Skocz do zawartości

Badoo, Sympatia, Tinder - poradnik - online dating w pigułce - manual - pytania i odpowiedzi


Długowłosy

Rekomendowane odpowiedzi

  • Długowłosy zmienił(a) tytuł na Badoo, Sympatia, Tinder - online dating w pigułce - manual - pytania i odpowiedzi
  • Długowłosy przypiął/eła ten temat

Chciałbym aby ten wątek stał się miejscem gdzie dyskutujemy o całym zagadnieniu online dating, za jakiś czas pozamykam inne tematy z tym związane i przekieruję na niego.

Zapraszam Was serdecznie do dyskusji oraz uwag, dzielenia się spostrzeżeniami, doświadczeniami, pytaniami i odpowiedziami :)

Proszę tylko o jedno - przeczytajcie ostatni, czerwony, akapit tekstu.... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Większy ruch na koncie = większa szansa, iż wpadasz jakiejś Pani w oko.

Każdy z nas pasuje pewnej grupie kobiet.

Dajesz im po prostu szansę poznać Ciebie, a tak, jeśli jesteś gdzieś "na zapleczu" ze swoim profilem.... skąd mają wiedzieć że istniejesz?

Teraz pomyśl co się stanie jeśli popracujesz nad swoim SMV i zwiększysz na maksa ruch "przelotowy"? ;)

Tak... skrzynka będzie "pikała" odgłosem nowej wiadomości dość często ;)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim trzeba zwrócić uwagę, że dziewczynki na portalach randkowych nie są zbyt bystre :D Więc nie liczcie na to, że porozmawiacie z nią na tematy związane z filozofią, duchowością czy inne.

 

Przestrzegam też żeby ubrać się w żelazne nerwy i przede wszystkim ogromny dystans do dziewczynek. A czemu? Bo poniektóre z nich bezczelnie was oleją, nawet jak umówią się z wami na spotkanie, a ono nie potoczy się według waszej myśli nie strzelajcie sobie zaraz w głowę :P

 

Najważniejsze są podstawy, na które zwrócił uwagę @Długowłosy, a są nimi wysoka samoocena i dystans.

 

Bez tego zostaniecie zjedzeni i rozszarpani.

 

Miałem sytuację w której dziewczyna na spotkanie ubrała się w dosyć nietypowy sposób, który uwłaczał wszelkim normom obyczajowym i szacunku do drugiej osoby.Też będziecie mieć do czynienia z takimi laskami :P Więc jak napisałem wcześniej i jeszcze raz podkreślę samoocena.

 

Zastanawiałem się czy w ogóle podejść do niej i się przedstawić, ale zdecydowałem, że będzie to dobra lekcja dla mnie. Wszystko potoczyło się tak bardzo schematycznie, że nie będę tego musiał opisywać :D Nawet nie usiedliśmy. Spędziliśmy 15 min na spacerze, żadnego podchwycenia wspólnego tematu, totalne zero angażu z jej strony. że po upływie tego czasu grzecznie jej podziękowałem, bo okazało się, że mam coś pilnego do zrobienia w domu ;)

 

Założę się. że ta istotka pognała już po tych kilkunastu minutach do kogoś innego. a ja po prostu się śmiałem, że po wyglądzie byłem w stanie rozpoznać jak to wszystko się potoczy.

 

Czasem będziecie mieć do czynienia naprawdę z paniami niskich lotów, ale jak się szanujecie to będzie to po was spływać i wyciągnięcie ważną lekcję. Każde, ale to każde spotkanie traktujcie jak zabawę, bez napinki, ale miłe spędzenie czasu na odstresowanie się przy kawce :D

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Samiec Alfa napisał:

Najważniejsze są podstawy, na które zwrócił uwagę @Długowłosy, a są nimi wysoka samoocena i dystans.

Bez tego zostaniecie zjedzeni i rozszarpani.

(...)

Czasem będziecie mieć do czynienia naprawdę z paniami niskich lotów, ale jak się szanujecie to będzie to po was spływać i wyciągnięcie ważną lekcję. Każde, ale to każde spotkanie traktujcie jak zabawę, bez napinki, ale miłe spędzenie czasu na odstresowanie się przy kawce :D

 

@Samiec Alfa - i właśnie o to chodzi, uczymy się, ćwiczymy i.... szlifujemy "formę".

Ja kiedyś bardzo opieprzyłem laskę za strój w jakim przyszła, poszedłem do domu i za dwa dni przybiegła odwalona na maksa.

Szanujemy siebie i swój czas.

To podstawa ;)

 

--------------------------------------------------

 

Panowie tak ogólnie - kto na czym działa, kto widzi problemy, kto się może pochwalić jakąś ciekawą taktyką itp.?

 

Ja jestem off od kilku dni z pewnych względów ale myślę, że masa ludzi chętnie poczyta o tym :)

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co do podrywu na badoo to zawsze skupialem sie na loszkowym wzroku na zdjeciu i do czegos je porownywalem albo mowilem np. ze twoje oczy mowia mi ze jestes nimfomanka etc

 

a z faili to raz loszka godzina przed spotkaniem spytala sie o moj wzrost i nagle zachorowal jej dziadek ;//

 

 

Edytowane przez Tramal
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do zdjęcia głównego to proponuję:

- brak uśmiechu

- brak kontaktu wzrokowego

- najlepiej czarno-białe ala artystyczne

- wycinek twarzy tylko

 

Ilość zdjęć więcej niż 6-7

 

Kolejne zdjęcia po główny mają przedstawiać:

- Ciebie w miarę rozebranego, żeby pokazać, że dobrze wyglądasz, tylko nie selfie przed lustrem, coś "naturalnego" musi być

- ze zwierzątkiem 

- jak robisz coś interesującego 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też uważam, że brak uśmiechu to błąd. Wiele razy słyszałem, że mam wspaniały uśmiech i że potrafi on rozjaśnić niezbyt udany dzień. Co ciekawe, słyszałem to nawet od facetów :o 

 

Co do zdjęcia ze zwierzątkiem. Już kilka razy słyszałem, jak dziewczyna mówiła, że śmieszą je takie zdjęcia faceta z jakimś kotkiem. Dlaczego? Tego żadna dokładnie sprecyzować nie potrafiła :P 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, radeq napisał:

No ja tam właśnie wyznaję zasadę z mowy ciała - uśmiech u faceta = uległość. 

Poznalem paru "ostrych typow" lub ludzi ktorzy ktos znacza to w 90% usmiechnieci, mili, uprzejmi, kulturalni

 

ze smutnymi mordami chodza przewaznie, przegrywy ktorzy nawet nie potrafia nawet wypowiedziec wqyraznie i cieplo jednego zdania tylko jakies polslowka i z taka zloscia w glosie

  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Długowłosy napisał:

Bez sensu - ja łażę z bananem 24h na dobę i uległy nie jestem ;)

Moim zdaniem to jest przykład złego rozumienia bycia "alfa" ;)

 

No ja tam ćwiczę nawet uśmiechanie się, na powitanie też soczysty uśmiech i w trakcie rozmowy, a np przy pracownicy staram się znowu unikać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Gekoneks napisał:

Co do zdjęcia ze zwierzątkiem. Już kilka razy słyszałem, jak dziewczyna mówiła, że śmieszą je takie zdjęcia faceta z jakimś kotkiem. Dlaczego? Tego żadna dokładnie sprecyzować nie potrafiła :P 

 

Chłopie ile ja na taką fotę ze zwierzakiem panien nakosiłem w necie :D

Tylko że to musi współgrać z Twoim image....

 

@Tramal - pełne poparcie co do uśmiechu ;)

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Długowłosy zmienił(a) tytuł na Badoo, Sympatia, Tinder - poradnik - online dating w pigułce - manual - pytania i odpowiedzi
  • Marek Kotoński odpiął/ęła i przestał(a) promować ten temat
  • Marek Kotoński podpiął/eła i promował(a) ten temat
  • Marek Kotoński przestał(a) promować i odpiął/ęła ten temat
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.