Skocz do zawartości

Musisz być jej ALFA (nie negocjuje się pożądania)


TestosteroneBoy

Rekomendowane odpowiedzi

Chłopcy przestańcie sobie mierzyć fiutki, każdy jest jakiś i dla każdego jest miejsce ja szanuje wszystkich @TestosteroneBoy Wyglada na młodego co robi jakiś większy sos, a i lubię  poczytać @Subiektywny i czekam na PDF od @Długowłosy

 

Na swiecie jest z samiczkami jest tak

 

wszystkich nie wydymasz, ale próbować trzeba.

 

no i chuj, no i cześć (zawsze chciałem to napisać) ;p

Edytowane przez zuckerfrei
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, TestosteroneBoy napisał:

 

szczerze? Tobie sie wydaje ze mozesz ocenic moja osobe z postów :) mozemy sie spotkac na zywo, wtedy mnie ocenisz. mam duze mniemanie o sobie, i kazdy powinnien miec, jakbym nie miał to bym zawsze stał z boku i nic nie chciał osiagnac.

 

alfa to dla każdego co innego i zależy od pomieszczenia, alfa mozesz byc w sali bokserskiej a beta w swojej pracy i tak dalej... poprostu nizej postawiony w hierarchi i nieswiadomy wielu mechanizmów. gadanie ze wystarczy byc usmiechnietym i emanowac energia zeby przyciagac dziewczyny mnie smieszy, jakos nie widzialem zeby usmiechniety facet z 170 cm i 1500 zl na reke wyrywał kobiety na usmiech i energie, sorry :) i dopoki nie zobacze na wlasne oczy to nie uwierze.

 

mysle ze poprostu nie wierzysz ze w tym wieku moge duzo wiedziec, miec pieniadze i dobrze wygladac bo poznałem cały "redpill" i matrix od bardzo młodego wieku i byłem ukierunkowany na wiele rzeczy, takie szczescie w zyciu. wiem ze to pewnie wiekszosc z forum wkurza ze oni w wieku 30-40 lat dopiero sie jorgneli a młodzi maja "head-start" 

 

Zamykam tę trollerkę bo temat wkracza na tereny żenuły i kowbojstwa klawiatury.

 

Od siebie dodam że nie znoszę braku klasy i bucerii, a człowiek który ma kasę nie trąbi o tym cały czas, jakoś wygląda tak samo itp. Itd.

Polecam odstawić kłucie teściem i wrócić do realnego życia bo już Ci kiedyś pisałem że na każdego cwaniaka znajdzie się większy.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.