Skocz do zawartości

Na wizytówkę


XYZ

Rekomendowane odpowiedzi

Młoda (21?), ładna, intrygująca... 8/10. Rzuciłem wizytówkę i powiedziałem zeby zadzwonila, bo mam kilka pytań. I poszedłem. Była z 3 koleżankami, którym oczy na orbitę wylazly.

 

Wujek google + dane z wizytówki i wie ze ma dobre źródełko tuż obok, na wykrecenie numeru...

 

Bez ciśnienia, bez śpiny a w jej oczach żar. Bawię sie schematem, sprawdzam i testuję na każdym kroku.

 

Jakieś zakłady? Ja stawiam, ze zadzwoni, napisze. Za 2-3 dni jak tylko styki sie zregeneruja. A Wy? Obstawiajcie.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Usunęła biżuterię bo to pewnie jakaś podjebka ("obiekt inspirowany" - dzięki @wroński B)) bardziej szlachetnego produktu i mogła się po prostu wstydzić.

 

Obstawiam że się odezwie. Forma nie ma znaczenia. Dla niej taka partia to jak wygrana w lotto, którą ma na wyciągnięcie łapki. Emocje i instynkt przetrwania gatunku są silniejsze niż logika.

 

¡Olé!

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Pingwing dodam tylko, ze motywacją koleżanek moze być co najwyżej zazdrość, bo przecież czemu nie one...

 

Tak @Rnext ?

Dziewczę z tych co kombinują i tak wlasnie wykombinowala, ze podbilem. Ach ta komunikacja niewerbalna... Wiem wiem o motylkach pisałeś.. najwyżej będziecie mnie odbijać ?

 

@Assasyn rozbierane z założenia czy w w afekcie? ?

 

Trochę strzałów juz mamy. Najdalsze sięgają niedzieli wiec czekam do pon/wt.

A jutro tez jest dzień a wizytówek... no cóż, nie zabraknie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@XYZ właściwie to wyszło w praniu, organizowałem sesję zdjęciowo dla dupek z mojego regionu, nawet gdzieś tu chyba na forum jest o tym temat który założyłem, zgłosiło się kilka dziewczyn, bliższa relację nawiązałem z dwiema. Pani Justyna, lat 23 HB6 z mordki, ale ciało mocna 8, właściwie to już na drugiej randce miałem pełna swobodę konsumpcji z której nie skromnie mówiąc skorzystałem, druga natomiast Pani Kasia lat 24, była bardziej niedostępna, co tylko bardziej mnie rozkręciło:) 

Pierwsze spotkanie po sesji absolutnie służbową, czyli co i jak i ile, delikatnie poprowadziłem temat na kolejne spotkanie, ale tak aby nie spłoszyć, udało się...

Zostałem zaproszony jako osoba towarzysząca na jakoś imprezę, trochę alkoholu, humoru i poszliśmy do niej, skończyłem na jej dosyć obfitej piersiówce...:) 

Wrażenia? jedna i druga nie zaskoczyła mnie w wyrku, raczej przewidywalne zagrania, z pierwszą nadal utrzymuję subtelny kontakt, z druga nie mam kontaktu...

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie dostałem sms. ?

Komu flacha? Kto był najbliżej?

 

Ok. O co mi biega? Chciałem pokazać młodym braciom, tym szukającym księżniczek ze snów, ze przyswojona i wdrożona wiedza z forum jest skuteczna w realu. Tak wiec czytać, pytać, sprawdzać i zdobywać zasoby szukając szczęścia w sobie.

 

Odezwała sie... reszty sie domyślacie...

Co, gdyby nie odezwała sie?

Nic. Jej strata.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z uśmiechem i przymrużeniem oka napiszę, że znam ten rodzaj pukawek - jednostrzałowe, lufa niegwintowana i ciężko o celność ;)

 

A teraz serio - gratuluje lisiej inteligencji @XYZ, przy minimalnym nakładzie własnych sił uruchomiłem maksimum myślenia i kalkulowania po stronie kobiety, gdyby porównać sytuację do gry z tenisa powiedziałbym, że lekko odbiłeś piłkę na jej stronę kortu a teraz to ona podbijała ją non stop u siebie :D Cwany, mądry lis ...

 

Zainspirowałeś mnie.

 

S.

Edytowane przez Subiektywny
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.