Skocz do zawartości

Szczepionki - jak jesteśmy robieni w konia


GluX

Rekomendowane odpowiedzi

 

W dniu 7.02.2018 o 19:11, Machina napisał:

Widziałem jak mama przyszła z pociechą i własną ampułką, personel nie robił z tego problemów. 

Chm, no niby mogło tak być...

W dniu 7.02.2018 o 23:10, Machina napisał:

Nie mogła przynieść własnej, bo szczepionki wymagają odpowiedniego przechowywania. Transport za pazuchą lub w torebce odpada, co nawet zostało już wspomniane w tym wątku.

 

Jakoś to przeoczyłem, ale ciekawi mnie z jakiego powodu napisałeś kłamstwo? napisałeś że widziałeś a pózniej ze jednak nie widziałeś bo nie mogłeś.

Wypisujesz zmyślone historyjki, bo ktoś ci za to płaci? czy tak po prostu lubisz bajdurzyć żeby kogoś przekonać.

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

@kryss Czytałem wiele danych i żadne nie sprzyja na korzyść antyszczepionkowców. Na początku tego trendu, jakieś 2 lata temu, gdy nie byłem zapoznany dobrze z sytuacją, to łyknąłem to, ale wraz z czasem, jak zacząłem czytać i pozyskiwać informacje jak lek/szczepionka trafia na rynek, ile czasu to zajmuje i badań, to stwierdziłem, że jest to taka sama bujda jak płaska Ziemia, tyle że może wywoływać poważne epidemie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój wtedy roczny syn po  szczepieniu przestał mówić i tak było przez następne 2,5 roku tylko "yyy yyy yyy" i histeria że nie może się porozumieć, choć wszystko rozumiał.

Inaczej byś to widział gdyby twojego dziecka to tyczyło, ale pewnie nie masz i nawet z tym wątkiem dobrze się nie zapoznałeś, a nawet z 3 filmami na tej stronie.

Szczepisz się co roku na nową mutację grypy?

 

A  szczepionka to nie lek,https://pl.wikipedia.org/wiki/Szczepionka

i nie obejmuje go reżim dla leków, 

Znasz jakiegoś handlowca który nie zachwala tego co sprzedaje...

 

Wierz sobie w co chcesz, Twój wybór, ja wiem że ludzie za 800 pln,  mordowali pavulonem, to do czego są zdolni gdy idzie o miliardy.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jak to nie zależy? Zawsze jak jestem zmuszony iść do lekarza, to ten "przy okazji" proponuje mi jakiś nowy super peparat wzmacniający, czy coś w tym stylu.

Zawsze się chętnie zgadzam i każe mu przepisać ten super lek. Miło widzieć jak ktoś się cieszy, że znalazł kolejnego naiwnego, dzięki któremu pojedzie na ekskluzywną wycieczkę.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 2/7/2018 at 2:28 AM, kryss said:

Nie widziałem jeszcze żeby zaopatrzenie aptek jezdziło autem z agregatem chłodniczym

Każde auto do przewozu leków musi mieć kontrolę temperatury, nawet jedną szczepionkę przywiozą w lodóweczce.

Co do przeniesienia szczepionki za pazuchą z apteki do gabinetu, oczywiście że można, w aptece mogą dodać torebkę która izoluje termicznie. No oczywiście takiej szczepionki nie należy zostawić na masce wozu żeby się ugotowała, ale przeniesienie za pazuchą absolutnie nic jej nie zaszkodzi.

Edytowane przez Les
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
  • 2 miesiące temu...
21 godzin temu, Strusprawa1 napisał:

Chciałem zakładać nowy temat, ale spytam tutaj...

Proste pytanie - czy autyzm jest wrodzony, czy też jednak można się zarazić? Pytam serio.

Etiologia jest wieloczynnikowa, m.in. uważa się, że zakażenia podczas ciąży (np. CMV, różyczka) mogą rzutować na wystąpienie tej jednostki chorobowej. Aczkolwiek nie ma czegoś takiego, że patogen X = autyzm, tak jak np. wirus HIV = AIDS.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

@Drizzt dzięki za "bibliografię". Dobrze wiedzieć czego szukać - to często 90% sukcesu.

O tym thiomersalu i jego szkodliwości jest nawet szeroka dyskusja na Wikipedii. (Talk:Thiomersal controversy/Archive 1 /Archive 2) I bez urazy do twórców i autorów Wikipedii ale jak nawet na politycznie poprawnej (bo niestety taka Wikipedia jest) znalazło się miejsce na taką dyskusję to musi być naprawdę gorąco. Zresztą nic w tym dziwnego dla kogoś kto wie jak bardzo rtęć i jej związki są szkodliwe. Zwłaszcza dla układu nerwowego/mózgu.

Na tejże dyskusji znalazłem (już nieaktualny ale nic to) link do artykułu o skutkach wycofania się ze stosowania rtęci (tu jak najbardziej działający, tenże, artykuł): Early Downward Trends in Neurodevelopmental Disorders Following Removal of Thimerosal-Containing Vaccines.

Ale BigPharma nie śpi i po wycofaniu rtęci z wielu szczepionek zastąpili ją aluminium - licząc chyba, albo na pewno, na to, że ludzie nie wiedzą jak bardzo aluminium jest szkodliwe. Co ciekawe wychodzi na to że może być nawet bardziej szkodliwe - też jest neurotoksyną i ogólnie jest toksyczne dla całego organizmu (Mercury In Vaccines Was Replaced With Something Even MORE Toxic /aluminium/).

 

 

Edytowane przez wrotycz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W mediach znowu nagonka na osoby odmawiające szczepienia, zapewne wkrótce szczepić będą obowiązkowo starsze osoby, albo wogóle od szczepień uzależnią ubezpieczenie zdrowotne...a co się z tym wiąże leczeniew oparciu o służbę zdrowia.

W sumie to mnie mnie to nie dziwi, szczepionki, leki przeciwbólowe, suplementy...to potężna kasa do wyrwania z takiego prawie 40 mln kraju jak Polska, kto na tym zarobi? ...zagraniczne, głównie niemieckie koncerny farmaceutyczne...no i to tyle w temacie. 

Nikomu nie zależy na żetelnych badaniach nad szkodliwością szczepionek, ich niepożądanym działaniu, dokumentowaniu tego czy nawet kontroli ich składu i jakości.

 

W ramach poprawy humoru opowiem tu taki zasłyszany kawał - bardziej anegdotkę zasłyszaną od znajomego, który wybierał się na wyjazd służbowy za granicę na dłuższy czas, a co wiązało się to z przymusowym szczepieniem.

W czasie jednej tury dostali 8 szczepionek ...dur brzuszny, tężec, wścieklizna, polio i jeszcze kilka.

Kolega zapytał lekarza który był przy szczepieniu...panie doktorze 8 na raz?? Ale chyba niektórych nie wolno łączyć w jednym cyklu ..na to lekarz no, nie wolno łączyć tężca z polio...dlatego tężec damy panu na lewą rękę a polio na prawą...

 

Edytowane przez wojkr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten film (Skażone szczepionki i lobbing koncernów farmaceutycznych) od @kryss jest naprawdę niezły.

72 kg (sic!) skażonego ptasią grypą materiału, i te 72 kg "przez przypadek"...

WHO ogłosiła pandemię a następnego dnia BigPharma ogłosiła, że ma gotowe szczepionki na tą grypę. W życiu nie widziałem tak szybkiej produkcji.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

Przepraszam, że dodaje kolejną odpowiedź w tym temacie po tak długim czasie, ale nie chcę robić wielu wątków tym bardziej, że jest tutaj wiele ciekawych materiałów. Szanowni Państwo chciałbym polecić dokument Vaxxed z 2016 roku o którym było dość głośno. Co ciekawe promował go również Robert De Niro, który ma również autystyczne dziecko i w wielu wywiadach nawołuje aby przyjrzeć się wpływie szczepionek na zdrowie. 

Jeden z jego wywiadów poniżej:

 

 

 

A sam dokument po polsku dostępny tutaj https://www.cda.pl/video/213057045

Po angielsku bezpośrednio na yt: https://www.youtube.com/watch?v=cJNGVVfgu6A

 

Zachęcam do obejrzenia, gdyż krok po kroku przedstawia jak lekarze oraz dziennikarze dochodzili do prawdy oraz jakie ponieśli tego konsekwencje. Jako ciekawostkę warto wspomnieć, że występuje tam noblista/wirusolog, który również wspomina o tym problemie.

 

Edytowane przez spacemarine
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...
2 hours ago, spacemarine said:

Audio w tym dokumencie nie działa

 

Działa, działa. To zwykły mp4.

Można też obejrzeć w odtwarzaczu na stronie.

 

Jest tego dużo, i z pięć wersji na archive.org.

 

?q=Trace+Amounts+Ethyl+Mercury

 

https://archive.org/details/trace-amounts-ethyl-mercury-educational-documentary_202302

 

https://www.altcensored.com/watch?v=pQKglol4OLE

 

https://rumble.com/v1aljbu-trace-amounts-ethyl-mercury-vaccines-documentary.html

 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, wrotycz napisał(a):

 

To jest ciekawy temat, obejrzałem ten dokument i tam są nawet informacje że wiele ciężkich chorób można odwrócić za pomocą chelatacji protokołem Profesora Andy Cutler, opisane to jest na stronie noamalgam.com

 

Co ciekawe są rodzice którzy twierdzą ze tym protokołem wyciągającym rtęć z organizmu uratowali swoje dzieci z autyzmu, np tutaj:

https://www.altcensored.com/watch?v=SdeZcLk11J0

Jest video przed i po chelatacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.