Skocz do zawartości

Prosze o pomoc - mlody wygląd


adamokon01

Rekomendowane odpowiedzi

6 godzin temu, adamokon01 napisał:

 mam w dupie :)

bo ból dupy widać z daleka. 

 to wiesz ale nie tutaj. :D

ale to każdy tutaj wie :) 

Kolego Ty chyba miejsca pomyliłeś...

Zrob jak kolega wyżej pisał i wtedy porozmawiamy poważnie. Albo po prostu przyjdź powiedz ze masz taki i taki problem bez ubarwiania historii. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@adamokon01, w sprawie Twojego wyglądu, przypomniała mi się pewna sytuacja. Będąc w trasie ze znajomymi zatrzymaliśmy się na postój w przydrożnej knajpie. W środku stał chłopak o posturze Pudzianowskiego, a do niego przyklejona blond panna na długich nogach. Panna z twarzy ok. 25lat, a chłopak miał dosłownie twarz dziecka, tak 10-15 lat. Chyba wszyscy się na niego wtedy gapili, ale żaden na głos nic nie skomentował. O ile z własną posturą możesz coś zrobić, tak z twarzą nie bardzo. Sztucznej brody przecież nie będziesz sobie przyklejał... :wacko: Z sylwetką dobrze zbudowanego mężczyzny będziesz bardziej wyglądał jak facet niż nastolatek w rurkach.

 

Jeżeli chodzi o 1 post i uwiarygodnienie... Nic dziwnego, że zostałeś tak chłodno skomentowany. "Cześć, jestem Tomek, jestem kierowcą Formuły 1 i zarabiam 20mln EURO. Mam problem, nie potrafię nauczyć się jeździć na rowerze". Tak to zabrzmiało, uwierzyłbyś takiemu czy nazwał trolem?

Skoro latasz sobie tymi helikopterami, to nagraj filmik telefonem w trakcie lotu i widoczną kartką w ręku z napisem "www.braciasamcy.pl,  nie jestem trolem :)". Film następnie na youtube i linka w tym temacie. I po sprawie.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, adamokon01 napisał:

Mam mało znajomych, pracuje całymi dniami, jak wyrzucę dziewczynę będę sam + jakieś tam relacje biznesowe ale to telefon głownie i internet. Boję się że zdziczeje jak jakiś stary kawaler.

 

 

Nie zauważyłem żeby starzy kawalerzy byli jacyś zdziczali? Pisałeś  że to raczej Twoim problemem jest zdziczenie, nieśmiałość, brak odpowiednich wzorców z młodości itd. Właśnie odrobina odpoczynku od opiekunek - moim zdaniem - pomogła by Tobie. Co ta dziewczyna robi w Twoim mieszkaniu? Sprząta, gotuje, pranie robi? Gdybyś sam ogarnął mieszkanie, sam zadecydował co zjesz dzisiaj itd zrobiłbyś krok ku dojrzałości. Która u mężczyzn oznacza niezależność.

 

Też czekam na filmik z youtube z lotu śmigłowcem ;)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troll panowie... Pewnie jakieś dwie lub trzy niunie właśnie kulają się ze śmiechu że wsyawiły posta na naszym Forum i czytaja z wypiekami nasze komenty... Milioner z problemami osobowościowymi... Dziewczyny ! Naprawdę ? Wymyślcie cos mądrzejszego... ;) Nie każdy łyka wasze wypociny....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.11.2016 o 23:59, adamokon01 napisał:

 

Wiem, dlatego jestem ostrożny, skorupę mam mocną bo boję się że się przejadę, 95% kobiet mną zainteresowanych to lecące na kasę. A jak się trafi jakąs naprawdę zainteresowana mną to przez swój brak umiejętnośći towarzyskich nie potrafię nawet porozmawiać bo mnie zatyka z wrażenia. Jedną taką obserwuje na FB od 4 lat i kombinuje jak się z nią spotkąc? Chore? Chore!

 

Testów nie robiłem, na warsztatach nie byłem ale dzięki podrążę temat.

 

Jak badania?

Co z tą świętością z FB? Czemu boisz się zaprosić na kawę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pierdolę, to jest tak oczywisty troll, choćby tylko po nicku  Adam  OKOŃ.  Gdzie na portalach żartują  w stylu  Hasło : OKOŃ. 

 

Sam pierwszy post z tym jaki to on nie jest biznesmen już podpada pod trolling. Tacy obrzydliwie bogaci ludzie nie mają czasu by wchodzić na forum. Mają swoje rozwiązania. A kobiet to oni mają ich na pęczki. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tez dla mnie smierdzi trollem, ale gadanie ze ludzie bogaci maja dziewczyn na pęczki jest prawdziwe ale tylko w przypadku ALFA FUCKS BETA BUCKS... myslalem ze to oczywiste na tym forum?

 

pożądania sie nie negocjuje, a zadne miliony tego nie kupia... dlatego zony milionerów potrafia sie puscicz trenerem personalnym albo gosciem co strzyze jej trawnik...

 

jak masz duzo pieniedzy to juz lepiej ruchac dziwki, ekonomiczniej na tym wyjdziesz i nie bedziesz łykał kłamstw ze to wielka milosc z ust samiczki ;)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Brzytwa zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.