75

Zarzut ze zwisu 3x80 3x100 Bardzo dynamicznie aż byłem zaskoczony że tak dobrze poszło,mogłem nawet 4 raz zrobić

Siady ATG 8x100 8x100 8x100 8x100 8x100 8x90 Uda twarde jak kamienie

Drążek chwyt wąski nautralny 8x15kg 8x15 8x15 8x10 8xCC

Dipsy 10x30kg

Wiosło jednorącz 4x45 z 2 sek. przytrzymaniem na górze - niechciało mi sie układać sztangi pod wiosło więc wziąłem hantel

Chwyt kilka razy po kilka sekund sztanga 100kg . Takie gumy pogrubiające chwyt zakładasz i jedziesz ...

Waga 98.3 ale i tak myśle ze te wagi są mega niedokładne (łazienkowe) .

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnie serie :

Rwanie ze zwisu 80x1 80x1 80x1

Zarzut ze zwisu 100x3 (będzie film)

Drążek wąski chwyt neutralny 40x3 (broda nad drążek)

Front ATG 120x3

MC klasyczny 200x1 z małych podstawek

Łydki 160kgx8 140x8 120x8 (maszyna) bez przerw miedzy seriami

Dwójki leżąc 60kgx10

Barki 24x6 + 24x6 22x6

Bic 24x8

Tric 20x6

Brzuch - nogi w pozycji równoległej do podłogi i w góre x 4 z zatrzymaniem 2 sek. na dole.

Masażer + rozciąganie .

 

 

 

 

Zarzut ze zwisu 100kg x 3

 

https://video-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t43.1792-2/15539718_1744847855839767_2326094875230994432_n.mp4?efg=eyJybHIiOjE3MjUsInJsYSI6MTAyNCwidmVuY29kZV90YWciOiJzdmVfaGQifQ%3D%3D&rl=1725&vabr=1150&oh=75d70c5ee3d3bbee689e2eea198b8444&oe=584F5CA4

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarzut z ziemi 60x2x2 70x2x2 80x2x2 90x2x2 100x1x3

Ciągi podrzutowe 120 w kilku seriach , próbowałem wiecej ale MC mi wychodziłbiggrin.png ale pierwsze koty za płoty jak to mówią ... skończyło sie na 200 w MC x 1

Wiosłowanie 100x5(za lekkie) 120x5 130x5(dobrze weszło)

Drążek różne chwyty 8x8

Brzuch - zwis na drążku w pozycji L i nogi w góre,schodzisz do pozycji wyjsciowej i trzymasz 2 sekundy i powtórka 3 serie x 4 powt.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trening ze wczoraj :

 

Zarzut z podstawek 60x2 70x2 80x2 90x2 105 by poszło gdyby nie technika :/ zakończyłem bo chwyciłem doła .

Klata 60x5 90x3 110x3

Co do wyciskania leżąc polecam ten artykuł http://power-lublin.republika.pl/trening.html jestem ciekaw jakie zdanie na jego temat mają forumowi wyciskacze bo według mnie całkiem ma to sens .

Przysiad olimpijski ATG 60x5 80x3 100x2 120x2 140x3 Pas staram sie używać dopiero przy 130kg wzwyż.

Drążek chwyt na szerokość barków nautralnie 20x8 50x1

Wiosłowanie 100x4 120x4 140x3 (ciężko ale dałem rade,okrzyk pomógł) i to nie było wiosło ala małecki jakby ktoś miał wątpliwości :D

Tył uda 60x10 powt.

I jeszcze jedno ćwiczenie na grzbiet ale nie wiem jak sie nazywa. Izometryczne przytrzymanie hantli 86kg x 2 po kilka sekund . Coś ala glute ham raises chyba ale że pod ukosem .

Oczywiście wszyscy klata bic i rozpiętki - klasyka :D Jeden wyciskacz co 180kg to sobie niemalże podrzuca ale waży chyba ze 140 :D Brzuch plus krótkie ręce to wiadomo . Przerwy 10 minut robi gadając z ziomkami hehe ale swoje wyciska .

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siady ATG 60x5 80x4 100x3 120x3 130x1 140x1 150x1 ładny w miare dynamiczny ruch bez pomocy osób trzecich.

Wyciskanie hantlami głową w góre 40x10

Drążek neutral 20x4 30x4 40x3

MC klasyk z 7-8cm podstawek 100x3 130x3 160x2 180x1 200x1

Lydki (maszyna - na stojąco) 100x20 165x15

Tył uda 60x10

Wiosło 120x4 140x4 - hardcore z okrzykiem bez oszukiwania ale też nie izolacja :D

Brzuch zwis na drążku w pozycji L i w góre nogi i powrót do pozycji L x5  x4

Przedramie - są takie niebieskie chwyty pogrubiające gryf - kilka serii po kilka sekund 110kg

Masa gagatków . Jeden koleś wiosłował jednorącz 15kg hantlem robiąc przy tym tzw. ruch oszukany - MASAKRA :D Ehh te siłowniane pajacyki:)

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarzut standardowo - mógłbym dołożyć ale boje się wejść pod sztange bo jakby ciężar spadł to by haje robili bo pomostu niema bo bieda w polsce.

Przysiad ATG doszedłem do 150 x 1 ,chciałem 160 ale sie bałem bo asekuranci to patyczaki więc odpuściłem a jak mi ma coś strzelić to mam to gdzieś .

WL 120 x 3 elegancko bez odrywania tyłka ,bez żadnego szurania nogami itp. całkowite spięcie całego ciała .

Drążek neutralnie na szerokość barków - doszedłem do 50 x 3 ale ruchy były do kąta prostego czyli połowiczne, przy wadze 97 to już coś.

MC klasyczny 200 by było ale stwierdziłem że będe robił od teraz tak jak ciężarowcy a nie trójboiści więc zakończyłem bo to nie miało sensu.

Troche chwyt ,troche brzuch i troche rozciągania .

Oczywiście już gadka w stylu nie rób tyle na siady bo zobaczysz , strzeli ci coś ''tak jak mi'' i bedziesz miał pozamiatane do końca życia. O tym czy dobrze technicznie robił czy nie to już nie powiedział ale 200 podobno dżwigał ehh te opowieści. Przez tyle lat na siłce widziałem może 3 gości co siadają więcej , reszta to youtube i forum .

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To samo "nie rób tyle, bo Ci coś pęknie" - wtedy dopytuję co dokładnie ma pęknąć i dlaczego - gadka się kończy.

Dużo to niebezpiecznie tylko wtedy gdy robi się to kosztem techniki - tylko.

Dziennik obserwują cały czas jakby co - ATG ładnie poszło do przodu :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przysiad ATG 70x5 100x3 120x3 130x1 150x1 130x4         Coraz łatwiej idzie, pewnie dlatego że jako pierwsze ćwiczenie .

Żołnierskie 60x5 80x3 75x4 - wszystko od klaty        Tu też progres

Troche MC techniką ciężarową

Drążek wąsko neutralnie 30x3 40x3        Wszystko dynamicznie równiutko i w ogóle :D 

W tej chwili jakoś mnie na zarzut wzięło 80x2 90x2 100x2 100x2 

Wiosło 120x3 140x3        Coraz lepjej wchodzi

SS drążek 10xCC i od razu 20 dipów

Łydki (maszyna) na stojąco 165x20

Tył uda 60kgx10

Brzuch - pozycja L i w góre x5 x4 z zatrzymaniem na dole smile.png          Brzuch coraz silniejszy

Chwyt na nakładkach pogrubiających chwyt 110kg kilka serii po kilka sekund .

Nie chce mówić co widziałem z przechujów ... można by książki pisać .

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.