Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
GluX

Szczepionki - jak jesteśmy robieni w konia

Polecane posty

W dniu 7.02.2018 o 19:11, Machina napisał:

Widziałem jak mama przyszła z pociechą i własną ampułką, personel nie robił z tego problemów. 

Chm, no niby mogło tak być...

W dniu 7.02.2018 o 23:10, Machina napisał:

Nie mogła przynieść własnej, bo szczepionki wymagają odpowiedniego przechowywania. Transport za pazuchą lub w torebce odpada, co nawet zostało już wspomniane w tym wątku.

Jakoś to przeoczyłem, ale ciekawi mnie z jakiego powodu napisałeś kłamstwo? napisałeś że widziałeś a pózniej ze jednak nie widziałeś bo nie mogłeś.

Wypisujesz zmyślone historyjki, bo ktoś ci za to płaci? czy tak po prostu lubisz bajdurzyć żeby kogoś przekonać.

Napisano (edytowany)

Edytowano przez kryss

szczepcie sie szczepcie, przede wszystkim dzieciaczki.

@kryss Publikowałeś to pierwsze już...

Jeszcze nigdy nie słyszałem informacji od tych, którzy są przeciw jakimkolwiek szczepień na temat zgonów dzieci przed erą szczepień i po... No ale ok. :)

1 godzinę temu, Strusprawa1 napisał:

Jeszcze nigdy nie słyszałem

To poczytaj, a nie "posłuchaj" ,nie bój się to nie boli, no czasem oczy trochę.

@kryss Czytałem wiele danych i żadne nie sprzyja na korzyść antyszczepionkowców. Na początku tego trendu, jakieś 2 lata temu, gdy nie byłem zapoznany dobrze z sytuacją, to łyknąłem to, ale wraz z czasem, jak zacząłem czytać i pozyskiwać informacje jak lek/szczepionka trafia na rynek, ile czasu to zajmuje i badań, to stwierdziłem, że jest to taka sama bujda jak płaska Ziemia, tyle że może wywoływać poważne epidemie. 

Mój wtedy roczny syn po  szczepieniu przestał mówić i tak było przez następne 2,5 roku tylko "yyy yyy yyy" i histeria że nie może się porozumieć, choć wszystko rozumiał.

Inaczej byś to widział gdyby twojego dziecka to tyczyło, ale pewnie nie masz i nawet z tym wątkiem dobrze się nie zapoznałeś, a nawet z 3 filmami na tej stronie.

Szczepisz się co roku na nową mutację grypy?

A  szczepionka to nie lek,https://pl.wikipedia.org/wiki/Szczepionka

i nie obejmuje go reżim dla leków, 

Znasz jakiegoś handlowca który nie zachwala tego co sprzedaje...

Wierz sobie w co chcesz, Twój wybór, ja wiem że ludzie za 800 pln,  mordowali pavulonem, to do czego są zdolni gdy idzie o miliardy.

• Like 1

Jakim trzeba być naiwnym, żeby wierzyć, że lekarzom i koncernom farmaceutycznym zależy na naszym zdrowiu ?

.....

:lol::lol::lol:

• Like 1

No jak to nie zależy? Zawsze jak jestem zmuszony iść do lekarza, to ten "przy okazji" proponuje mi jakiś nowy super peparat wzmacniający, czy coś w tym stylu.

Zawsze się chętnie zgadzam i każe mu przepisać ten super lek. Miło widzieć jak ktoś się cieszy, że znalazł kolejnego naiwnego, dzięki któremu pojedzie na ekskluzywną wycieczkę.

• Like 1

Napisano (edytowany)
On 2/7/2018 at 2:28 AM, kryss said:

Nie widziałem jeszcze żeby zaopatrzenie aptek jezdziło autem z agregatem chłodniczym

Każde auto do przewozu leków musi mieć kontrolę temperatury, nawet jedną szczepionkę przywiozą w lodóweczce.

Co do przeniesienia szczepionki za pazuchą z apteki do gabinetu, oczywiście że można, w aptece mogą dodać torebkę która izoluje termicznie. No oczywiście takiej szczepionki nie należy zostawić na masce wozu żeby się ugotowała, ale przeniesienie za pazuchą absolutnie nic jej nie zaszkodzi.

Edytowano przez Les

Chciałem zakładać nowy temat, ale spytam tutaj...

Proste pytanie - czy autyzm jest wrodzony, czy też jednak można się zarazić? Pytam serio.

21 godzin temu, Strusprawa1 napisał:

Chciałem zakładać nowy temat, ale spytam tutaj...

Proste pytanie - czy autyzm jest wrodzony, czy też jednak można się zarazić? Pytam serio.

Etiologia jest wieloczynnikowa, m.in. uważa się, że zakażenia podczas ciąży (np. CMV, różyczka) mogą rzutować na wystąpienie tej jednostki chorobowej. Aczkolwiek nie ma czegoś takiego, że patogen X = autyzm, tak jak np. wirus HIV = AIDS.

• Dzięki 1

Tak bym podsumował ten temat. 

FB_IMG_1543911474772.jpg

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Ważne informacje

Umieściliśmy pliki cookie na Twoim urządzeniu, aby pomóc Ci ulepszyć tę witrynę. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym razie zakładamy, że możesz kontynuować.