Skocz do zawartości

Mąż = darmowa i tymczasowa siła robocza


Rekomendowane odpowiedzi

Dlatego mam do was dobrą nowinę... Islam nadchodzi...

Jak każda religia ma on swoje zasady które są problematyczne, bo należy do religii które były najmniej reformowane ale są pewne ogromne plusy które mogą pozwolić zakończyć tą szopkę w Europie.

Co prawda ogranicza on swobody(np. kwestie spożywania alkoholu) ale myślę że mina tych wszystkich "niezależnych" kobiet będzie bezcenna gdy na zachodzie zaczną być wprowadzane prawa islamu. Ciekawi mnie tylko kto się zaopiekuje i będzie utrzymywać te wszystkie niezależne kobiety... Bo system wkrótce runie albo dlatego że siłą demografii wejdzie Islam albo ten system po prostu zbankrutuje i nie będzie środków do utrzymywania samotnych matek i biurokracji(będącej ciepłym schronieniem kobiet na rynku pracy)....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Dnia 19.11.2016 o 15:38, Normalny napisał:

To forum powinno być obowiązkowe. Powinien tu też w pigułce powstać poradnik przedmałżeński gdzie będą opisane głównie sprawy prawno/finansowe. Bo założę się, że niejeden kawaler czytający je nie do końca wierzy w to co tu jest opisywane. 

 

Wystarczy, żeby domyślnym ustrojem małżeńskim była rozdzielność majątkowa, a nie wspólnota.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ustawowa rozdzielność majątkowa.

Brak alimentów na ex - małżonkę.

Tabela alimentacyjna na dzieci.

Opieka naprzemienna (znosząca obowiązek alimentacyjny).

Brak przywilejów dla kobiet 'samotnie' wychowujących dzieci (pierwszeństwo w przyjęciu do przedszkola, socjał itd)

 

Dziękuję, więcej nie trzeba.

 

S.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
Dnia 6.01.2017 o 19:21, Krzysiek1991 napisał:

Dlatego mam do was dobrą nowinę... Islam nadchodzi...

Jak każda religia ma on swoje zasady które są problematyczne, bo należy do religii które były najmniej reformowane ale są pewne ogromne plusy które mogą pozwolić zakończyć tą szopkę w Europie.


Islam ani zadna religia nie pomoze pizdowatosci mezczyzn w dzisiejszym swiecie. Trzeba te rzeczy jeszcze egzekwowac. Taki wychowany w islamie gosciu nie da sobie kobiecie podskoczyc wyzej kolan a europejczyk po kilku placzliwych klutniach da sobie urwac glowe i nasrac do srodka. Taka prawda. Islam to ekstremalna, pojebana religia z pod wielbladziej kuski.

Problemem nie jest religia tylko brak jakichkolwiek zasad i ich egzekwowania u wspolczesnych bialych mezczyzn. Zona sie puszcza? No wybacze bo nie chce miec jazdy w domu. Mezatka mi sie podklada na imprezie? Wezme przerucham, jak daje to trza korzystac. Pijane dupy sikaja na ulicy? No nagram telefonem bedzie na jutuba. Dziewczyna z morda do mnie, ze chciala co innego na kolacje? No moja wina, powinienem 5x wczesniej zapytac. Na piwko? No sorry chlopaki, wiem ze sie nie widzielismy lata, ale moja dziewczyna chciala obejzec dzis ze mna film...

Ja wczoraj szedlem sobie przez miasto w drodze do domu. Slonce wyszlo, pierwsze podrygi cieplne... Dupy wylaszczone, ze masakra. Cycki bezczelnie wywalone na wierzch, pepki, szpile, mini, wysuczone na maksa zeby isc do knajpy zezrec burgera. Wszystko bylo ok, ale wiekszosc z nich z kolesiami. I patrze na tych pedalow w rurkach a na ich twarzach duma - pa, jaka moja laska jest suka, jak sie wystroila dla mnie (hahahahahaha). No zenada po prostu. Widac po laskach, ze szukaja na sile bolca na boku. I to widac tak bezczelnie chamsko. Wiecie, chce pokazac ze ma fajne cycki i nie potrafi tego zrobic ze smakiem tylko chamski koronkowy gorset z sexshopu.

Wiadomo, to fajne widoki i tez lubie, jak moja kobieta jest wystrojona, ma cos seksownego na sobie, ale tutaj w londynie to parada na bezczela. Ledwo cipy chodza w butach na takim obcasie.

"Mezczyzni" sami sie kurwia, nadskakuja, zaliczaja a pozniej pierwsi becza i wyzywaja jak laska zrobi to samo. Jak jestes kurwa bez zasad, to przyciagasz do siebie kurwy bez zasad. Takie przemyslenie.

Edytowane przez Tomko
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Tomko większy problem niż z postawą współczesnych mężczyzn jest kwestia systemu. W sądzie, pracy i instytucjach nie masz z babami szans nie zależnie od Twej postawy bardzo często. W sądzie jeśli będziesz mieć pecha i trafisz na zaciekłą sędzinę to razem z powódką zrobią z Ciebie i Twojego życia największego śmiecia... I odnosiłem to do tego co nie możemy zmienić przez system, czyli co może spowodować zmianę systemu a nie postaw mężczyzn. Bo kluczowym jest zmienienie systemu inaczej większości w życiu może nawet postawa nie pomóc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Krzysiek1991 zgadzam sie, moj znajomy w walce o dziecko jest na szarym koncu lancucha sadowniczo/opiekunczo/mediatorsko/psychologicznego. Ale islam to religia ekstremalna. Takie pierdolenie, ze religia pokoju. Chrzescijanstwo nabijalo na pal kilkaset lat temu, islam robi to dzisiaj. To jest popierdolone. Nie mozna karac baby batem za bylem gowno. Panowie.

Systemu tego co jest obecnie nie da sie uzdrowic. Po prostu. To walka z wiatrakami. Mowie o naszym prywatnym zyciu. Zabezpieczyc sie ile sie da, byc czujnym, stanowczym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.