Skocz do zawartości

Siła Masa Pompa!


KevinMitnick

Rekomendowane odpowiedzi

Hardcore na brzuch - zwis na drążku ,nogi wyprostowane w przód i trzymać 2 sekundy poczym w góre x8 przerwa 5 min. i znowu x6

 

Dipsy 2 x 20 powtórzeń - bardzo dynamiczne półruchy

 

Podciąganie chwyten wąskim neutralnym 2 x 8 powtórzeń     szybko w góre i szybko w dół , full energia .

 

Pewnie znajomi skacowani a ja ładnie na trening i rosnę w siłe . Za 2-3 lata będe na szczycie .

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podrzut z 10cm podkładek do 80kg. Zarzut 90x2 100x2 100x2 Bez pomostu niema co trenować zarzutu bo to się mija z celem. W głównych bojach nie powinna istnieć faza negatywna a rzucać nie moge więc ... bo to POLSKA .

Przysiad ATG 60x5 60x5 80x1(zatrzymanie na dole) 100x2 120x2 140x2 140x2

Klata 60x5 60x5 100x3 120x1 125x1 Nigdy nie lubiałem wyciskania ''sztangą'' wole hantle .

Klata + hantle 43x6

Wiosło 100x3 120x3 140x3 Zdecydowanie uwielbiam wiosło bardziej niż wyciskanie .

Drążek szeroki chwyt 15x3 30x3

Francuskie leżąć + hantle po 24kg w każdej ręce x8

Unoszenie hantli bokiem 24kg x 6

Bic hantlami 24kg x 6 z supinacją

Brzuch nogi wysunięte do przodu x8

Dragon flag x6

Zwisanie na czas z nakładkami pogrubiającymi .

Znowu był na siłce 130kg wyciskacz 180 w seriach :o hehe . Jak ja skończyłem drugą połowe treningu to jeden gość dalej klate męczył, co za degrengolada biggrin.png

Wiosło robiłem tak jak robi się MC klasyczny z tym że od kolan był ruch wiosłowania . Oszukiwać sie przy tym nawet nie da bo to wszystko jest jako jeden ruch także nawet bym nie umiał oszukać ... 140kg weszło elegancko .

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chciałem trenować po wczorajszym ale musiałem więc ...

Siady ATG 60x5 80x5 100x5 120x5 130x5

Klata 60x5 90x5 110x5

Drążek wąski chwyt neutralny 20kg x 10 dwa ostatnie ruchy ciężko ale i tak zrobiłem smile.png

Dipy 30kg x 15 sooo hard bitch biggrin.png

Wiosło 120x8

Tył uda leżąc 75x12

Łydki (maszyna) stojąc 175x20

Zawsze wiedziałem że jestem zbyt wrażliwy dlatego po teściu(apteka) mnie zaczyna denerwować głupia gadka u ludzi, niby nic takiego ale zamiast trenować to pociskają kocopoły . Nie jednemu miałem ochote posłać dwa proste ehh ten koGZ biggrin.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alat 66 0-45
aspat 35 0-35
glukoza 102,85 70-99
GGTP 76 0-60

Cholesterol Całkowity 274 a norma do 200
HDL w normie
LDL 178,40 a norma do 130
Trójglicerydy 263 a norma do 150

Badania mojego ojca - może ktoś skomentować ? bo ja sie na Lipidogramie nie znam .


Siady ATG 8 serii po 8 powt. 90kg

Wyciskanie sztangą stojąc zza karku 4 x 8 powt. 60kg ciężar opuszczany poniżej uszu ale nie do końca .

Wiosło 8 x 8 90kg Tułów nisko , wąski chwyt i szeroki .

Tył uda kilka serii po 8 powt 50kg

Brzuch 10 x 15kg 8 x 15kg

Zaczne siady low bar ,zobaczymy co z tego wyjdzie bo łatwiej jest biggrin.png huehue

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, KevinMitnick napisał:

Badania mojego ojca - może ktoś skomentować ? bo ja sie na Lipidogramie nie znam .

Bez jakiegoś szerszego wywiadu to raczej nikt nie skomentuje. Jedyne co mi przychodzi do głowy to termin: Zespół Metaboliczny.

Dużo zdrowia dla ojca.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Radeq a żebym ja to wiedział ... ojciec nawet badań nie czytał, ma na to wysrane więc mu nie będe pomagał jak tego nie chce . Niech dalej pali faje to może zdrowszy będzie :)

 

Daddy dzięki ale mój ojciec o zdrowie raczej nie dba w sensie że nie wie nawet co to znaczy zdrowe jedzenie ... ehh niech sobie radzi, wkońcu ma 50 lat, po dzień dzisiejszy słucha sie mamy :D uważajcie bracia na tego raka zwanego kucem .

A ja się dziwiłem po kim mam to białorycerstwo, to sie w genach przejmuje, jest to bardzo niebezpieczne. Takie forum powinno być znane w całej polsce a nawet na świecie .

Jest tylu facetów ,którzy oddaliby życie za laske :D masakra że ja też taki byłem ... szkoda słów .

Edytowane przez KevinMitnick
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Power Snatch spod kolan na wysoko 50x3 50x3 60x3 70x3 70x3 na podsiad nie robie bo nie ma pomostu

Power Clean spod kolan na wysoko 60x3 80x3 90x2 90x2 starałem sie robić najszybciej jak sie dało

Squat ATG dupa prawie na ziemi biggrin.png 60x4 100x3 120x3 140x7 <--nowy rekord

Żołnierz 60x3 70x7

Zmęczenie przeokrutne, nawet mi sie jeść nie chce . Ide spać bo się nie da wytrzymać . W pasie robie tylko siad na 140 a tak go nie ma w ogóle bo mi tylko przeszkadza .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarzut prawie z ziemi smile.png Zatrzymałem sie na 100x2 szybko dynamicznie ,z mocą i o to mi chodziło. Mogłem dołożyć 5kg ale będe robił tak jak mówił Knife. Oczywiście(prawie)z ziemi jest trudniej niż ze zwisu smile.png

Wyciskanie sztangielek głową w góre 24x8 43x7

Drążek wąsko neutralnie 20x5 40x4 + 2 połowiczne

Fronty ATG 70x5 100x3 120x5

Troche maszyn ,tylko troszeczke biggrin.png

Brzuch 20kgx8

Ergometr 400m + kilka minut skakanki.

Apeluje do wszystkich trenerów pseudo personalnych aby mi pokazali choć jedną osobę ,która ma rozwalony kręgosłup,stawy itp. z dżwigania dużych ciężarów ... Jest jeden warunek - ta osoba musiała trenować zgodnie z planem, nie przeginać z ciężarem itd.itp. i miała wiedze na temat treningu siłowego. Ja takiej osoby nie znam , ci trenerzy jakieś bajki wymyślają albo ja jestem niedoświadczony. Nie rób tego bo ci tu strzeli albo nie rób martwych bo na starość będziesz cierpiał - w sumie moge sobie już szykować browca i lacie ala kiepski i tv bo wtedy to moje stawy będą zdrowe, chyba takie mają podejście. Oczywiście żaden z nich nic nie osiągnął - jeden tylko startował w zawodach (MC 240 przy wadze 92). Nie wiem czy klasyk czy sumo, tego nie mówił.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, KevinMitnick napisał:


Apeluje do wszystkich trenerów pseudo personalnych aby mi pokazali choć jedną osobę ,która ma rozwalony kręgosłup,stawy itp. z dżwigania dużych ciężarów ... Jest jeden warunek - ta osoba musiała trenować zgodnie z planem, nie przeginać z ciężarem itd.itp. i miała wiedze na temat treningu siłowego. Ja takiej osoby nie znam , ci trenerzy jakieś bajki wymyślają albo ja jestem niedoświadczony. Nie rób tego bo ci tu strzeli albo nie rób martwych bo na starość będziesz cierpiał - w sumie moge sobie już szykować browca i lacie ala kiepski i tv bo wtedy to moje stawy będą zdrowe, chyba takie mają podejście. Oczywiście żaden z nich nic nie osiągnął - jeden tylko startował w zawodach (MC 240 przy wadze 92). Nie wiem czy klasyk czy sumo, tego nie mówił.

Dokładnie. Takie pierdolenie aż odechciewa się trenować jak się ich słyszy. Najlepiej to by każdemu ćwiczącemu dali program typowo kulturystyczny i tyle. Ale co się dziwić skoro 90% ludzi przychodzi na siłownię żeby powiększyć ramiona i klatke. Jakieś przysiady? Jakiś martwy ciąg? Po co? Że bym sobie zniszczył kręgosłup?

Powiem Ci szczerze, że kilka lat temu miałem problemy z kolanami podczas biegania, po prostu mnie bolały że musiałem przestawać po 2-3 kilometrach. Od kiedy robie siady to nie tylko dołożyłem na sztange prawie 100 kilo ale nie mam żadnych problemów z tymi stawami. Zresztą @KevinMitnick, jebać sezonowców.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, BigDaddy napisał:

Dokładnie. Takie pierdolenie aż odechciewa się trenować jak się ich słyszy. Najlepiej to by każdemu ćwiczącemu dali program typowo kulturystyczny i tyle. Ale co się dziwić skoro 90% ludzi przychodzi na siłownię żeby powiększyć ramiona i klatke. Jakieś przysiady? Jakiś martwy ciąg? Po co? Że bym sobie zniszczył kręgosłup?

Powiem Ci szczerze, że kilka lat temu miałem problemy z kolanami podczas biegania, po prostu mnie bolały że musiałem przestawać po 2-3 kilometrach. Od kiedy robie siady to nie tylko dołożyłem na sztange prawie 100 kilo ale nie mam żadnych problemów z tymi stawami. Zresztą @KevinMitnick, jebać sezonowców.

Taka polska mentalność . A wiedziałem żeby wziąść ze sobą odtwarzacz ... w prostocie siła jak mawiał Bruce Lee - niech żyje mistrz .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczorajszy

 

Zarzut z linii kolan do 90kg kilka razy ,musze popracować nad szczegółami - wszystko samo wlatuje biggrin.png ale zwiększe ciężar i już samo nie wlatuje ...

Dopalacze 60x3 70x3 80x3 - oczywiście mogłem dołożyć tylko coś mnie zakłuło w barku i spękałem biggrin.png

Przysiad z 3-4 sek. zatrzymaniem na dole do 130kg x 1 Robiłem jedynki bo tak chciałem jakby co tylko sprawdzić jak mi pójdzie. Poszło nawet lekko ale czemu ma służyć zatrzymanie na dole ? Musze być spięty czy rozlużniony ? ogólnie sie rozlużniam i potem spinam i leci rakieta biggrin.png to dobrze robie ?

Wiosło jednorącz półsztangą 60x4 80x4 100x7-prawa 100x5-lewa i to bez żadnego szarpania ale ogólnie ciężko. Czuje że plecy mam silniejsze niż nogi i pasuje mi to smile.png

Kółeczko z kolan 20x4 40x4

Drążek szeroko nachwytem 10xCC - to tak dla zabawy biggrin.png

Znowu był klatobic na siłce ale inny ... oszczędze sobie komentarza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarzut na wysoko z ziemi 60x3 80x2 90x2 100x1 105x1

Push Press 60x3 70x3 80x3 Z dużym zapasem .

Siady ATG high bar 70x5 100x4 120x2 140x2 150x1 130x8 - ostatnie powt. mnie zgięło ale dałem rade .

Drążek podchwyt wąsko 20x2 40x2 50x2 - ta 50-tka do czoła + 20x8

Łydki na maszynie stojąc 165x20

Klasyczne brzuszki 20kgx8

Zwisanie na drążku wąsko na pogrubianych gumowych uchwytach - dosyć długo sie potrafie utrzymać,jest dobrze.

Wszystko robione w pasie bo już mi dół pleców odpada biggrin.png mimo 3-4 dni odpoczynku i tak bolało,nawet bardziej a barki to już w ogóle nie ma co gadać, siła jest ale zero wytrzymałości bo bolą nawet po kilku dniach przerwy. Sok mi i tak nic nie daje a myślałem że będą cuda biggrin.png Chyba wróce na propa bo na enanie to sie czuje momentami jak wolny spasiony żółw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarzut z ziemi 60x3 80x3 90x2 100x1 100x1 Dziwnie mi sie robiło ,nie mam ochrony na piszczele i bolało ...

Pompki klasycze, łokcie blisko ciała,klatka dotykała ziemi 43kg x 8

Siady ATG ciężarowe 70x5 100x3 120x3 140x3 150x3 <-- Rekord - wziąłem preworkout i poszło

Wiosło oburącz nachwyt wąsko 130x8

Brzuch - Russian twist ,ręce wyprostowane ,ciężar przed oczyma - 20kg x 10 - tułów blisko ziemi .

Izometryczne trzymanie hantli bokiem 14kg 10 sek. x 2

Zwis na drążku na grubych uchwytach - 1 minuta .

Rozgrzewki i rozciągania nawet nie licze bo to oczywiste że to jest zawsze w przeciwieństwie to klatobiców biggrin.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trening regeneracyjny :

5x5 Odrotne wiosło
5x5 Podciąganie wąsko
5x5 Dipy
20 sek. Zwis na drążku w pozycji L + scyzoryki

Fota http://www114.zippyshare.com/v/FS0pZPmo/file.html - poprostu klikasz i sie otwiera, nie trzeba nic ściągać.

Widać kaptury od zarzutu biggrin.png hehe czas na deload, już 2gi dzień. Chce wytrzymać tydzień .

Ogólnie jestem zafascynowany od dłuższego czasu szachami, także jakby ktoś chciał zagrać to pw smile.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 dzień dilołdu

Podrzut z ziemi 60x1x5

Siady ATG 100 5x5

WL 60x5 100x5 110x7 - już wiem czemu mam słaby wycisk ale tego nie zdradze, moja tajemnica biggrin.png

Wiosło 100 5x5

Dragon Flag 5 powt.

Gość się dziwił że robie na każdym treningu siady smile.png hmm co tu takiemu powiedzieć, odjeło mi mowe ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

3 zaległe treningi

 

    1. Dużo zarzutów, poprawianie drobnych ustawień,błędów w technice nie jestem w stanie tak szybko wyeliminować ale wszystko jest na dobrej drodze. Może 2 razy na 20 zarzutów wyszło mi poprawnie więc dużo roboty przede mną . Troche ciągów podrzutowych też było .

Troche frontów ATG do 120kg - nie było preworkout to nie było powera , nie chciało mi się i jeszcze deszcz padał ... RZAL

WL ani szeroko ani wąsko do 110x3 kilka serii - lajcik biggrin.png

Drążek - 2 serie po kilka ruchów na maszynie - całe obciążenie wziąłem biggrin.png

bic tric(francuz leżąc) i barki(unoszenie bokiem) w SS po kilka ruchów 25kg na ręke.

 

    2. Zarzuty pod okiem trenera smile.png Jeszcze dużo pracy przede mną dlatego robiłem tylko z ciężarem 60kg - tyle starczy do nauki techniki . Wszystko bez pasa bo go poprostu nie ma na siłce .

Siady ATG 60x5 100x5 120x5 140x5x2 145x3

Wycisk zza karku szerokim chwytem 60kg 3x2

Troche plank

 

    3. Dzisiaj po treningu przyszedł olimpijczyk biggrin.png ale jaja a ja nie wiedziałem i sie go pytam ''ćwiczył pan już na tych sztangach z eleiko'' ? hehe potem sie zrehabilitowałem i głupio mi było no ale co tam. W wadze 60kg podrzucał 150-160 rwanie 125 . Dzisiaj podrzucił 90kg ale widać było że z dosyć dużym zapasem i to w wieku 51 lat także chopy do roboty ...

Dużo zarzutów - nauka techniki

Siady ATG 120x3 140x3 150x3 + pas

Żołnierz 60x5 70x4 80x3

Wiosło jednorącz 60x5 80x5 - ciężko jest po WŻ

Dragon Flag x10 + plank

Edytowane przez KevinMitnick
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Wczorajszy trening:

 

W rwaniu 70kg dżwigne normalnie , nie próbowałem 80 bo sie bałem biggrin.png

Zarzut na siad 100kg kilka powt.

Żołnierz - mój max to 85kg

Siad ATG 70x5 110x3 130x3 150x1 160x1 - mysle że z pasem poszłoby 170

Martwy klasyk 110x3 150x2 170x1 190x1 200x1

Dragon Flag x10

Drążek nachwyt CCx15

Wszystko bez pasa

Filmy :

Siad ATG 160kg https://www.youtube.com/watch?v=apm_Itch-Is nie widać 5kg po bokach ale są tam biggrin.png

Dzisiaj dodam zarzut ,martwy i inne .

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rwanie - raz dobrze wychodzi raz żle. Za kilka miesięcy wiem że będe nieżle wymiatał. Poświęce sie mimo tego że jest to bardzo trudny sport - trzeba by kilka lat minimum żeby to dobrze opanować .

Podrzut na unik i do siadu ala Xiaojun - wybrałem tą opcje którą robi Lu bo jest orginalna , mało osób tak robi. A ja nigdy nie lubiałem być taki jak wszyscy bo to nudne .

Siady 60x10 80x10 100x10 - i tutaj coś mi strzelało w kolanie więc zaprzestaje siadów na jakiś czas a zmienie na wykroki ze sztangą z przodu.

Troche martwego do 180kg x 3

Zwis na drążku z prostymi nogami z przodu - 1 minuta . Zginacze bioder musze mieć silne no i brzusiu też mocny.

Waga rano - 96,5 a dzień przedtem 98.1 biggrin.png niezłe jajca na tym teściu są ...

 

Zarzut 100kg od 1:50 https://www.youtube.com/watch?v=LuMWDGBI-1s

Żołnierskie 80x1 85x1 https://www.youtube.com/watch?v=PSli...ature=youtu.be

 

MC Klasyk 200kg https://www.youtube.com/watch?v=NYlkR24Bddk
25x2 20x4 15x2 10x2 tych dziesiątek nie widać po bokach ale są tam smile.png nie mam potrzeby ściemniać.

 

Rwanie 60kg https://www.youtube.com/watch?v=i_qF6WjmRJw

Dragon Flag https://www.youtube.com/watch?v=DBYuuuPKWt4&t=16s

 

Siad ATG 160kg https://www.youtube.com/watch?v=apm_Itch-Is nie widać 5kg po bokach ale są tam :)

 

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie aktualnie przy 180 i 80kg

Przysiad 130 5x5 oczywiście ass to grass xD

Martwy 142,5 5x4

Płaska 100 5x5

Z najistotniejszych dla mnie bojów

Staż rok prawie, 18 lat, 80% tego czasu to fbw, reszta jakieś hybrydy lub dynamika/cnu (centralny układ nerwowy)

I jeszcze 5-10kg masy, zobaczymy jak uleje, chce dosyć niski bf trzymać, teraz ~12% i tak czuję się najlepiej

 

Do ciebie mi jeszcze brakuje, ale cisne sztywno :D

 

Edytowane przez Zielonkawy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.