Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Cytat
Janusz Korwin-Mikke dla WP: zwycięstwo Trumpa oznacza, że nie będzie III wojny światowej
- Zwycięstwo Donalda Trumpa oznacza dla Polski, że nie będzie III wojny światowej i spokój. To jest duży plus - mówi w rozmowie z Wirtualną Polską Janusz Korwin-Mikke i tłumaczy - U władzy nie będzie pani Hilarii Clintonowej i lobby neokonserwatystów, którzy chcą za wszelką cenę umocnić potęgę USA, choćby oznaczało to zniszczenie połowy świata. Nie będzie też lobby żydowskiego, które chce zniszczyć Iran, by Izrael mógł spać spokojnie.

 

http://wiadomosci.wp.pl/kat,1019393,title,Janusz-Korwin-Mikke-dla-WP-zwyciestwo-Trumpa-oznacza-ze-nie-bedzie-III-wojny-swiatowej,wid,18577764,wiadomosc.html?ticaid=1180ee

 

 

uIZDYbr.png

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, TestosteroneBoy napisał:

moze jest jednak jakas nadzieja ze nie jest tak w pełni za elitami... skoro go tak blokuja i olewają, daje do myslenia. jak myslicie? marionetka 100% czy jednak cos tam znaczy i chce sie im "sprzeciwic" chociaz w polowie? bo wiadomo jakby chcial w calosci to by dostal kulke jak JFK :)

 

Też często nad tym rozmyślam, czy to faktycznie był błąd w systemie, czy jednak to tylko teatrzyk odegrany przed publiką, a za ciemną kurtyną już wszystko zostało zaplanowane. Jeśli dostanie kulkę wszystko będzie jasne, że był niewygodny. Muszą to zrobić w bardziej wyrafinowany sposób choć i to będzie rodziło teorie i podejrzenia. Dziwi mnie to wszystko trochę, bo Clintonowa mając całe media za sobą przegrała, ludzie zagłosowali inaczej, czyżby lekki powiew świadomości zwyciężył w tym wypadku?  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam początki poprawności politycznej zaczynającej docierać via popkultura do Polski, było to za Clintona pi-razy-drzwi w połowie lat 90tych.

Już wówczas klasycznie, chytre odwracanie kota ogonem i określanie wilka 'inną owcą' a owcy 'istotą w której tkwi utajony wilk' czyli przeinaczanie

znaczeń - wnerwiało mnie niemiłosiernie.

Jakieś z d___y filmy made in USA o bohaterskich czarnych kowbojach, o bohaterskich czarnych lotnikach w czasie II wś, heroicznych kobietach walczących z niewolniczymi okowami obleśnego patriarchatu itd. A coraz częściej rolę

złego typa odgrywał - no nie zdziwicie się raczej - biały mężczyzna.

 

Mi nabruździć w mózgu propagandzie politycznej poprawności, multikulti i masowej tolerancji będzie ciężko. Ale ci urodzeni podczas jej trwania - już mogą

nią nieświadomie nasiąkać bombardowani przez media, odpowiednio preparujące i dawkujące półprawdę portale tudzież media społecznościowe.

I znając siłę długotrwałej totalnej propagandy - jest wielka szansa że tak zmanipulowana młódź do wilka podchodziłaby z trawą ręku chcąc go pogłaskać

a przed owcą uciekała by i kryła z krzykiem. Kwestia przesiąknięcia pewną tłoczoną w głowy wizją. Może wybór Trampa nieco pohamuje jej, jak dotąd,

zwycięsko-niszczycielski pochód w zachodnim kręgu kulturowym.

 

Na pohybel manipulatorskiej, odgórnie narzucanej i sztucznie kreowanej politycznej poprawności !!!

 

A patrząc pół-realnie i pół-'ezoterycznie' ;) bo (częściowo) opierając się na hermetyźmie i zasadach rządzących światem można przyjąć, że prawie dwie dekady siłowego nacisku na wahadło w lewą stronę MUSIAŁO skończyć się jego późniejszym odbiciem w prawo. Dynamika zmian, w tym dynamika zachowań ludzkich zarówno masowych jak i w skali jednostki jest zawsze taka sama. Sinusoida. Jeśli jesteśmy w dołku to pewnym jest, że za jakiś czas odbijemy się z niego. Będąc na szczycie jest jedynie kwestią czasu kiedy zaliczymy rusz powrotny w dół. Wszystko pulsuje w rytmie przeciwstawnych sobie odchyleń. Niewiadomą jest jedynie częstotliwość tych rytmów i zakres ich ruchów.

 

147559.jpg?fit=max&w=400&s=92eb5d5844e9e

 

S.

Edytowane przez Subiektywny
  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mała rzecz, a cieszy:

Cytat


Okładka Newsweeka z portretem Hilary Clinton i podpisem Madam President
Newsweek wycofuje 125 tys. egzemplarzy wydania specjalnego „Madam President”

Tygodnik Newsweek musiał wycofnać nakład, poświęcony Hillary Clinton jako pierwszej kobiecie na stanowisku prezydenta USA, donosi brytyjska prasa.   Klęska Hillary Clinon zaskoczyła polityków i ekspertów na całym swiecieprzyniosła poważne straty finansowe. Newswek musiał wycofać ze sprzedaży wydrukowany już nakład w ilości 125 000 egzemplarzy, zatytuowany „Madam President” i poświęcony niby pierwszej kobiecie-prezydentowi w historii USA. Piszą o tym brytyjskie gazety Telegraph i Guardian.


https://pl.sputniknews.com/swiat/201611104220587-Newsweek-Hilary-prezydent-USA/

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie ogólnie ten temat jest śmieszny.
Trump był dla mnie pewniakiem i nie bałem się stawiać na niego kasy na zakładach.
Mam wrażenie że ten człowiek ma poukładane w głowie i prawdopodobnie USA staną się jeszcze większą potęgą za jego rządów.

Z resztą patrząc na towarzystwo głosujące za Clinton... Miałem wrażenie że same niedorozwoje za nią stoją.
Doliczmy do tego śmiesznych piosenkarzy na wiecach i te całe ceregiele z Jay Z. Komedia jak dla mnie.

Max Kolonko świetnie całe te wybory obrazował.

Edytowane przez qbacki
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.